Zamknięty wątek
Strona 1 z 20 1 2 3 11 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 192

Wątek: Opłacalność zadań dla gildi :/

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    57
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Opłacalność zadań dla gildi :/

    Dzisiaj weszła nowość !!! Zadania dla gildi W naszej gildi pojawiło się polecenie,że 51 członków (na 100) musi wykonać zadanie z nią związane - moje polegało na oddaniu 2k mąki inna osoba musiała poświęcić 3k desek liściastych , jeszze inna wyrzuciła 2k marmuru, oczywiście każdy dostał żałosne nagrody za to (ja 10 granitu i 30 golda), jeżeli wszyscy to zrobią to każdy z czlonków otrzyma po 147 pkt exp. 147 pkt za 2 desek liściasttych ? Przecież to się nie opłaca !!! Czy może wie ktoś na jakiej zasadzie to się opiera ? Może moje myślenie jest złe ? A może z każdym następnym zadaniem wykonanym przez gildię następne będzie trudniejsze i bardziej opłacalne ?

  2. #2
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    01.07.2012
    Posty
    16
    Serwer
    Kolonia
    Nie liczyłbym na to, wręcz przeciwnie będziesz wiecej wydawał za mniej.
    Jak widać chodzi o "ściąganie" surowców z gry

  3. #3
    Osadnik
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    57
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Kolejny sposób na zniejszenie inflacji

  4. #4
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    19.03.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Czarci Gaj
    Po zrobieniu wywiadu środowiskowego stwierdzam jednoznacznie - zadania gildiowe są totalnym niewypałem.
    Chyba, że dojdą zadania, w których rzeczywiście jest coś do zrobienia... typu połowa członków ma zrobić czarnych rycerzy. Wtedy zacznie się konkretne kombinowanie i ma to sens... A ja na 47lvlu dostaje 280PD za oddanie 600 wędlin... Chyba mi się ten pasek od PD przekręci w drugą stronę ;/

  5. #5
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    03.03.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Nowy Świat
    jedna wielka lipa...

  6. #6
    konkur4
    Nie tylko zadania gildii stały się lipne po dzisiejszej przerwie technicznej. Ja jako zadanie dzienne dostałem, żeby "udostępnić 100 monet z magazynu", a to chyba jest równoznaczne z pobraniem (wolałem nie próbować). Nagroda? 50 bali egzo i 50 stali, przecież to kpina. Na czacie pomocy widziałem kilka podobnych zadań, które zamiast zysku mogłyby przynieść tylko straty.

  7. #7
    Osadnik
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    59
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dlatego trzeba uwaznie czytać i kalkulować, bo wykonanie części zadań przynosi straty, nie zyski.

    Co do zadań gildijnych - niestety... wyszło jak wyszło

  8. #8
    Retired CM Awatar BB_xaar
    Dołączył
    17.01.2012
    Posty
    1,958
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Baza misji przeznaczonych dla gildii jest dopiero tworzona i z pewnością będzie rozbudowywana w przyszłości.

    Warto również przypomnieć, że wykonywanie zarówno "zwykłych" zadań dziennych jak i zadań dziennych gildii nie jest obowiązkowe i można od tego odstąpić.

  9. #9
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    26.01.2012
    Posty
    8
    Serwer
    Nowa Ziemia
    A ja mam oddać 600 rudy złota na potrzeby zadania....
    111 punktów doświadczenia.....

    Yeazzik

  10. #10
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    19.03.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Czarci Gaj
    Oczywiście, co do zadań dziennych rozumiem - nie muszą się wszystkie opłacać (przez około tydzień anuluje każde jak leci, bo nie ma opłacalnego, dzisiaj dostałem jakieś nowe - ukończyć Mroczne bractwo - za 100 monet... za 100 monet to ja koni nie kupię, żeby w kilka godzin to skończyć na prędkości ). A co do zadań w gildii. Do czasu kiedy nie zostaną wprowadzone "normalne zadania" to się gildie porozwalają, bo część osób chce kończyć, część osób nie i będzie taka totalna samowolka i rotacja członków, w każdej zostanie kilka osób, którym nie zależy na zadaniach, a gildia pozostanie, jak do tej pory... gildią dla gildii, bo w kilka osób zadania głównego się nie ukończy...

    Podsumowując, jeśli baza zadań będzie się rozwijać w kierunku, jakim dzisiaj zobaczyliśmy - nic dobrego z tego nie wyjdzie. Jest poważny błąd na etapie projektowania tej nowości
    Ostatnio edytowane przez erni123321 ; 09.08.2012 o 15:24

Zamknięty wątek
Strona 1 z 20 1 2 3 11 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.