Zamknięty wątek
Strona 17 z 20 PierwszyPierwszy ... 7 15 16 17 18 19 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 161 do 170 z 192

Wątek: Opłacalność zadań dla gildi :/

  1. #161
    Osadnik
    Dołączył
    09.06.2012
    Posty
    184
    Serwer
    Nowy Świat
    Nie mogę tłumaczyć się za producenta dlaczego uznaje grę za betę. Jeśli ktoś ma wątpliwości, to niech przeczyta ten wątek, bo on właśnie tego dotyczy - testowania różnych wariantów gry na graczach (opłacalność zadań dla gildii). Być może to jest powód bety - nie wiem. Za to wiem, że mamy forum z problemami technicznymi, którego posty jeszcze wyraźniej tłumaczyłyby fazę beta i według mnie to jest normalne.

    Nie mogę również zgodzić się z Tobą, że wiesz co kupujesz. Trzymając w ręku pudełko, które wygląda identycznie jak każda inna gra, w dodatku z napisem: "PC DVD" trudno mi przyznać Tobie rację, że "ciezko wydedukowac czego innego niz bonusow do aktywacji w grze spodziewalbys sie w pudelku". Chyba, że bonusy w Settlersach znajdują się... na płycie DVD.

    Co do problemów, to po pierwsze nie jesteśmy na forum "problemy techniczne" a po drugie chyba nie pracujesz w supporcie, więc nie będę Ciebie wykorzystywał. Jednak jeśli masz chęć i wolę, to zapraszam do wsparcia graczy na forum "problemy techniczne".

    Moja prośba do Ciebie, obok której przeszedłeś obojętnie , była inna: "chętnie przeczytam warunki umowy lub licencję na te "bonusy". Proszę tylko o pomoc w ich odnalezieniu. Mamy do dyspozycji cały internet".

  2. #162
    Początkujący Odkrywca Awatar Kylar_Slyterin
    Dołączył
    10.04.2012
    Posty
    279
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez sparkz Zobacz posta
    Producent nie pobiera za ta gre zadnych pieniedzy.

    Pieniadze placisz za bonusy, ktore kupujesz z pelna (lub nie, to akurat zalezy od Ciebie) swiadomoscia stanu w jakim znajduje sie gra.
    Wiesz sprawdziłem koszty gry w pudełku z Linki do zerwisów zewnętrznych niewskazane i wyszło mi 6270 diamentów a za 40 zł masz 2500 diamentów. Więc wersja pudełkowa ma znacznie więcej niżeli byś kupił za 40 zł diamenty ;]

    ------
    Ej modzie. Ty se jaja robisz tak? ,,Linki do zerwisów zewnętrznych niewskazane" <- przecież dałem tylko to do porównania i nikt nie musiał na to klikać po za tym CZEMU WYWALIŁEŚ tego linka skoro nie było żadnego powodu do tego aby to robić??? Może będziesz usuwał każdy takowy lub inny link?
    Ostatnio edytowane przez Kylar_Slyterin ; 12.09.2012 o 02:33 Powód: Edytowane i przeprawione nie wiem czemu przez MOD_Zakrecony

  3. #163
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    13.06.2012
    Posty
    20
    Serwer
    Nowy Świat
    nie chcę być defetystą, ale niewiele chyba w tej kwestii się zmieni.

    Twórcy gry próbują pozbyć się nadmiaru surowców, by obniżyć inflację - więc muszą ich pobierać aż tyle i nie mogą dawać w zamian więcej, bo mijałoby się to z celem.

    Nie mają póki co pomysłu co zrobić z graczami powyżej 50 levelu i dając więcej xp za zadnia dzienne spowodowaliby, że szybciej dochodziłoby się do górnego pułapu.

    Ergo: nie zaproponują ani większej ilość surowców ani większej ilości xp. I jeśli nie wymyślą czegoś sensownego w zamian za robienie tych głupich póki co zadań - system padnie. Moja gildia za moją namową nie zrobiła od początku ani jednego.

    Dla mnie rozwiązanie mogłyby pójść w inną stronę. Gdyby zadanie dla pojedynczego gracza pozostało tak jak jest (czyli od groma surowców za niewiele surowców i niewiele xp) ale za to za wykonanie tego zadania przez określoną ilość osób dawałoby (zamiast znów nikłej ilość surowców i xp) dostęp do nowej, niedostępnej w inny sposób przygody wtedy ewentualnie zastanowiłbym się nad robieniem tych zadań...

  4. #164
    Osadnik
    Dołączył
    29.08.2012
    Posty
    32
    Serwer
    Nowy Świat
    A co to za problem zrobić coś z 50lv+ ?
    Wystarczy zwiększyć limit,stworzyć nowe przydatne budynki, nowe wojska, nowe przygody, moze troche pracy przy tym bedzie ale nie oszukujmy sie to jest gra przeglądarkowa a licze że pracują nad nią troche więcej niż trzy osoby tak więc wszystko jest do osiągnięcia, trzeba tylko chcieć.

  5. #165
    Retired CM Awatar BB_xaar
    Dołączył
    17.01.2012
    Posty
    1,958
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Zapewniam, że zarówno nowe rozwiązania dla gildii jak i rozwiązania dla osób z poziomem 50+ są przygotowywane.

