Zamknięty wątek
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Zdobienia

  1. #1
    Babelek

    Zdobienia

    Te zdobienia za klejnoty sa sliczne, dzielo sztuki, moj zachwyt nie ma granic. Kupilem pare i patrze na te slicznosci i nie moge wyjsc z podziwu nad straszna praca projektantow tych zdobien.

  2. #2
    Osadnik
    Dołączył
    28.02.2012
    Posty
    94
    Serwer
    Nowy Świat
    mam śliczne skrzyneczki z przygód, piękny drogowskaz, fajny pomnik - nie widać jaki - ale napisane jest że anioła , jakąś ławeczkę i kilka grządek niebieskich kwiatków.
    Jak pozwolą tym handlować chętnie hurtem wszystko sprzedam i dzieci sawanny gratis dorzucę

  3. #3
    Osadnik Awatar Wolf43211
    Dołączył
    09.04.2012
    Posty
    54
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez smerdajajeczny Zobacz posta
    mam śliczne skrzyneczki z przygód, piękny drogowskaz, fajny pomnik - nie widać jaki - ale napisane jest że anioła , jakąś ławeczkę i kilka grządek niebieskich kwiatków.
    Jak pozwolą tym handlować chętnie hurtem wszystko sprzedam i dzieci sawanny gratis dorzucę
    heheh faktycznie zdobienia winny być bardziej dopracowane dlatego wspomniałem o tym przy tworzeniu cudów przez architekta .(patrz wątek zdobienia wolf43211 )

    Do tego warto wspomnieć że królestwo to nie śmietnik i w żadnym normalnym nie stawia się połamanych kół/drogowskazów itp rzeczy bo to nie zdobi a szpeci . Zatem może powinny się nazywać szpecenia ale niektóre dają radę np. brama anioła fajnie wyglada .
    Ostatnio edytowane przez Wolf43211 ; 12.07.2012 o 22:22

  4. #4
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    26.04.2012
    Posty
    23
    Serwer
    Nowy Świat
    Dziwne że nie zrobili tak jak bodajże w IV części, że zdobienia dają siły żołnierzom

  5. #5
    Osadnik Awatar Pirotechnic
    Dołączył
    28.03.2012
    Posty
    74
    Serwer
    Czarci Gaj
    Dokładnie , w the settlers IV po postawieniu zdobień morale wojska a zatem ich siła znacznie się podnosi
    Często wykorzystywałem to do obrony swoich posiadłości

  6. #6
    Początkujący Odkrywca Awatar ksiaze
    Dołączył
    01.02.2012
    Posty
    290
    Serwer
    Nowa Ziemia
    w settlers 5, 6, 7 takze

  7. #7
    Początkujący Odkrywca Awatar Majamas
    Dołączył
    13.05.2012
    Posty
    387
    Serwer
    Kolonia
    Według mnie zdobienia podnosząc morale powinny wpływac na predkosc rekrutacji jednostek. Wtedy byłoby wieksze uzycie tych drozszych jednostek co baardzo wolno sie produkują.
    Stawiajcie pomniki Szalonego Kórlika, on jeden przeszedł tą grę do końca.

Zamknięty wątek

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.