Zamknięty wątek
Strona 6 z 20 PierwszyPierwszy ... 4 5 6 7 8 16 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 192

Wątek: Opłacalność zadań dla gildi :/

  1. #51
    Osadnik
    Dołączył
    15.04.2012
    Posty
    81
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Opłacalności zadań nie będę komentować bo inni zrobili to już wystarczająco dobitnie. Ale dlaczego taki bubel przeszedł testy? Ano dlatego ze na testowym serwerze nie ma pewnie za wiele gildii z 20 członkami żeby takie zadanie przetestować? I nawet jak ktoś by chciał przetestować i odwiedza testowy od czasu do czasu to tych zadań na oczy nie widział. Co nie zmienia faktu ze ten kto projektował te zdania powinien się udać na odział zamknięty .

  2. #52
    Osadnik
    Dołączył
    13.03.2012
    Posty
    76
    Serwer
    Kolonia
    Koszty nieproporcjonalne do nagród. Sporo członków mojej gildii ma olbrzymi problem zebrać surowce na zadania, inni łatwo i przyjemnie, ale nawet tym z wysokim poziomem lvl nie podoba się, że muszą tak dużo płacić za tak niewiele.
    Te zadania są zniechęcające. Nawet gdy wszyscy sobie pomagamy podsyłając towary...
    I ja się dołączam do proponowanego tutaj bojkotu ANULUJ: im więcej gildii będzie anulować tym twórcy gry może pójdą po rozum do głowy. Nie mam zamiaru wykrwawiać nikogo. To nie ma być żerowanie, wykrwawianie czy dojenie graczy. To ma być zabawa.
    Więcej stresu z tymi zadaniami jest niż przed ich wprowadzeniem.

    I am out of this.
    Ostatnio edytowane przez Nimphaea ; 10.08.2012 o 14:09

  3. #53
    Osadnik Awatar Picasso_PL
    Dołączył
    24.02.2012
    Posty
    147
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dlatego nie robić tych zadań i wszyscy będą zadowoleni


    Według mnie zadanie dla gildii powinno wyglądać tak, żeby każdy coś od siebie do wspólnego worka dawał (jednak nie w takich kosmicznych ilościach - np. 100 monet i 3k marmuru - dla 111 expa :P ).
    Ostatnio edytowane przez Picasso_PL ; 10.08.2012 o 14:16

  4. #54
    Osadnik
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    57
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Chyba już dobitnie wszyscy podsumowliśmy, twórcy gry mimo iż to łapczywe na pieniądze bestie to chyba też czasami mają prawo do pomyłek (zarówno tych małych jak i ogrmnych klap) ale wszystko można naprawić, w tym przypadku wystarczy tylko zmienić proporcje nagród do wydatków a dla progrmistów będzie to mały pikuś (o ile wogóle będą chcieli to zrobić), teraz jednynie co nam zostało to olewać te misje i czekać na ich odpowiedź

  5. #55
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    09.05.2012
    Posty
    20
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Michaelpol90 Zobacz posta
    Chyba już dobitnie wszyscy podsumowliśmy, twórcy gry mimo iż to łapczywe na pieniądze bestie to chyba też czasami mają prawo do pomyłek (zarówno tych małych jak i ogrmnych klap) ale wszystko można naprawić, w tym przypadku wystarczy tylko zmienić proporcje nagród do wydatków a dla progrmistów będzie to mały pikuś (o ile wogóle będą chcieli to zrobić), teraz jednynie co nam zostało to olewać te misje i czekać na ich odpowiedź

    wystarczy ze w nagrodach i exp dołoża do dwa zera z tyłu i bedzie OK :]

  6. #56
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    22.07.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez Michaelpol90 Zobacz posta
    Chyba już dobitnie wszyscy podsumowliśmy, twórcy gry mimo iż to łapczywe na pieniądze bestie to chyba też czasami mają prawo do pomyłek (zarówno tych małych jak i ogrmnych klap) ale wszystko można naprawić, w tym przypadku wystarczy tylko zmienić proporcje nagród do wydatków a dla progrmistów będzie to mały pikuś (o ile wogóle będą chcieli to zrobić), teraz jednynie co nam zostało to olewać te misje i czekać na ich odpowiedź

    Zmienić proporcję nagród w stosunku do poziomu gracza. Tak powinno brzmieć to zdanie. Jeśli by podnieśliby nagrody w postaci PD to by trochę zaburzyło mechanikę gry na poziomach >32 czyli na moich. O ile teraz trzeba przejąć całą wyspę aby zdobyć upragniony 32lvl (nie wiem jak to jest z przygodami, czy można wykonywać przygody, olewać bandytów i wbijać poziomy) to dzienne zadanie za 1000-2000 PD które na +40 poziomach to pestka tak ktoś na 20 awansuje dzięki czemuś takiemu o poziom.
    Dlatego sugeruję aby nagrody tak samo jak i samo zadanie było adekwatne do poziomu.
    A nie tak jak jest teraz: nie ważne czy 1 czy 50 poziom "dostarcz 1000 koni 2000chleba"

  7. #57
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    09.05.2012
    Posty
    20
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez dellphi Zobacz posta
    Brak zadań gildyjnych źle...wprowadzają zadania gildyjne...źle. Mam wrażenie, że nawet gdyby zadanie gildyjne polegało na "pobraniu" wiadra wody od każdego członka gildii w zamian za 1k PD to też by było źle.
    mądrala sie znalazł.. to wyslij mi 4k bali a ja Ci odesle 5szt granitu i 10 golda.. nawet Ci dorzuce te drugie 10 bo nie mam jak expa wyslac

  8. #58
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    28.02.2012
    Posty
    9
    Serwer
    Nowy Świat
    haha, juz stracilem 2k maki i 800 mieczy z zelaza, i co z tego mam?? NIC !! bo mam 50 lvl i nawet marne 397 pkt doswiadczenia sie nie dopisuje:P wiecej nie komentuje bo to i tak nie ma sensu....

  9. #59
    Początkujący Osadnik Awatar Arashi_
    Dołączył
    11.04.2012
    Posty
    26
    Serwer
    Kolonia
    Ale czemu te zadania muszą być takie nudne i bezmyślne? Tylko ,,pobierz z magazynu". Czemu nie mogą być to jakieś miniprzygody dla wszystkich w gildii? Albo jakieś zagadki logiczne, coś innego, nowego, twórczego? W tej chwili jest to kopia zadań dziennych, tylko w mocno nieudanej formie.

    Edit:
    A właściwie to chyba mogę sama sobie odpowiedzieć: bo na takich innowacyjnych BB i Ubi nic by nie zarobili ;p

    Swoją gildię namawiam do ich bojkotu
    Ostatnio edytowane przez Arashi_ ; 10.08.2012 o 17:42

  10. #60
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Arashi_ Zobacz posta
    A właściwie to chyba mogę sama sobie odpowiedzieć: bo na takich innowacyjnych BB i Ubi nic by nie zarobili ;p
    brilliant.

    A na takich gniotach to niby jak zarabiają ?
    "A necromancer is just a really, really late healer"

Zamknięty wątek
Strona 6 z 20 PierwszyPierwszy ... 4 5 6 7 8 16 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.