Zobacz wyniki ankiety: Czy jesteś za wprowadzeniem SponsorPay ?

Głosujących
27. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Muszę to mieć !

    9 33.33%
  • Tak

    9 33.33%
  • Może być

    6 22.22%
  • Nie - mam lepszy pomysl

    6 22.22%
Ankieta wielokrotnego wyboru
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Sugestie SponsorPay

  1. #1
    Osadnik Awatar Wolf43211
    Dołączył
    09.04.2012
    Posty
    54
    Serwer
    Słoneczny Gród

    Sugestie SponsorPay

    Witam serdecznie
    Zastanawiam się czy była by możliwość wprowadzenia w The Settlers Online czegoś takiego jak SponsorPay , gdzie za wypełnienie ankiety lub obejrzenie polecanego klipa otrzymuje się mikro doładowania do konta w grze , na co wydajemy takie doładowania - wiadomo . Myślę że świetnie by to zasiliło konta nie tylko graczy ale i BB .
    Kto jest za łapka w górę .

    Pozdrawiam serdecznie .
    Ostatnio edytowane przez Wolf43211 ; 24.07.2012 o 20:34

  2. #2
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    08.06.2012
    Posty
    14
    Serwer
    Czarci Gaj
    Bardzo dobre tylko czy Ubisoft to wprowadzi ?

  3. #3
    Odkrywca
    Dołączył
    07.05.2012
    Posty
    750
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Już widzę jak no-life cały dzień tylko reklamy włączają i wypełniają ankiety. Pomysł jako taki w miarę mógłby być, ale wymagałoby to pewnych ograniczeń ilościowych względem dnia/tygodnia/miesiaca.

    W jakiejś grze już coś takiego trafiłem, ale pomiędzy ankietami (które na początku miały pytanie o wiek, płeć i wielkość miejscowości i jak ileś tam już mieli z danego przedziału to nie można było wypełniać dalej czyli nic się nie dostawało) widniały też serwisy na których dopiero po kupieniu czegos się dostawało te premie - były to angielsko języczne serwisy więc przydatności w polsce z tego nie było żadnej.

  4. #4
    Osadnik Awatar erooo
    Dołączył
    16.03.2012
    Posty
    129
    Serwer
    Kolonia
    czasem działa czasem nie, jestem za bo nie wkładam realnej kasy w gre
    no-lifem też nie jestem ;D

  5. #5
    Osadnik Awatar Wolf43211
    Dołączył
    09.04.2012
    Posty
    54
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Witam wszystkich zainteresowanych
    Coś takiego działa w C&C aliance (f2play) - każdą oferowana ankietę/zadanie można wypełnić tam tylko raz z danego ip chyba że pisze inaczej w oferowanym sponsoringu , jest to po polsku , oznaczone na płatne i bezpłatne ( choć tu należy zwracać uwage na to co piszą małym druczkiem zwłaszcza gdy chcą by potwierdzić coś przez sms ) ale są też całkowicie darmowe które za np obejrzenie polecanego przez nich klipu doładowują konto ( wymagane konto Facebook czas realizacji 30min - 2/6h przy większych doładowaniach) sam miałem okazje uczestniczyć w tego typu zabawie z czystej ciekawości i muszę powiedzieć że to działa .
    Natomiast ilość sponsorowanych doładowań jest ograniczona zatem nie ma obawy że skłoni to kogoś do siedzenia przy tym tygodniami choć ręki sobie uciąć nie dam .
    Jeśli robi się to rozsądnie to na pewno może to być przydatne .
    Ostatnio edytowane przez Wolf43211 ; 25.07.2012 o 22:09

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.