Zamknięty wątek
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Zaproszenie do znajomych

  1. #1
    konkur4

    Zaproszenie do znajomych

    Gdzieś mi się obiło o uczy, że następne zaproszenie można wysłać po 8 godzinach od poprzedniego. W takiej nieświadomości żyłem aż do dziś rano. Wczoraj około godziny 22 wymieniałem kosze z jedną osobą, oczywiście po dokonaniu wymiany usunąłem ją z grona znajomych. Dziś o 12 akurat tak się trafiło, że miałem możliwość kolejnej wymiany z tą samą osobą. Lecz do wymiany nie doszło, a moim oczom ukazało się powiadomienie:
    System: Nie możesz wysłać tej osobie kolejnego zaproszenia do znajomych. Spróbuj później.
    A minęło dobre 14 godzin. Kilkanaście minut temu sytuacja się powtórzyła, postanowiłem wymienić kosze z osobą, z którą wymieniałem rano, lecz w tym przypadku usunąłem ją około 3 godzin wcześniej. Tekst jak powyżej.
    W takim razie nasuwa się pytanie, kiedy mogę po raz kolejny pomyślnie wysłać zaproszenie? Ile muszę odczekać i od którego momentu - wysłania wcześniejszego zaproszenia czy usunięcia z grona znajomych?

  2. #2
    Osadnik
    Dołączył
    29.03.2012
    Posty
    246
    Serwer
    Czarci Gaj
    8 godzin odstępu to chyba przy zapraszaniu do przygody jest.

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    19.02.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam. Mam ten sam problem i takie samo pytanie.
    Ile czasu musi upłynąć, żeby można było dodać tą samą osobę drugi raz do znajomych ?

Zamknięty wątek

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.