Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 30

Wątek: Gildia Handlowa/Merchant Guild

  1. #21
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    29.07.2012
    Posty
    12
    Serwer
    Kolonia
    Ja sobie chwale tą gildie. Po wejściu do niej od razu dostałem wsparcie od zaawansowanych graczy na zaawansowane budynki co umożliwiło mi przyspieszony rozwój.

  2. #22
    Nowicjusz
    Dołączył
    11.03.2012
    Posty
    0
    Serwer
    Kolonia
    Merchants never sleeps Pozdrawiam

  3. #23
    Nowicjusz
    Dołączył
    28.07.2012
    Posty
    0
    Serwer
    Kolonia
    gildia w której nie można się nudzić mila atmosfera

  4. #24
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    29.07.2012
    Posty
    12
    Serwer
    Kolonia
    Zapraszamy wszystkich chętnych

  5. #25
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    29.07.2012
    Posty
    12
    Serwer
    Kolonia
    Miejsca jeszcze są ale się kończą więc zapraszamy póki można.

  6. #26
    Osadnik
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    50
    Serwer
    Kolonia
    Ta, to małe podsumowanie działalności...
    Gildia została reaktywowana/przeniesiona ze starej handlówki, któa lider "olał" 20 czerwca czylidwa miesiace temu.
    teraz liczy 80 graczy, z czego według moich szacunków ok 55-65 top gracze nadal aktywni albo bardzo aktywni. Uważam, ze to duzo.
    Mamy własne forum, które nie jest martwym polem dla trzech osób ale zywym dostarczycielem informacji i komunikacji liniowej...
    Mamy doskonale juz przyjęte przez członków cotygodniowe konkursy i słynna (na razie u nas Merchant Lottery, w której nagrody przy kumulacji nie są gorsze od tych w totolotku:P.
    Usilnie walczymy o magazyn towarowy dla gildii, gdyz nasz majatek (przewaznie przeznaczany na nagrody) jest spory i róznorodny i trzeba jednak siedziec z karka i długopisem aby go zapisywac i kontrolować, ale dajemy rade
    O atmosferze nie wspomnę, tworza ją gracze i to oni sie powinni wypowiadać. ale chyba jet o.k.
    Jestem pewna, ze Merchant Guild w tej chwili jest najlepiej zorganizowana gildia w polskiej wersji tej gry ( o innych wersjach na razie nie wiem nic a gracze, któzy do nas trafili i sa aktywni chwala sobie wybór.
    (Obecnie zauwazyłam tez tendencje przechodzenia graczy do nas z innych mało ciekawych i niezorganizowanych gildii)
    co jest istotne nadal bierzemy 400 monet a moze nawet bedziemy brali więcej niz 400 i nadal mamy chętnych i sporo podań musimy odrzucac.
    Dlaczego tak sie dzieje?
    Miejsce w dobrej gildii musi kosztować tego, kto chce w niej byc. Jak dostanie cos za darmo oleje to i nie bedzie szanował. Od razu dodam, ze pieniądze za akcesje nie idą wbrew pozorom do kieszeni lidera jakby tu wszyscy chcieli tylko na dalszy rozwój gildii i tworzenie wciąż nowych pomysłów działan które ś apo prostu nagradzane najprostszym sposobem czyli moneta brzecząca:P
    Pare miejsc dla ludzi którzy gimnazja maja juz dawno za soba zawsze sie znajdzie
    wystarczy zgłosic sie do włąściwej osoby

  7. #27
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    29.07.2012
    Posty
    12
    Serwer
    Kolonia
    Poza tym siedząc w naszej gildii dzięki wymianom i podarunkom szybko się zwraca te 400 monet niż gdyby być samemu albo w jakiejś martwej gildii.

  8. #28
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    09.05.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Kolonia
    Witam
    Standardowe pytanie zapewne - jakiś link do regulaminu gildii bym poprosiła.

    Szukam o gildii konkretnych informacji
    - wymagane wpisowe - ile i czy zależy od lvlu gracza (czy to dla każdego gracza 400 monet?)
    - opłaty systematyczne - co ile i ile (nie mowie tu o pomocy graczom ale o tak zwane składki na wspólny cel)
    - czy przyjmujecie graczy nastawionych bardziej na handel/pomoc/pogaduszki niż walki i przygody
    - podanie w grze czy na formum? i co w nim umieścić ^^
    Pozdrawiam

  9. #29
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    15.07.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Kolonia
    Jestem w Gildzie od niedawna nikt mnie nie zmuszał do wstąpienia ale nie żałuje tak jak przedmówcy atmosfera i klimat a przede wszystkim pomoc doświadczonych kolegów umożliwia dobra zabawę

  10. #30
    Banned
    Dołączył
    07.05.2012
    Posty
    58
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Z powodu braku aktywności, temat zamykam.

    Wszelkie prośby i pytania proszę kierować na PW

    Cormax

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.