Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 2 3 4
Pokaż wyniki od 31 do 37 z 37

Wątek: Testowe problemy

  1. #31
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    04.02.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Hakardrag nie rozumiesz... normalnie jeśli bandyci mają siłę to "zabijają" generała znaczy jest pokazane że schodzi mu pasek życia a tu gieniek nie został zaatakowany nawet a był jedyną postacią na polu bitwy która ocalała a teraz obóz stoi pusty... i muszę go atakować ponownie mimo że nie ma tam wojska które by go broniło...

  2. #32
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    10.05.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Nowy Świat
    jak wejść na testowy?

  3. #33
    Odkrywca Awatar Hakardrag
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    772
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Sznur Zobacz posta
    Hakardrag nie rozumiesz... normalnie jeśli bandyci mają siłę to "zabijają" generała znaczy jest pokazane że schodzi mu pasek życia a tu gieniek nie został zaatakowany nawet a był jedyną postacią na polu bitwy która ocalała a teraz obóz stoi pusty... i muszę go atakować ponownie mimo że nie ma tam wojska które by go broniło...
    Ależ doskonale rozumiem, a BB_xaar wyjaśnił Ci już chyba o co biega. Przyznam, że nadal jest to dla mnie dziwny przypadek, ale sposób rozwiązania całkiem logiczny.

    PS. Na ten obóz wystarczy posłać gienka z 1 rekrutem - i po ptokach

  4. #34
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    04.02.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Nowa Ziemia
    musiałem przegapić wyjaśnienie... masz może linka ??

  5. #35
    Osadnik
    Dołączył
    06.05.2012
    Posty
    208
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Sznur Zobacz posta
    musiałem przegapić wyjaśnienie... masz może linka ??
    http://forum.thesettlersonline.pl/th...ll=1#post46328
    "We are monetizing all the weakness of people" - Teut Weidemann, lead designer of Settlers Online

  6. #36
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    8
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Witam z tego co mi ostatnio dokucza to "ą" - pisane w wiadomości kasuje cały tekst wiadomości , napisałem do supportu - oni do mnie pisali że to jakiś skrót w przeglądarce (chrome i niby słusznie ) lub programie , problem w tym że to od jakiegoś tygodnia mi się tak zaczęło robić i nie tylko u mnie , bo koleżanka 3x do mnie pisała to samo , zanim się w końcu połapała o co chodzi ąąąąa - jak widać tu "ą" nie kasuje całego tekstu .Pozdrowienia dla supportu
    Ostatnio edytowane przez LordHarkonnenII ; 20.08.2012 o 22:07

  7. #37
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    osobiscie gram obecnie na IE bo ostatni update Chrome strasznie zamulił, z tym ą to wina przegladarki, bo jakby wina wyłacznie lezała po strnie TSO to na kazdej przegladarce prawdopodobnie by był ten błąd, support tso nie zajmuje sie developerka Chrome wiec oni nie maja wpływu na przegladarke

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 2 3 4

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.