Strona 1 z 4 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 36

Wątek: Przenoszenie budynków

  1. #1
    Osadnik Awatar scorpion63
    Dołączył
    26.04.2012
    Posty
    90
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Przenoszenie budynków

    Ostatnio na serwerze testowym, można się pobawić nowym narzędziem przenoszenia budynków
    Nie można przenosić jedynie Domu Władyki, magazynów, kopalni, pól, i studni.
    Ceny są zróżnicowane od rodzaju i levela budynku.
    Poniżej screeny przenoszenia rybaka na 5 lvl'u.






  2. #2
    daveandnokia
    Z ciekawości sprawdziłem cennik przenoszenia budynków. Zrobię to na przykładzie mennicy. Budynki z levelem 1 i 2
    mają ciekawe surowce do przenoszenia: kamień i deski iglaste. Aby przenieść mennicę wychodzi odpowiednio: za lvl 1: 1000 kamieni i 1000 desek. Zaś na drugim levelu to: 1000 kamieni i 1500 desek iglastych. Za budynki lvlu 3 będziemy musieli zapłacić kamieniami nadal, lecz deski iglaste zostaną zamienione na deski liściaste. I tak chcąc przenieść mennicę lvlu 3: 1250 kamieni oraz 1500 desek liściastych. Za lvl 4 trzeba będzie już zapłacić marmurem i deskami liściastymi (bez zmian), i tak oto wygląda cena przeniesienia mennicy: 2000 marmuru jak i 2000 desek liściastych. Najgorzej jest na z najwyższym lvlem, zapłacimy marmurem oraz monetami. Koszty przeniesienia mennicy wyglądają odpowiednio: 2000 marmuru i 1500 monet.

  3. #3
    Osadnik Awatar Leouch
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    147
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Przenoszenie budynków - serwer testowy

    Jakie wrażenia z tego dodatku? ja jestem mile zaskoczony sensowną ceną i sposobem działania.

  4. #4
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    27.03.2012
    Posty
    18
    Serwer
    Czarci Gaj
    sposób przenoszenia - OK
    cena - wg. mnie za drogo (ale to już kwestia indywidualna każdego gracza)

  5. #5
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ceny są śmieszne, mowa o surowcach a nie o klejnotach.
    Budynki do 3lvl zadko kiedy kosztują złoto, a jak kogoś było stac na upgrade na 4 i 5 lvl to na brak monet raczej nie narzeka, wiadomo budynki najbardziej zaawansowane: mennice, piece stal/złoto są najdroższe, o budynkach mistrzowskich nawet sie nie wypowiadam bo biedni ludzie ich nie stawiają

  6. #6
    Osadnik Awatar Strychnine
    Dołączył
    19.03.2012
    Posty
    97
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Ceny sa bardzo niskie wg mnie, przy takich cenach cala wyspe pewnie sobie poprzenosze.
    Jestem milo zaskoczony, obstawialem ze ceny beda niskie ale tylko w klejnotach, np po 50-100 za takie zwykle budynki i wiecej za lepsze, a tu za surowce dali. :O
    "Albo graj, albo pieniądze oddaj."
    Anonim
    Przysłowie polskie

  7. #7
    Osadnik Awatar Leouch
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    147
    Serwer
    Nowa Ziemia
    dziwne jest tylko to przenoszenie ktore trwa... 0 sekund. O ile nie zmienia cen to jest to pierwszy update ktory jest atrakcyjny dla graczy ktorzy nie kupuja klejnotow w hurtowych ilosciach

  8. #8
    Początkujący Odkrywca Awatar cornflakes
    Dołączył
    19.02.2012
    Posty
    414
    Serwer
    Nowa Ziemia
    te ceny to kpina ;p obawiam się, że wyspy stracą indywidualność

  9. #9
    Osadnik
    Dołączył
    14.03.2012
    Posty
    46
    Serwer
    Czarci Gaj
    jak się przenosi budynek ?

  10. #10
    Osadnik
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    57
    Serwer
    Słoneczny Gród
    ta opcja jest dostępna tylko na serwerze testowym.

Strona 1 z 4 1 2 3 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.