Zamknięty wątek
Strona 5 z 20 PierwszyPierwszy ... 3 4 5 6 7 15 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 192

Wątek: Opłacalność zadań dla gildi :/

  1. #41
    Osadnik Awatar Leouch
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    147
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez BB_xaar Zobacz posta
    Krótkie podsumowanie: Wasze opinie (m.in.: "nie opłaca się robić zadań dziennych gildii", "nagrody są za małe", "koszt wykonania przewyższa potencjalną nagrodę") zostały już przekazane do odpowiedniego departamentu, gdy dostanę jakąś wiadomość zwrotną, od razu o tym poinformuję.
    no i prawidlowo. Szkoda ze to wychodzi teraz a nie podczas testow:/


    Cytat Zamieszczone przez Van-de-Lord Zobacz posta
    Wspominacie że jak to możliwe zeby przeszło testy - zadajcie sobie pytanie czy graliście na testowym zeby to przetesować i zgłaszaliście tam swoje opinie?
    A teraz niech wypowiadają się Ci co grali i zgłaszali swoje opinie. I co nie ma takich osób? Każdy by tylko narzekał.
    na 100% byl szum na forum

  2. #42
    Osadnik Awatar dellphi
    Dołączył
    25.03.2012
    Posty
    46
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez Piwonia Zobacz posta
    Ale tego "pikusia" można na wiele innych sensowniejszych sposobów spożytkować, chociażby sprzedać za monety lub zakupić miecze i zrobić przygodę, będzie z ego większy zysk.
    Zgadzam się całkowicie, i dlatego napisałem "chcesz robić to rób, nie chcesz to nie rób" .

    Cytat Zamieszczone przez Piwonia Zobacz posta
    Na chwilę obecną tak, bo pogadać sobie można na zwykłym chacie, a pomoc uzyskać od znajomych.
    Cytat Zamieszczone przez Node Zobacz posta
    Naturalnie, że nie tylko - jest jeszcze część socialna związana z kontaktem z ludźmi. Tylko pytanie czy do tego rzecyzwiście potrzeban jest gildia? Jak chcemy sie socializować to i tak spokojnie znajdziemy sobie odpowiednich przyjaciól itp . Wymiana wewnątrz gildii? Ok ale do tego też nie jest niezbędna.
    Gildia powinan dawać coś unikalnego co przyciągnie nas do niej poza kontaktami interpersonalnymi (zadania gildyjne itp).
    Piwonia, ja tam wole pożartować z członkami gildii, z nimi handlować, robić przygody i ich prosić o pomoc...ale wiadomo, każda pliszka swój ogonek chwali .
    Node, masz rację Ale moim zdaniem naiwny ten kto wierzy że zadania gildyjne cudownie spowodują jej "unikalność". Gildie tworzą ludzie, i jak gildia posiada zgraną ekipę, to zadania czy PvP oprócz zwiększenia grywalności i ożywienia w szeregach gildii nie spowodują że gildia będzie "fajniejsza".

    Cytat Zamieszczone przez Node Zobacz posta
    W takim razie pozostaje pytanie po co wprowadzać do gry coś co u 99% graczy wywołuje negatywne emocje? To jest troszkę jak sztrzał we własne kolano zniechecający graczy do kontynuowania rozgrywki.
    Z tym zgodzę się częściowo - lvl 40 może rzeczywiście pozwolić sobie na pozbycie sie powiedzmy 3k narzędzi +100 monet +200 stali ale taki lvl 20 już niekoniecznie ( będzie to dość trudne dla niego jednorazowo a co dopiero regularnie). Nie wspominamy tutaj nawet o tym jak marne są nagrody. Brakuje mi tutaj ewidentnie opcji skalowania się zadań w oparciu o lvl i poziom rozwoju danej osoby - zarówno jeśli chodzi o doswiadczenie jak i wydawane/otrzymywane surowce.
    Jeden się uśmiechnie, drugi oleje a trzeci wkurzy. Zgodzę się, że zadania gildyjne wymagają doskonalenia, ale nie znaczy to ze są totalnie do bani. Kwestia zrównoważenia nagród do poniesionych wydatków i będzie OK. Chodź pewnie i tak pozostaną zadania mocno nieopłacalne. Cały szkopuł w tym, aby stosunek zdań opłacalnych do nieopłacalnych był odpowiedni. Podobnie jak z zadaniami dziennymi...większość jest akceptowalna, ale zdarzy się zadanie bez sensu. Co do dopasowania zadania do poziomu członka gildii jestem całkowicie za .

