Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: ikonka ludność / pozwoleń budowlanych

  1. #1
    Osadnik Awatar Wolf43211
    Dołączył
    09.04.2012
    Posty
    54
    Serwer
    Słoneczny Gród

    ikonka ludność / pozwoleń budowlanych

    Proponuję zamienić miejscami ikonkę ludność/budynki z ikonką kryształków z powodu dość banalnego :

    Otóż gram w pomniejszonym oknie przeglądarki , za każdym razem jak wyskakuje mi jakakolwiek informacja dotycząca gry (geolog coś znalazł etc. ), ikonka ludności/dostępnych pozwoleń na budowie jest przysłaniane tą informacją na kilka sekund , z czasem jest to coraz bardziej irytujące zwłaszcza że takich informacji mamy czasem po kilka na raz i to w momencie gdy potrzebuje sprawdzić stan populacji . Jest to najlepiej widoczne podczas handlu gdzie każda zaakceptowana transakcja na chwilę zasłania nam w/w ikonkę populacji .
    Długo (od poprzedniego eventu ) dawałem sobie z tym spokój ale w końcu postanowiłem na ten irytujący kłopot zwrócić uwagę BB .
    Zamiana miejscem z kryształkami jest chyba najsensowniejsza ponieważ tam się niewiele zmienia więc można spokojnie tą ikonkę zasłaniać do woli .
    Tyle z mojej strony , dziękuję za uwagę .
    Ostatnio edytowane przez Wolf43211 ; 08.07.2012 o 14:21

  2. #2
    Osadnik Awatar Misiunator
    Dołączył
    03.05.2012
    Posty
    38
    Serwer
    Nowy Świat
    lepiej to o powrocie geologa itd. dać na prawą stronę nic niczemu nie będzie zasłaniać najlepiej w dolny róg
    OBRAZEK WYCIĘTY PRZEZ ADMINISTRACJĘ

    Prawda jeszcze ze szkoły:

    Dziewczyny mają wyższe średnie, ale to faceci zostają naukowcami.

  3. #3
    Osadnik
    Dołączył
    20.05.2012
    Posty
    216
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ja jeszcze dodam ze po najechaniu kursorem na ludnosc wyskakuje nam bardzo ładne okienko z wszelkimi informacjami..ile ludnosci pracuje...ile przydzielonych do generałów, całkowita populacja i takie tam. wszystko byłoby cacy gdyby nie fakt ze takowe okienko wyskakuje na ok 5 s !!! zanim sie człowiek zapozna ze wszystkim....juz znika. Musi ponownie najechac kursorem! Taka zabawa w ciuciubabke Nie wiem co twórca miał na mysli...ale super byłoby jak wyskakiwało by na stałe...dopóki nie zabierzemy kursora. Tak to programista sie napracował...a jest niewykorzystane

  4. #4
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    19.07.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Mam ulepszone magazyny i dom władyki w gwiazdce mam osadników i nie mogę ich umieścić w domu władyki nie wiem w czym jest problem.
    Ostatnio edytowane przez moncia76 ; 31.07.2012 o 11:47

  5. #5
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    ludzie nie mieszkają w magazynach tylko w domach, dostaw domów/rezydencji

  6. #6
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    03.06.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Nowy Świat
    Witam, byłoby również extra, gdyby po kliknieciu na danym rodzaju budynku lub w menu budowli podpowiadało się ile już takich budynków posiadamy - tak jak jest to zrobioe np. w The Settlers 4.

  7. #7
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    14.03.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Kolonia
    jak pokonać ostatni obuz

  8. #8
    Odkrywca
    Dołączył
    07.05.2012
    Posty
    750
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Popieram pomysł przeniesienia informacji w prawy dolny róg, po lewej jest czat, menu opcji, lvl, a po prawej czasami kolejka budowania i zadania/przygody więc nic by nie zasłaniało (okienko zadania/przygody można przesówać)

    Cytat Zamieszczone przez ANETA500 Zobacz posta
    Witam, byłoby również extra, gdyby po kliknieciu na danym rodzaju budynku lub w menu budowli podpowiadało się ile już takich budynków posiadamy - tak jak jest to zrobioe np. w The Settlers 4.
    Skąd Wy się ludzie urywacie? Od ponad tygodnia na serwerze testowym jest ten podgląd ekonomiczny, ale oczywiście lenistwo bierze górę i się nie chce wejść na testowy czy chociaż poczytać pamiętnik dewelopera w którym opisywane są nowości, aż ręce opadają jak się widzi propozycje czegoś co już jest.

    Cytat Zamieszczone przez mariuszmonika Zobacz posta
    jak pokonać ostatni obuz
    Nie, no masz mistrza. Zadawać pytanie w dziale propozycji i jeszcze w całkowicie innym temacie. Brawa dla takich jak Ty. A jeszcze ta ortografia ehh...
    Ostatnio edytowane przez Van-de-Lord ; 05.08.2012 o 13:26

  9. #9
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez mariuszmonika Zobacz posta
    jak pokonać ostatni obuz
    co to jest obuz ?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.