Zobacz wyniki ankiety: Czy jesteś za wprowadzeniem takich udogodnień?

Głosujących
19. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak, jestem za

    11 57.89%
  • Nie mam zdania

    4 21.05%
  • Nie, jestem przeciw

    4 21.05%
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Wyburzanie kopalni kamieni / marmuru

  1. #1
    Odkrywca
    Dołączył
    07.05.2012
    Posty
    750
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Wyburzanie kopalni kamieni / marmuru

    Nie wiem czy ktoś jeszcze spotkał się z takim problemem, ale mi brakuje takiej opcji (bardziej sam marmur). Kiedy może się to przydać?

    Mam 2 złoża (np marmur po 300urobku każda) i jednego kamieniarza, gdy jedno złoże się skończy to zaczyna wydobywać z drugiego złoża, w tym czasie wyszukujemy pierwsze złoże i nie ma narazie w tym nic dziwnego, ale w pewnym momencie drugie złoże ma juz mało zasobu np 10urobku, więc gdy pierwsze złoże się skończy to i drugie szybko się skończy, o ile taka sytuacja zdarzy sie w czasie gdy gramy to nie ma problemu, ale jeśli nas nie ma to nawet na kilka godzin wydobycie zostaje zatrzymane aż znów odnajdziemy złoże.

    Przy małym wydobyciu to nie ma z tym większego problemu ale mając większą liczbę kamieniarzy taka sytuacja zdarza się co kilka dni i rano muszę wysyłać geologa 10razy (więc 5h zajmuje odnalezienie wszystkich / 2,5h przy dwóch geologach), czas to akurat najmniejszy problem, ale najgorzej gdy złoża padają np godzinę po tym jak kończę grać więc nie wyślę geologa wieczorem bo i tak nie odnajdzie więc na kilka godzin wydobycie zostaje zatrzymane.

    Tak więc proponuję dodać możliwość ręcznego wyburzania złóż przed ich wyczerpaniem.

  2. #2
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    23.05.2012
    Posty
    8
    Serwer
    Kolonia
    ale przecież, złoża nie są wyburzane tylko wyeksploatowane a to różnica. Ale wracając do tematu, pomysł nie tyle co głupi ale nie dopracowany , a na pewno gdyby był dostępny za darmo. Jednak gdyby np. cena owego "ruchu" kosztowała by nie wiem 5 klejnotów (cena przykładowa) to spoko, jeśli nie to przytoczę jedne z powiedzeń : "Kto gra, ten ma".

    Po za tym, sam miałem lvl 36 podajże, i "normalnie" da się kontrolować wydobycie surowców, bo przecież nie odnajdują Ci raz 1,5k marmuru a raz 500. (chyba że to uległo zmianie, to przepraszam) i np. za pomocą "zwykłego" kalkulatora, przewidzisz kiedy dana kopalnia będzie kaput.

    Tak jak mówię za klejnoty lub monety (kupno dynamitu) jak najbardziej , jeśli za darmo to Niiiieeeeee.

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    06.08.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Nowa Ziemia
    morze administratorzy zrobili by zeby budynki mozna było przesówać a nie burzyc bo jak mam uleprzone to co nie morzna go juz brac z tego miejsca

  4. #4
    Poznańczyk
    Lepszą opcją było by przeniesienie złoża z s1 gdzieś indziej, bo mnie osobiście ono denerwuję i psuje mi krajobraz. Albo możliwość wyboru poszukiwania złoż w danych sektorach.

  5. #5
    Początkujący Odkrywca Awatar Draxopix
    Dołączył
    23.03.2012
    Posty
    369
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez kubus12344321 Zobacz posta
    morze administratorzy zrobili by zeby budynki mozna było przesówać a nie burzyc bo jak mam uleprzone to co nie morzna go juz brac z tego miejsca
    Chlopie po jakiemu ty piszesz? bo napewno nie po polsku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.