  3. #43
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Podczas testów tych zadan mało kto zwracał uwage na ileść surowców bo na testowym serwerze było ich az nadto co całkowicie odwracało uwage od tego szczegułu, pozatym, na testowym miec gildie co najmniej 20-osobawą ktora regularnie sie loguje to cud, nie wiem jak inne nacje ale pl było jak na lekarstwo

  4. #44
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Van-de-Lord Zobacz posta
    Wspominacie że jak to możliwe zeby przeszło testy - zadajcie sobie pytanie czy graliście na testowym zeby to przetesować i zgłaszaliście tam swoje opinie?
    oprócz testów przez graczy wypadałoby, żeby te zmiany w fazie alpha przejrzał ktoś ogarnięty w temacie realiów gry, wtedy w ogóle można było nie tracić czasu na testowanie i wprowadzanie ..
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  5. #45
    Osadnik
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    57
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez dellphi Zobacz posta

    Jeden się uśmiechnie, drugi oleje a trzeci wkurzy. Zgodzę się, że zadania gildyjne wymagają doskonalenia, ale nie znaczy to ze są totalnie do bani. Kwestia zrównoważenia nagród do poniesionych wydatków i będzie OK. Chodź pewnie i tak pozostaną zadania mocno nieopłacalne. Cały szkopuł w tym, aby stosunek zdań opłacalnych do nieopłacalnych był odpowiedni. Podobnie jak z zadaniami dziennymi...większość jest akceptowalna, ale zdarzy się zadanie bez sensu. Co do dopasowania zadania do poziomu członka gildii jestem całkowicie za .

    Szkoda, że co 4 osoba to olewa co 9 się z tego smieje a reszta się tylko wkurza.

  6. #46
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    12.02.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ot np moje zadanie gildyjne: udostępnij 600 rudy złota - nagroda: 10 monet ;x

  7. #47
    Osadnik
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    57
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Moje wczorajsze to :

    Udostępnij 2k mąki - nagroda : 30 monet i 10 granitu

    dzisiejsze to :

    Udostępnij 4k wody - nagroda : 10 monet

    A więc praktycznie w obu przypadkach wychodzę na zero ale jakś nie chce mi się potem kupowć specjlie wody aby uzupełnić braki.

  8. #48
    Osadnik
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    57
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Właśnie ukończyliśmy zadanie (5 członków gildi wykonało żałosne zdanie ) dostłem +153 exp , fuck jeah

  9. #49
    Początkujący Osadnik Awatar PanKonop
    Dołączył
    20.05.2012
    Posty
    11
    Serwer
    Nowy Świat
    beznadzieja na maxa

  10. #50
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    9
    Serwer
    Kolonia
    Obiema rękami podpisuje się po powyższymi wypowiedziami. Zadania dla gildii powinny być poważne i nagrody satysfakcjonujące, a nie jakieś badziewne do niczego nie przydatne. To śmiech na sali takie zadania. Brak pomysłowości i mądrości. Działając w ten sposób można zniechęcić do dalsze gry. Jak ktoś z prowadzących ta grę czyta co tu jest napisane powinien się głęboko zastanowić nad dalszymi zadaniami dla gildii. Proponuje systematycznie je anulować do czasu gdy będą one poważne.

Zamknięty wątek
Strona 5 z 20 PierwszyPierwszy ... 3 4 5 6 7 15 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.