Zobacz wyniki ankiety: Moje zdanie na temat przedstawionych propozycji:

Głosujących
40. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • ZA

    31 77.50%
  • PRZECIW

    5 12.50%
  • OBOJĘTNE

    4 10.00%
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Menu opcji - zwiększenie liczby dostępnych opcji

  1. #1
    Odkrywca
    Dołączył
    07.05.2012
    Posty
    750
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Menu opcji - zwiększenie liczby dostępnych opcji

    Obecnie w menu dostępne są 3 "opcje"
    -wł/wył muzyczkę
    -wł/wył odgłosy
    -wyloguj

    Proponuję dodać kilka możliwości lub zebrać to w nowe okienko nazwane "grafika". Gra jest wykonana w technologi flash która potrafi zmęczyć starsze komputery (nowsze też jeśli wybierze się gorszą przeglądarkę), więc proponowałby dodać możliwość wyłączenia niektórych efektów graficzny lub zmniejszenie ich jakości, a więc:
    -chodzący osadnicy wł/wył
    -chodzące zwierzęta wł/wył
    -animacje budynków wł/wył
    -animacje stanu budynku (zatrzymany te zzz, podnoszony poziom) wł/wył
    -jakość grafiki (3 poziomy - obecna jakoś to ta najwyższa)
    -detale wł/wył (te plamy piasku na trawie można by wyłączyć)

    Drugie podmenu "dźwięk", całkowite włączenie/wyłączenie dźwięków nie jest zbyt dobrze dobrane, jeśli odtwarzamy muzykę/oglądamy film to robimy sobie głośniej a tu nagle dźwięk z gry o znalezieniu złoża lub cokolwiek innego co jest trochę irytujące (w win7 można regulować głośność dla poszczególnych programów ale jeśli w tej samej przeglądarce mam youtube/wrzuta cokolwiek innego to nic z tym nie zrobię), tak więc dwie funkcje z 10-cio stopniową skalą: tło muzyczne i odgłosy.

  2. #2
    SzaroBrody
    Mi by wystarczył tylko jeden przycisk z grafiki "animacje on/off",a w dźwięku tylko jeden suwak dla obu. Ale ogólnie pomysł dodania opcji fajny.

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    9
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Animacje zwierząt i osadników jak najbardziej mogłyby zniknąć jeśli to miałoby odciążyć trochę flash

  4. #4
    Odkrywca Awatar Piotru70
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    1,840
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Super, pomysł wydaje mi się że powinien przejść. Mianowicie to chodzi o zwierzęta łażące po mieście i ludziki niekorzystający z dróg.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.