Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 30

Wątek: Gildia Handlowa/Merchant Guild

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    50
    Serwer
    Kolonia

    Gildia Handlowa/Merchant Guild

    MG
    Powstała jako jedna z pierwszych gildii na serwerze kolonii, niestety tzw "czynnik ludzki" spowodował, że zmuszeni byliśmy ją "odświeżyć" (założyciel nie sprostał zadaniu i opuścił grę;/)
    Mimo "odnowienia" nadal trzon zespołu stanowią gracze GH i jesteśmy zmotywowani aby dzieło owo kontynuować.Opieramy się na graczach kreatywnych i aktywnych (gra póki co nie daje zbyt wielu wyzwań i trzeba sobie samemu umilać rozgrywkę)
    Jak przystało na prawdziwe zrzeszenie handlowców gildia posiada
    -własny wewnętrzny rynek ofert handlowych - tzw oferty stałe i oferty dnia.
    -gildią kieruje "rada nadzorcza" a jej członkowie z racji pełnienia "zaszczytnych" funkcji otrzymują odpowiednie apanaże.
    -Posiadamy własny bank, który wspiera rozwój nowych graczy, udziela pożyczek, przyjmuje lokaty terminowe na określony procent.
    - Zorganizowaliśmy tez gildyjny arsenał, gdzie mozna "wypoźyczyc" potrzebna ilość broni.
    Tradycyjna pomoc surowcowa i doradztwo w dziedzinie prowadzenia rozgrywki jest oczywiście gratis i w dodatku na wysokim poziomie zarówno merytorycznym jak i organizacyjnym.
    ------------------------------------
    Dodatkowymi atutami naszej społeczności są:
    - czeste organizowanie konkursów z nagrodami,
    -udzielanie prowizji finansowych za wykonywanie zleconych zadań
    - dla wchodzących w "erę przygód" (lvl 26) darmowe przygody na dobry poczatek!
    ------------------------------------
    Rekrutujemy graczy aktywnych!
    Tzw level nie jest żadnym wskaznikiem aktywności bowiem jeden gracz zaczął sie bawić tydzień temu a inny dwa miesiące temu.
    Jedynym wymogiem ubiegania sie o przyjęcie jest posiadanie kantoru handlowego.*

    Aplikacje przyjmuje Aunerina
    Kontakt na czacie gry/szept lub pw.

    -------
    * wymagany certyfikat lub równowartość w monetach
    Ostatnio edytowane przez Aunerina ; 14.07.2012 o 22:28

  2. #2
    bala88
    Serdecznie zapraszam!!

    Miła atmosfera i wspaniałe szefostwo ;]

  3. #3
    Nowicjusz
    Dołączył
    17.05.2012
    Posty
    0
    Serwer
    Kolonia
    Zapraszamy wszystkich co chcą się dobrze bawić, nasza gildia na pewno tę rozrywkę urozmaici i ułatwi Dajcie znać na szepcie a zawsze pomogę i się dogadamy! Do zobaczenia w gildii

  4. #4
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    07.04.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Kolonia
    Nie wiem jak to wygląda w innych gildiach, ale w tej gracze z niższymi poziomami są wspierani przez tych silniejszych. Można dostać czasami jakąś przygodę, dodatkowe monety. Mamy zoptymalizowany system wymiany buffów, no i możliwość zaciągania pożyczek, a wszytko tylko u nas. Zapraszam bardzo serdecznie bo u Nas nie ma milczenia, a jest akcja

  5. #5
    Nowicjusz
    Dołączył
    02.04.2012
    Posty
    0
    Serwer
    Kolonia
    Zapraszam wszystkich do naszej gildii,mniejszym pomożemy,z mocniejszymi razem pójdziemy robić przygody.Jeszcze,żadne pytanie nie zostało bez odpowiedzi.Szczegóły o promocjach i zapisach do Aunerina- to nasza szefowa

