Zobacz wyniki ankiety: Jakie godziny przerw konserwacyjnych wolisz?

Głosujących
48. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Takie jak dotąd (1:30 - 7:00)

    26 54.17%
  • wygodniejsze dla pracujacych (0:00 - 5:30)

    18 37.50%
  • inne (szczególy w dyskusji)

    0 0%
  • obojętne

    4 8.33%
Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Godziny przerw konserwacyjnych

  1. #1
    Początkujący Odkrywca Awatar Majamas
    Dołączył
    13.05.2012
    Posty
    387
    Serwer
    Kolonia

    Godziny przerw konserwacyjnych

    Proponuje przesuniecie czasu przerw konserwacyjnych z obecnych 1:30 - 7:00 na bardziej wygodne dla ludzi pracujacych godziny 0:00 - 5:30.

    Uzasadniam to tym że wielu ludzi lubi zajrzec do gry przed wyruszeniem rano do pracy, w pracy spędza sie czasem caly dzien a wiec w dni gdy nastepuje konserwacja do godziny 7:00 wielu ludzi nie ma szansy dopilnowac porzadku z premiami, polami itp
    Stawiajcie pomniki Szalonego Kórlika, on jeden przeszedł tą grę do końca.

  2. #2
    Osadnik
    Dołączył
    13.03.2012
    Posty
    76
    Serwer
    Kolonia
    Dobry pomysł. Pracujący przy obecnych godzinach mają gorzej od pozostałych.

  3. #3
    Osadnik
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    39
    Serwer
    Słoneczny Gród
    trudno bedzie komu kolwiek dogodzic z tymi godzinami. Ja np. mam zawsze na 9 rano do pracy i lubie sobie posiedzieć w nocy troszke. Zawsze ktoś będzie pokrzywdzony.

    Wg. mnie gdyby przerwa była przesunięta na sobote od 1:30 do 7:00 było by mniej pokrzywdzonych ale komu z Administracji chciało by się robić coś w sobote.

  4. #4
    Początkujący Odkrywca Awatar Porit
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    258
    Serwer
    Nowa Ziemia
    W sobotę w nocy!?
    Chcesz być zlinczowany?

  5. #5
    Osadnik Awatar Oharaa
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    116
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Makpolny Zobacz posta
    trudno bedzie komu kolwiek dogodzic z tymi godzinami. Ja np. mam zawsze na 9 rano do pracy i lubie sobie posiedzieć w nocy troszke. Zawsze ktoś będzie pokrzywdzony.

    Wg. mnie gdyby przerwa była przesunięta na sobote od 1:30 do 7:00 było by mniej pokrzywdzonych ale komu z Administracji chciało by się robić coś w sobote.
    Chyba żartujesz?Prawda?

  6. #6
    Początkujący Osadnik Awatar ZAK_KRK
    Dołączył
    29.01.2012
    Posty
    19
    Serwer
    Nowy Świat
    Pomysł żeby zaczynać przerwę o północy nie jest dobry dla osób, które, tak jak ja (a wiem, że takich osób jest b. duzo), mają internet mobilny z limitem przesyło, który to limit jest nieliczony w godz. 0:00 - 09:00. Dlatego ja zwykle siadam do settlersów po północy na tą godzinę, półtorej (w czwartki kończę odnawianie wyspy akurat zaraz przed startem przerwy). Gdyby się przerwa miała zaczynać o północy, to jeden dzień miałbym zawsze w tygodniu w plecy. Dlatego start przerwy o 1:30 jest jak najbardziej dobry
    “In ancient times cats were worshipped as gods; they have not forgotten this.”
    Terry Pratchett.

  7. #7
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    17.05.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Nowa Ziemia
    To nie przejdzie jest za dużo ludzi którzy siedzą conajmniej do tej pierwszej godziny a jak dużo jest tych co siedzą o 6 ?

  8. #8
    Początkujący Odkrywca Awatar Majamas
    Dołączył
    13.05.2012
    Posty
    387
    Serwer
    Kolonia
    Bezrobotnym i uczniom pasuje obecny układ, ale to pracujący wydaja wiecej na gre wiec utrata ich bedzie bardziej kosztowna dla producentów, chociaz jak widac z ankiety tych pierwszych gra tutaj wiecej.
    Stawiajcie pomniki Szalonego Kórlika, on jeden przeszedł tą grę do końca.

  9. #9
    Osadnik
    Dołączył
    29.03.2012
    Posty
    246
    Serwer
    Czarci Gaj
    Chłopie, aleś Ty jest zadufany w sobie...

    Ja osobiście pracuję i obecne godziny bardziej mi odpowiadają - nie dociera chyba do Ciebie, że nie wszyscy pracujący zaczynają pracę o 6 czy o 7? Zwłaszcza pracujący na własny rachunek.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.