Zamknięty wątek
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Moja recenzja

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    04.08.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Nowy Świat

    Moja recenzja

    Na początek.
    - Wstał Nowy Dzień, więc Dzień dobry Wszystkim!

    Chcę się podzielić z Wami moimi odczuciami The Settlers Online.
    Długo szukałem dla siebie dobrej gry przeglądarkowej MMO. Kiedy pojawiły się reklamy o The Settlers Online, zastanawiało mnie, czy będzie to odpowiednia produkcja w sam raz dla mnie, bo miałem mieszane odczucia co do innych gier występujących obecnie w internecie.
    Kiedy bywałem w sklepie, musiałem niemalże zawsze spoglądnąć na Pakiet Startowy. Pomyślałem, jeśli to coś będzie dobre, to go zakupię.
    Tak się też stało, nie mogło być inaczej. Pakiecik jeszcze bardziej uatrakcyjnił mi Tą Grę.
    Wiedziałem od samego początku że Ci od Ubisoftu jak mają takie coś w internecie, to musi być to dobre.
    Jest to Najlepsza Produkcja z jaką miałem i mam styczność. Pomimo wersji Beta, nie natknąłem się na żadne błędy. A jeśli są, to są znikome, niezauważalne.

    Dziękuję. To tyle.
    Pozdrawiam!

  2. #2
    Osadnik Awatar Leouch
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    147
    Serwer
    Nowa Ziemia
    to nie jest beta. Błędów jest sporo rażących i tak samo nieprzemyślanych rzeczy. Ale po matulku idzie w dobra stronę wiec zobaczymy

  3. #3
    Osadnik
    Dołączył
    06.05.2012
    Posty
    208
    Serwer
    Kolonia
    Autor chyba nigdy nie widział żadnej recenzji ;]
    Cytat Zamieszczone przez Leouch Zobacz posta
    to nie jest beta. Błędów jest sporo rażących i tak samo nieprzemyślanych rzeczy. Ale po matulku idzie w dobra stronę wiec zobaczymy
    Ile już istnieje tso w ogóle? 2 lata? To faktycznie pomalutku to wszystko idzie ;]
    "We are monetizing all the weakness of people" - Teut Weidemann, lead designer of Settlers Online

  4. #4
    Osadnik Awatar Lollipop
    Dołączył
    16.02.2012
    Posty
    35
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Idzie jak krew z nosa, jedynie co im się udaje to tylko doić z Nas jak krowy ile wlezie, sorry ale taka jest prawda i taka polityka BB razem Ubisoftem

    Słabo przeprowadzane test serwery, że nie wspomnę o zadaniach gildyjnych już gdzie jest totalną miernotą i klapą - od nich nie można wymagać profesjonalności i podejścia do klienta - gdyż klient wg nich jest nikim jest tylko zwykłą marionetką do zdzierania kasy.

    Pozdrawiam :P
    Nom.

  5. #5
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    10.03.2012
    Posty
    8
    Serwer
    Nowy Świat
    odnosząc sie do tekstu co napisał Wojtech uważam ze zbyt krótko gra w Settlersów odkąd weszły testy gra zacina się znika okno czatu, ciągle się wgrywa , zawiesza się w czasie logowania co zniechęca do dalszej gry, mam cicha nadzieje ze to przejściowe problemy :P

  6. #6
    Babelek
    Jak ten gracz troche pogra w to badziewie to zmieni zdanie. Kazdy ma nadzieje ze cos sie zmieni i jeszcze gra, wiec czekamy na zmiany, tylko czas jest juz ograniczony, do 21 grudnia 2012 jest blisko.

  7. #7
    Osadnik Awatar dellphi
    Dołączył
    25.03.2012
    Posty
    46
    Serwer
    Czarci Gaj
    Kiedy rozpoczynałem samouczek, moja opinia była taka sama jak Vojtech. W końcu gra dla mnie . Poźniej 26 lvl i przygody, rewelacja . Małe niedociągnięcia ale grywalność je rekompensuje i jest super. Od około 35 lvl zaczęło się to wrażenie jednak psuć...powtarzalne czynności, przygody, niedopracowane oraz nie trafione pomysły itp... Niedługo 50 lvl...i takie dziwne odczucie mam, że twórcy gry jakby przysnęli a popularność gry trochę jakby ich przerosła...ale może się mylę .

Zamknięty wątek

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.