  6. #6
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    18.03.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Czarci Gaj
    witam
    mam pytanko odnośnie gildii
    sam jestem członkiem ale nic sie w niej nie dzieje może ktoś mnie pokieruje do działu co daje bycie w gildii czy są jakieś zadania dla członków klanu czy sa bitwy miedzy gildiami za odpowiedz byłbym wdzięczny

    sam gram na czarcim gaju i do tej pory radze sobie sam z małą pomocą obcych po za klanu niż z samego klanu
    trochę mnie to denerwuje wstępując do gildii liczyłem na jakieś profity wyprawki klanowe bitwy jak i pomoc miedzy klanową [ostatnie to tylko zależy od tego kto jest w klanie]ale reasumując może najwyższa pora wziąć się za profity w gildii niż za zmienianie ikonek budowania lifting można zrobić później a teraz powinni programisci zrobić coś co da nam graczom satysfakcje z gry

    sorki jak zwykle sie rozpisuje nie tam gdzie trzeba prosze tylko o odpowiedz na pytanie reszta to moje przemyślenia


    pozdrawiam delavko

  7. #7
    Osadnik
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    50
    Serwer
    Kolonia
    Żeby się coś działo w gildii potrzeba aby ktoś miał chęć, inwencję i pomysły. Gildia w tej grze jest dość po macoszemu potraktowana ale wszystko zalezy od graczy, którzy nia kierują...

  8. #8
    Nowicjusz
    Dołączył
    12.03.2012
    Posty
    0
    Serwer
    Kolonia
    Ja równiez zapraszam do naszej gildii. Zaproszenie kieruje do graczy dorosłych, aktywnych, komunikatywnych i kulturalnych. W gildii dowiesz się jakich ofert handlowych unikać i jak zdobywać łatwiej bogactwa.

  9. #9
    Początkujący Odkrywca Awatar Majamas
    Dołączył
    13.05.2012
    Posty
    387
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez alfaa Zobacz posta
    Ja równiez zapraszam do naszej gildii. Zaproszenie kieruje do graczy dorosłych, aktywnych, komunikatywnych i kulturalnych. W gildii dowiesz się jakich ofert handlowych unikać i jak zdobywać łatwiej bogactwa.
    widze skopiowanie mojego wpisu, z wątku naszej gildii, żalosne plagiaty to standard w tej waszej gildii tak samo jak naciąganie nowych graczy na opłaty, gratuluje stylu ( blee, żenua)

    najwazniejsze małym drukiem hehe, skąds to znamy
    Ostatnio edytowane przez Majamas ; 12.07.2012 o 22:56
    Stawiajcie pomniki Szalonego Kórlika, on jeden przeszedł tą grę do końca.

  10. #10
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    09.05.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Kolonia
    Majamas... dziecko drogie..
    Zwykle nie wchodze w polemikę na forach bo tez zwykle najwięcej do powiedzenia majaą tu ludzie (celowo nie pisze dzieci zeby ich nie obrażać) niedouczeni, kompletni ignoranci i zwykli laicy w sprawach często nadwyrza przyziemnych, ale..
    1.Plagiat to coś więcej niż przekopiowanie standardowego wpisu w jakiejś tam gildii, albo i nie - w końcu nie byłeś na tyle rozgarnięty żeby to choćby udowodnić. Zostaje zatem jakis prymitywny styl pomówienia.
    2. Naciąganiem innych graczy z pewnością nie zajmuje sie nasza gildia (nie wiem jak inne i w jaki sposób to robią)albowiem twórcy gry opracowali system opłaty za wstąpienie w szeregi gildii (każdej gildii)i nie jest to system tajny, podchwytliwy ani oszukańczy.
    Jezeli jednak twierdzisz, że jest to oszustwo powinenes zgłosić stworzony system do supportu aby ten sam na siebie nałożył karę za oszustwo!
    Masło maslane? - owszem - wynika ono z Twoich wypocin po prostu.
    3. Zasady reklamy i marketingu są ci kompletnie obce, wcale sie nie dziwie, nie każdy musi się na tym znać, jednak jak ktoś się nie zna na budowie cepa to nie powinien sie brać za jego krytykowanie bo oznacza to, że po prostu sam jest owym narzędziem do młócenia.
    Jak miałbyś coś do dodania w temacie sensownego to zapraszam na priv a tu juz nie musisz się wiecej kompromitować swoimi wpisami.
    ------------------------------------------
    Gildia Handlowa rekrutuje graczy kreatywnych, sadzę ze nie ma na swiecie kolonii podobnej do naszej i pewnie nie bedzie biorąc pod uwagę żałosna złośliwość niefrasobliwość i zupełny brak wiedzy podstawowej zawistników którzy próbuja nam brużdzić
    Zapraszamy.

Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.