Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 30

Wątek: Gildia Handlowa/Merchant Guild

  1. #11
    Początkujący Odkrywca Awatar Majamas
    Dołączył
    13.05.2012
    Posty
    387
    Serwer
    Kolonia
    Asmomedes: żadne twoje złosliwosci nie przykryja juz prawdy, nie stac was na oryginalność co zostało wyzej udowodnione, teraz mozesz wylewac gorzkie żale i przekręcac fakty jak sobie chcesz a rozsądni gracze i tak widzą co jest grane. Szukajcie dalej ofiar jak sobie chcecie, biedni gracze co wstapia do takiej gildii.
    Ostatnio edytowane przez Majamas ; 14.07.2012 o 21:34
    Stawiajcie pomniki Szalonego Kórlika, on jeden przeszedł tą grę do końca.

  2. #12
    Osadnik
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    50
    Serwer
    Kolonia
    Kolejny konkurs wekendowy trwa
    w tym tydodniu pula nagród w gildii handlowej to łącznie 8 przygód a wśród nich m,in, Okradać bogatych wyspa piratow i mroczni kapłani.
    A zaczynalism kiedys od dzieci sawanny..

    Gildia Handlowa uruchomiła wreszcie arsenał. Mozna poźyczyć broń na szybką przygodę albo żeby uzupełnić niespodziewane braki. Pozyczona broń mozna zwrócić lub wykupic za dość symboliczne kwoty.
    Wszyscy gracze poniżej 20 lvl dostają bezpłatna pomoc surowcową na dalszy szybszy rozwój. Marmur i deski liściaste przelewają sie na ich konta bez opamietania.
    Bank depozytowo-kredytowy sprrawia że gdy jedziesz na urlop twoja kasa zarabia nawet jak Cie nie ma online...
    Chciałbys wiedzieć więcej?
    Join us

  3. #13
    Początkujący Odkrywca Awatar Majamas
    Dołączył
    13.05.2012
    Posty
    387
    Serwer
    Kolonia
    Jeszcze powiedz kto trzyma bank i czy to nie jest "przypadkiem" własciciel gildii. Powstawanie bankow w grach MMO w wiekszosci przypadkow konczy sie tak samo: bankier znika z całym majątkiem ktory spienięża na portalach aukcyjnych. Przykłady do znalezienia w sieci.
    Stawiajcie pomniki Szalonego Kórlika, on jeden przeszedł tą grę do końca.

  4. #14
    Nowicjusz
    Dołączył
    12.04.2012
    Posty
    0
    Serwer
    Kolonia
    Siemka
    Podzrwawiam wsystkich z gilidi i nie tylko Jednoczesnie ludzi nie bedacych czlonkami serdecznie zapraszam. Panuje u nas lad i porzadek a co najwazniejsze szefowa nie krzyczy tylko spokojnie wyjasni co i jak (np jak tu trafic na forum jak dla mnie noooba :P ) .

  5. #15
    Osadnik
    Dołączył
    13.03.2012
    Posty
    76
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Asnomedes Zobacz posta
    Majamas... dziecko drogie..
    Zwykle nie wchodze w polemikę na forach bo tez zwykle najwięcej do powiedzenia mają tu ludzie (celowo nie pisze dzieci żeby ich nie obrażać) niedouczeni, kompletni ignoranci i zwykli laicy w sprawach często nad wyraz przyziemnych, ale..
    Ale ta wypowiedź także do grzecznych nie należy...

    A co do meritum tematu: odnośnie reklamy. Nie nic niestosownego.
    Ostatnio dość często jestem klientem lokalnego banku spółdzielczego (albo konsumentem, jak kto woli) i zaoferowali mi kredyt. Tak jakoś mi się skojarzyło z tą tutaj:
    Mozna poźyczyć broń na szybką przygodę albo żeby uzupełnić niespodziewane braki. Pozyczona broń mozna zwrócić lub wykupic za dość symboliczne kwoty.
    Wszyscy gracze poniżej 20 lvl dostają bezpłatna pomoc surowcową na dalszy szybszy rozwój. Marmur i deski liściaste przelewają sie na ich konta bez opamietania.
    Bank depozytowo-kredytowy sprrawia że gdy jedziesz na urlop twoja kasa zarabia nawet jak Cie nie ma online...
    Chyba wśród Was są gracze, którzy w realu zajmują się marketingiem, prawda?

  6. #16
    Nowicjusz
    Dołączył
    14.05.2012
    Posty
    0
    Serwer
    Kolonia
    Jestem tu od niedawna jeszcze wszystkich zasad i zwyczajów panujących w gildi nie znam, myślę, że każda nowa osoba będzie miała ten sam problem. Chciałabym aby ktoś napisał np. coś więcej na temat banku ( jak wygląda cała procedura zwracania się o pomoc). Moje refleksje jako nowego uczestnika: gildia jest bardzo sympatyczna Aunerina nie pozostawia żadnego pytania bez odpowiedzi, stara się pomagać w potrzebie i docenia nowego uczestnika poprzez upominki na wstępie. Krótko mówiąc polecam.

  7. #17
    Nowicjusz
    Dołączył
    11.03.2012
    Posty
    0
    Serwer
    Kolonia
    Sprawa z bankiem wygląda w sposób następujący: Dajesz handlem do Auneriny monety za 1 sztukę jakiegoś podstawowego zasobu.Po tygodniu do monet które oddałeś doliczany jest procent.Jest to bardzo przydatne podczas wakacji gdy ma się mało czasu na grę. Bardzo polecam gildie.

  8. #18
    Nowicjusz
    Dołączył
    14.05.2012
    Posty
    0
    Serwer
    Kolonia
    Dzieki za wyjaśnienie

  9. #19
    Shiwai
    Witam,
    jestem w gildii od kilku dni i nie mogę powiedzieć o niej złego zdania. Członkowie chętni do pomocy (jeśli są w stanie :P), są też bardzo mili. Mogę z czystym sumieniem polecić gildię

  10. #20
    Nowicjusz
    Dołączył
    24.04.2012
    Posty
    0
    Serwer
    Kolonia
    dawno tu nikt nie bywał.... Wejście pajęczyną zarosło. Shiwai jak złego zdania nie możesz powiedzieć to powiedz dobre

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.