Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: "Files loading filed" - Problem.

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    09.08.2012
    Posty
    15
    Serwer
    Nowy Świat

    "Files loading filed" - Problem.

    Witam!,

    Mam bardzo powazny problem. Dlaczego powazny? Dlatego, ze przez owy problem nie moge uruchomic gre, a spodobala mi sie i od czasu do czasu (tzn. jak mam wolny czas) gram sobie w nia.

    Dodaje screena, zebyscie dokladnie zobaczyli jak "blad" wyglada

    ->

    Najgorsze jest to, ze ponizsze trzy wskazowki nie pomogly mi rozwiazac problemu.
    W pierwszej kolejności wyczyścić pamięć podręczną przeglądarki (zwykle skrót Ctrl+Shift+Del) i odświeżyć stronę z grą;
    Upewnić się, że zainstalowana jest aktualna wersja wtyczki Flash Player (do pobrania tutaj);
    Spróbować logowania się do gry przy użyciu innej przeglądarki niż dotychczasowa.
    \

    Czy ktos wie jak rozwiazac dany problem i pomoglby mi go zwalczyc? Bede bardzo wdzieczny...

  2. #2
    Retired CM Awatar BB_xaar
    Dołączył
    17.01.2012
    Posty
    1,958
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Jeśli problem dotyczy serwera testowego - to się zdarza, środowisko testowe jest narażone na liczne przeciążenia/obciążenia, w związku z tym, takie zachowanie gry jest możliwe.

    Natomiast jeśli problem dotyczy jakiegoś polskiego serwera i nadal nie udało Ci się z nim uporać, proszę napisać bezpośrednio do naszego Supportu.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.