Zamknięty wątek
Strona 1 z 4 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 35

Wątek: Sposób na zarobek :)

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    25.03.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Czarci Gaj

    Sposób na zarobek :)

    Wchodzicie na Handel szukacie oferty dajmy na to 50 kamienia za 50 złota. (wszystko jedno jaka to co Wam podpasuje to jest tylko ptrzykład). Jak znajdziecie oferte zapraszacie użytkownika do swoich znajomych(w celu zdobycia zaufania). I po chwili wysyłacie mu oferte te same surowce tylko ze na odwrót. czyli ja daje 50 kamienia a "kolega" daj mi 50 złota. Wszytko jest zgodnie z "prawem". Tylko zuskujesz wroga Czermu o tym pisze bo własnie dałem sie nabrać, oczywiście to był mój błąd moja naiwność, piszę abyście nie popełniali tego samego typu błędów

    Pozdawiam

    Łukasz

  2. #2
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    01.02.2012
    Posty
    6
    Serwer
    Nowa Ziemia
    po prostu trzeba uważać, na oszustów nie ma rady

  3. #3
    Odkrywca
    Dołączył
    27.02.2012
    Posty
    764
    Serwer
    Nowa Ziemia
    i zgłaszać do supportu

  4. #4
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    25.03.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Czarci Gaj
    Jak najbardziej mój błąd, pisze aby przestrzec naiwnych :P jak ja

  5. #5
    Odkrywca Awatar spyderek
    Dołączył
    07.02.2012
    Posty
    877
    Serwer
    Nowa Ziemia
    to po co przyjmujesz randomów do znajomych?

  6. #6
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    za takie cos banują

  7. #7
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    25.03.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Czarci Gaj
    No cóż, od samego zaproszenia, jeszcze nikt nie umarł. Nie skupiajmy sie na mnie tylko na osobach, które wykorzystują naszą nieuwagę, niedoświadczenie czy pośpiech(bo niestety tak było w moim przypadku), ja na całe szczescie nic nie straciłem to co "zarobiłem" od "kolegi" udało mi sie sprzedać po kursie "zakupu", post powstał z myślą o graczach młodych, niedoświadczonych, graczach, którzy dopiero zaczynają. Niestety po raz kolejny przekonujemy sie o tym że oszukiwanie, kantowanie, cwaniactwo mamy poprostu we krwi.. tak to My Polacy....

    LS

  8. #8
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,802
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Takie zachowanie nie jest zgodne z prawem i należy zgłaszać do supportu, jak zgłoszenia się powtórzą to taka osoba dostanie bana. Tak więc zgłoś to jeśli nie dla siebie to dla innych graczy.

  9. #9
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    25.03.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Czarci Gaj
    Napisałem do MOD-a jakieś 40 min temu, na razie cisza, ale pewnie mają setki wiadomomści kiedyś sie dokopie i do mojej

  10. #10
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,802
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Nie pisz do Moda tylko do supportu strona główna/ pomoc wsparcie/formularz kontaktowy.

Zamknięty wątek
Strona 1 z 4 1 2 3 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.