Zobacz wyniki ankiety: Zmiana avatara za 500 klejnotów?

Głosujących
34. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak, świetny pomysł!

    16 47.06%
  • Nie, kiepski pomysł!

    13 38.24%
  • Nie mam zdania.

    3 8.82%
  • I tak tego nie wprowadzą...

    2 5.88%
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Zmiana avatara w grze za klejnoty?

  1. #1
    Osadnik Awatar Matre
    Dołączył
    06.04.2012
    Posty
    41
    Serwer
    Nowy Świat

    Zmiana avatara w grze za klejnoty?

    Czy według Was wprowadzenie zmiany avatara za 500 klejnotów byłoby świetnym dodatkiem? Z mojego 'badania w terenie' wyszło, że jest wiele osób, które wybrały avatara przypadkowo, z pośpiechu, które chciały poprostu obczaić grę i nie sądziły, że w niej zostaną na tak długo...

  2. #2
    Odkrywca Awatar Hakardrag
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    772
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Tylko 500 klejnotów ???

    Za wybrzydzanie i brak pomyślunku należy zapłacić dziesięć razy tyle

  3. #3
    Odkrywca Awatar Piotru70
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    1,840
    Serwer
    Słoneczny Gród
    JA na szczęście wybrałem avatar umyślnie i nie skorzystałbym z tej oferty. I wydaje mi się ze wielu innych graczy też z tego by nie korzystało. Już prędzej sprawdziła by się możliwość wgrania swojego prywatnego avatara, oczywiście wedle jakiegoś regulaminu. Koszt powiedzmy te 500 kryształów czy więcej nie mi tu decydować o cenach ;]
    Ostatnio edytowane przez Piotru70 ; 27.07.2012 o 22:35

  4. #4
    Osadnik Awatar Matre
    Dołączył
    06.04.2012
    Posty
    41
    Serwer
    Nowy Świat
    Wprowadznie opcji wgrania własnego avatara zniszczyłoby nieco klimat tej gry.. teraz jest dobrze, wybór nie jest ograniczony.
    Masz rację wiele osób nie skorzystałoby z opcji zmiany avatara za krzyształki bo po co jeśli dobrze wybrali Ale są Ci drudzy, którzy źle wybrali

  5. #5
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    12.04.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Kolonia
    Ale przeciez, taki pomysł nie podlega dyskusji. Oczywiscie, że tak ..... ponieważ, twórcy oraz gracze tylko zyskają, a nie mają "nic" do stracenia, Bo ci którzy nie skorzystają, to nie. A ci którzy za "szybko" wybrali avatar, jesli zaplaca moga go zmienic, a nawet niech zmieniaja 10x co nam to szkodzi. Kwesta tylko taka , jak szybko i sprawie zostanie to wprowadzone, bo jesli przez to maja ulec problemy z naprawianiem innych rzeczy, to rzecz mija sie z celem.

    Swojemu avatarowi koniecznie mówimy NIE !!!!

  6. #6
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    30.08.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Nowy Świat
    a według mnie to dziwny pomysł, ja rozumiem że trzeba zarabiać, ale żeby za takie pierdoły płacić, sama chcę zmienić ale patrząc na to ile opcji maja obecnie kobiety do wyboru to ręce opadaja bo nawet jak się chce to nie ma na co ......zmienić

    a za kasę to nigdy, o nie

    zostane ruda, do końca

  7. #7
    Odkrywca Awatar Piotru70
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    1,840
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Ktoś tam wspomniał że Producenci na tym zyskają a nikt właściwie nie straci, to jest fakt i trzeba się z tym zgodzić. Ale to nie zmienia faktu, że przy rejestracji była możliwość wybrania avatara więc każdy był zobowiązany wybrać sobie Portret jaki mu odpowiada. Dlatego osoby które wybrały pochopnie nie są ludźmi konsekwentnymi i pochopnymi. Stawiają kroki nie patrząc pod nogi a potykając się zostają w tyle i płaczą aby ktoś zmienił coś aby mógł nadgonić innych. Według mnie jest to niepotrzebne bo ja nie będę s tego korzystał. Ale jeżeli producenci chcą na tym zarobić to nie mi tu osądzać. Jedynie mogę podkreślić fakt że osoby które wybrały avatar pochopnie są osobami nierozsądnymi.

  8. #8
    Początkujący Odkrywca Awatar Herr_Uther
    Dołączył
    29.02.2012
    Posty
    369
    Serwer
    Nowy Świat
    W pewnym momencie gry był błąd przez który otrzymywało się avatar "jedno oczko niżej" niż ten, który się ostatecznie wybrało (dlatego ja jestem PANEM Utherem a mam kobiecy avatar przez co jestem pośmiewiskiem w grze :-(, koleżanka ma kobiecy nick a postać Bardzo Grubego Pana itp :-), oczywiście wszelkie meile do supportu nic nie dawały bo "nie da się zmienić avatara, nie i koniec" więc zostało tak jak jest, te osoby które dostały tego "błędnego" avatara powinny mieć możliwość zmiany za free, a pozostałe... jest mi obojętne, w sumie powinna być opcja zmiany za darmo raz w trakcie trwania gry a potem za klejnoty
    "We are monetizing all the weakness of people" - Teut Weidemann, lead designer of Settlers Online

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.