    Przykładowo, nowy surowiec dodany ostatnio na serwerze testowym - Guild Coins - jest jednym z nich. Myślę, że to co dla Was przygotowujemy znacznie zwiększy atrakcyjność misji dla gildii. Jednak więcej informacji na ten temat pojawi się dopiero za jakiś czas - prace trwają.

  6. #166
    Osadnik
    Dołączył
    09.06.2012
    Posty
    184
    Serwer
    Nowy Świat
    @Spoxter: Z technicznego punktu widzenia to oczywiście żaden problem, ale wyobraź sobie co by się działo, gdyby zwiększyli limity, dodali budynki i nowe wojska w sytuacji, w której nie mogą sobie poradzić ze... znikającym czatem, wyskakującymi znikąd oknami, znikającym tekstem podczas pisania... że nie wspomnę o handlu, który w nowej wersji ma za zadania mocno ograniczyć liczbę dostępnych ofert (ze względu na lagi i ceny towarów) czy też podsumowaniu handlu, który działa w sobie tylko wiadomy sposób.

    Jeśli czegoś można się spodziewać, to jedynie nowinek w stylu matrixowych zadań gildiowych albo subtelnie wprowadzanych opłat do bezpłatnych dotychczas elementów gry (np. nowy handel). W podobny zresztą sposób już zwiększono (jakoś nie zauważyłem informacji) opłatę za szybsze zakończenie oferty z 2 do 5 diamentów. Taki drobny szczegół.... udajemy, że nic się nie stało.

  7. #167
    Osadnik
    Dołączył
    29.08.2012
    Posty
    32
    Serwer
    Nowy Świat
    Jeśli chodzi o czat to byłem na testowym serwerze i wszystko śmigało jak ta lala...
    To jest wszystko wersja beta, nie oczekuj że pstrykną palcami i wszystko nagle skoczy o dekade do przodu, ważne że jak xaar napisał prace idą sukcesywnie do przodu.

  8. #168
    Osadnik
    Dołączył
    09.06.2012
    Posty
    184
    Serwer
    Nowy Świat
    Nie rozśmieszaj mnie. BETA? Od kiedy? Albo łatwiej: do kiedy?

    Dekadę? Czy Ty nazywasz znikający tekst, znikające czaty, znikające zakładki problemami dekady?

    Błagam Cię...

  9. #169
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Spoxter Zobacz posta
    A co to za problem zrobić coś z 50lv+ ?
    Wystarczy zwiększyć limit,stworzyć nowe przydatne budynki, nowe wojska, nowe przygody, moze troche pracy przy tym bedzie ale nie oszukujmy sie to jest gra przeglądarkowa a licze że pracują nad nią troche więcej niż trzy osoby tak więc wszystko jest do osiągnięcia, trzeba tylko chcieć.
    Przydatne budynki obecnie koncza sie na 31 levelu. Najwyrazniej stworzenie nowych nie jest taką prostą sprawą, skoro już istniejące są praktycznie bezużyteczne.

    Z nowymi wojskami jest ten problem, ze albo z siłą utkna gdzies pomiędzy obecnymi breakpointami siły przeciwnika (=będą bezużyteczne), albo ten breakpoint przekroczą, i będą zbyt silne w porownaniu do poziomu trudnosci obecnych przygód.

    Z nowymi przygodami tak samo - wprowadzone w ostatnim rzucie są znacznie gorsze od tych wcześniej istniejących.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  10. #170
    Osadnik
    Dołączył
    14.03.2012
    Posty
    120
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez exoo Zobacz posta

    Moja prośba do Ciebie, obok której przeszedłeś obojętnie , była inna: "chętnie przeczytam warunki umowy lub licencję na te "bonusy". Proszę tylko o pomoc w ich odnalezieniu. Mamy do dyspozycji cały internet".
    nie wiem czy o to dokładnie Ci chodziło ale nie trzeba daleko szukać:
    http://forum.thesettlersonline.pl/th...dy-Og%C3%B3lne tu masz zasady gry i link do regulaminu
    http://ubi.com/PL/Info/Info.aspx?tagname=TermsOfUse a tu bezpośredni link do tego regulaminu

    a co do wersji Bety, większość gier przeglądarkowych jest w wersji "rozwojowej" i nie osiągają finalnej wersji, tylko po to że w każdej chwili można zresetować serwer z kont lub testować inne aktualizacje w tym właśnie zadania dla gildii bez konieczności uruchamiania tylko serwera testowego

    jedyne co dało by zniknięcie napisu "beta" to pewność że nie zresetują Ci konta i pewną stabilność gry, w tym nowości winne być testowane na odpowiednim serwerze i dopiero wprowadzone do gry jako finalne, nie powodujące błędów (ale tylko teoretycznie bo każdy grał/gra w coś innego i wiadomo jak to bywa)

    Jednak osobom które nie czytały zasad polecam lekturkę i odczepienie się od tego słowa "beta" , regulamin wprowadza tyle możliwości a brak jakichkolwiek praw konsumenta że wpis "wersja finalna" nic nie zmieni :P

Zamknięty wątek
Strona 17 z 20 PierwszyPierwszy ... 7 15 16 17 18 19 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.