Zobacz wyniki ankiety: Czy jesteś za wprowadzeniem zarządzania transakcjami opisanymi w poście.

Głosujących
20. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    20 100.00%
  • Nie

    0 0%
  • Jest mi to obojętne

    0 0%
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Handel - oferty, zarządzanie transakcjami

  1. #1
    Avanger72

    Handel - oferty, zarządzanie transakcjami

    W chwili obecnej przy przeprowadzaniu transakcji nie mamy wpływu na to, co dzieje się z naszymi towarami. O ile sprzedający ma pełnię możliwości decydowania o tym, ile ofert przyjmie, a które odrzuci, to kupujący nie ma żadnych możliwości zmiany swojej decyzji. Prowadzi to do tego, że czasami przez kilkanaście godzin nie ma możliwości dysponowania swoją własnością - chcemy coś kupić o godzinie 15.00, a idziemy spać o 22.00, jeśli sprzedający nas oleje i nie odrzuci transakcji to dysponujemy towarem dopiero rano jak się wyśpimy.
    Czasami zdarza się, że mamy zamrożone całe mnóstwo towaru, a nie wiemy nawet ile tego jest, i ile ofert "wisi" w oczekiwaniu na realizację/odrzucenie oferty.

    Proponuję wprowadzenie czegoś w rodzaju zakładki, gdzie będą rejestrowane wszystkie aktywne oferty kupna/sprzedaży. Oczywiście z możliwością wycofania swojej oferty kupna/sprzedaży.

  2. #2
    Osadnik
    Dołączył
    08.02.2012
    Posty
    67
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ja już nawet nie wspomne, ile razy zdarzyło mi sie przypadkowo skasować wiadomość np. przy kasowaniu info o bufach... to niedosyc ze biedak czeka pare h, to jeszcze mu odrzuca.

    Ale ze wszelkimi propozycjami handlu trzeba poczekac do nowej wersji, wtedy zglaszac zastrzeenia, bo te zmiany nieldugo maja byc.

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    21.08.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Czarci Gaj
    Myślę, że wystarczyłoby, aby złożenie oferty handlowej było ważne przez konkretny czas, np. 10 min. Jeśli nie będzie rozpatrzona, to powinna być traktowana jako odrzucona. W końcu, jeśli złożenie oferty jest ważne 10 min. to można zakładać, że składający ofertę jest online i odpowie od razu.

  4. #4
    Osadnik
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    66
    Serwer
    Nowa Ziemia
    A ktoś z was wysilił się, żeby zobaczyć jak wygląda nowy handel na testowym? Wygląda to tak, że wystawia się towar, który faktycznie się posiada w magazynie, a wystawione oferty są akceptowane lub odrzucane przez system. To znaczy, że od razu wiecie czy kupiliście towar, czy już wszystko ktoś wyprzedał. Na forum jest na pewno temat o nowym handlu, poszukajcie i poczytajcie.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.