Zamknięty wątek
Strona 3 z 20 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 13 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 192

Wątek: Opłacalność zadań dla gildi :/

  1. #21
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    23.07.2012
    Posty
    6
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez BB_xaar Zobacz posta
    Baza misji przeznaczonych dla gildii jest dopiero tworzona i z pewnością będzie rozbudowywana w przyszłości.

    Warto również przypomnieć, że wykonywanie zarówno "zwykłych" zadań dziennych jak i zadań dziennych gildii nie jest obowiązkowe i można od tego odstąpić.
    Zrobiłem dwa zadania gildiowe i więcej nie mam zamiaru się dawać nabijać w butelke ... Za 3k marmuru u kupca trzeba zapłacić 3725 Klejnotów xD A za dzisiejsze zadanie własnie pobiera z magazynu 3k marmuru i ja za to dostaje 50 PD !

    Pacjent który ustalał ilość PD (czytaj nagrodę za wykonanie tego questa) powinien niezwłocznie udać się do psychiatry xD

    Pozdrawiam

  2. #22
    MG1988PL
    Jawna kpina z graczy, tyle zapowiedzi jakoby miało nastąpić coś przełomowego w ramach gildii - a wyszło widać co.
    Przy okazji, *rachu ciachu i po strachu, mój błąd, przepraszam *


    Wypowiedź naszego ukochanego CM przypomina scene z killera; http://www.youtube.com/watch?v=dlNRGZC7xbE
    Ostatnio edytowane przez MG1988PL ; 13.08.2012 o 07:06

  3. #23
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    29.02.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Nowy Świat
    Zadania dla Gildii, czyli opcja na którą czekało naprawdę wielu graczy to totalny niewypał, a odpowiedź, że zadania będą dalej rozwijane... BB_xaar, proszę Cię nie rób z graczy *****i ok? Czy to tak ciężko było przewidzieć, że taka forma zadań nie przypadnie nikomu do gustu? Wydaje mi się, że nie. Mam swoją Gildię i widzę jak ludzie ode mnie się wkurzają, ze mną włącznie, dlatego już przekazałem swojej Gildii, aby nie robili tych zadań, tylko je zbojkotowali. Może jak inne Gildie pójdą w nasze ślady to zastanowicie się czy aby na pewno wszystko jest tak jak być powinno.

    P.S Odpowiedź, że zadania nie są obowiązkowe - żenująca

    Pozdrawiam

    Kruku1991pl

  4. #24
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    01.06.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Nowy Świat
    Kto przebije moje dzisiejsze zadanie..? Mam oddać 100 monet i 3000 narzędzi, a jako nagrodę dostanę... 10 monet :P

  5. #25
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,802
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Foxcity chyba nikt nie przebije.

    Zadania to porażka. Gdyby taka nieopłacalność była pojedyńczym przypadkiem to jeszcze dałoby się przeżyć, ale widać że to standard. Intensywnie namawiałam ludzi do wstąpienia do gildii żeby przekroczyć magiczny limit 20 osób, a teraz jest mi wstyd, bo wydali monety, a korzyści z zadań nie będą mieli.

    Mam nadzieję że już przy kolejnej aktualizacji zostanie poprawiony stosunek ceny do nagrody.

  6. #26
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    19.05.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Nowy Świat
    Jeśli w zadaniu startuje ponad 50% członków gildii oddając miecze ze stali, monety lub inne drogocenne surowce a otrzymuje za to 5-10 monet +100 PD to jest jakiś żart.
    Trudno tutaj mówić o niedopracowaniu bo przecież BB sprawdza wszystko na testowym serwerze. Czyżby po prostu WIELKA WPADKA osób odpowiedzialnych za tworzenie bazy zadaniowej? Jak zwykle wypowiedź administracji zbywająca i "trzymająca w napięciu", że może kiedyś ktoś otworzy oczy i pomyśli, że faktycznie 100-150 PD dla człowieka z 40 levelem to jak kot napłakał.
    Szkoda, BB zawiodło dużą grupę swoich graczy.

    Pozdrowienia,
    squeshPL

  7. #27
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    22.07.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Nowy Świat
    moje dzisiejsze zadanie to:
    zainwestować 2k koni i 2k chleba a nagrodą jest niebagatelna suma 10 monet i 5 granitu. Po prostu nie wiem gdzie te pieniądze ulokuję. Po tj aktualizacji trzeba dodać jakieś banki aby móc bezpiecznie przetrzywać zyski z misji, bo tak w magazynie to strach.... tyle bandytów na wyspie.
    Do tego ogrom pkt doświadczenie, aż 23pkt buahahaha

  8. #28
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    26.06.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Nowy Świat
    myślę że koszt reklamy telewizyjnej trochę was (BB) przytłoczył, i programista pomylił się i nie dopisał zer na końcu ilosci exp za wykonanie zadania, za 400 sztabek stali 28 exp?


    JaJa se robicie, szkoda bo polubiłem tą grę i miałem nadzieję że zadania dla gildii będą ciekawe... a Polskich graczy podobno jest najwięcej z całej społeczności TSO.

  9. #29
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    26.06.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez foxcity Zobacz posta
    Kto przebije moje dzisiejsze zadanie..? Mam oddać 100 monet i 3000 narzędzi, a jako nagrodę dostanę... 10 monet :P
    moja żona oddała wczoraj 400sztabek stali za 24pkt exp (jest na 18 lvl)

  10. #30
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    22.07.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez M4rcelin4 Zobacz posta
    moja żona oddała wczoraj 400sztabek stali za 24pkt exp (jest na 18 lvl)
    skąd na 18 lvl sztabki stali !?! i to aż 400

Zamknięty wątek
Strona 3 z 20 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 13 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.