Zobacz wyniki ankiety: Czy jestes za zwiekszeniem zasobow w kopalniach?

Głosujących
54. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    42 77.78%
  • Nie

    12 22.22%
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17

Wątek: Kopalnie Zasoby

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    30.07.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Kolonia

    Kopalnie Zasoby

    Czy myslicie ze ilosc zasobow w kopalniach powinna zostac zwiekszona? Codziennie musze budowac po kilka kopaln bo zasoby sie wyczerpuja, co zuzywa wszystkie materialy i nie pozwala sie rozwijac. Nie wiem jak to wyglada pozniej bo mam lvl 20 ale zaczyna sie to robic strasznie monotonne i nudne, co chwile wysylac geologa i budowac kopalnie. Powinny one prosperowac conajmniej kilka dni a nie kilka godzin.

  2. #2
    Początkujący Osadnik Awatar miczab79
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    6
    Serwer
    Nowy Świat
    chyba o to chodzi w grach zeby w nie grac..taka specyfika settlers online

  3. #3
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    własnie po to twórcy wymyślili doładowania kopalni za klejnoty żeby sie nie męczyć i nie wysłać ciągle geologa i budować na nowo, z tym ze taką wygodę trzeba płacić $$

    masz wybór: płacisz i masz łatwiej lub nie płacisz i sie meczysz

  4. #4
    Odkrywca
    Dołączył
    07.05.2012
    Posty
    750
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Jeśli codziennie zużywasz surowce żeby odbudować kopalnie to znaczy ze masz źle rozplanowana gospodarkę.

  5. #5
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    14.03.2012
    Posty
    10
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez Van-de-Lord Zobacz posta
    Jeśli codziennie zużywasz surowce żeby odbudować kopalnie to znaczy ze masz źle rozplanowana gospodarkę.
    ??
    Ja mam wytopów miedzi 6 na 3 poziomie i muszę codziennie na nowo budować wszystkie 6 kopalń miedzi, a nawet czasem (jak na przykład dziś) aby zwiększyć sobie zapas, rano buduje nowe kopalnie, rozbudowuję je i wieczorem znów muszę nowe budować. Więc wytłumacz mi jak mogę lepiej rozplanować gospodarkę, żeby tego uniknąć... Bo co będzie jak rozbuduję wytopy na poziomy 4 lub piąte? Jeśli masz jakiś magiczny sposób na to, to się podziel... (Choć wątpię żeby było to możliwe, chyba, że doładowania...)

  6. #6
    Osadnik Awatar dellphi
    Dołączył
    25.03.2012
    Posty
    46
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez P1T3RRO Zobacz posta
    ??
    Ja mam wytopów miedzi 6 na 3 poziomie i muszę codziennie na nowo budować wszystkie 6 kopalń miedzi, a nawet czasem (jak na przykład dziś) aby zwiększyć sobie zapas, rano buduje nowe kopalnie, rozbudowuję je i wieczorem znów muszę nowe budować. Więc wytłumacz mi jak mogę lepiej rozplanować gospodarkę, żeby tego uniknąć... Bo co będzie jak rozbuduję wytopy na poziomy 4 lub piąte? Jeśli masz jakiś magiczny sposób na to, to się podziel... (Choć wątpię żeby było to możliwe, chyba, że doładowania...)
    Podejrzewam, że wytopy miedzi produkują u Ciebie brąz na potrzeby mieczników, aby było z czego rekrutować R. Wystarczy trochę zamieszać składem armii, nie bać się wysłać O, Ż czy nawet EŻ na straty i spokojnie wystarczą 2 wytopy miedzi na 5 lvl.

  7. #7
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez dellphi Zobacz posta
    Wystarczy trochę zamieszać składem armii, nie bać się wysłać O, Ż czy nawet EŻ na straty i spokojnie wystarczą 2 wytopy miedzi na 5 lvl.
    tylko w oparciu o bron zdobyta z przygod, wlasna produkcja oplaca sie znacznie mniej niz np. buffowanie kopalni miedzi i dostawianie wytopu brazu.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  8. #8
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    10.07.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Nowy Świat
    Kopalnie surowców z ich zasobami są zupełnie bez sensu. Gram na 26 poziomie i jedyną czynnością jaką wykonuję raz dziennie to odnawianie kopalni - po za tym nic w grze się nie dzieje.

  9. #9
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    24.08.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Czarci Gaj
    i zniszczenie zużytej kopalni nie powoduje zwiększenia limitu patentów budowlanych jak w przypadku innych budynków.

  10. #10
    Osadnik Awatar LANNISTER
    Dołączył
    03.03.2012
    Posty
    92
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Oczywiście, że powoduje zwiększenie.

Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.