Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Lustrzane oferty

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    17.03.2012
    Posty
    8
    Serwer
    Kolonia

    Lustrzane oferty

    Witam
    Jestem ciekawa o co chodzi z tymi lustrzanymi ofertami i jak przez to mozna zostac oszukanym,probowalam znalesc cos na ten temat na forum ale nie do konca rozumiem,jesli ktos juz mial z tym do czynienia prosze o jakis komentarz.
    Pozdrawiam

  2. #2
    Odkrywca Awatar Jurek12345
    Dołączył
    27.03.2012
    Posty
    1,040
    Serwer
    Czarci Gaj
    Wystawiasz na handlu swoje 40 marmuru w zamian chcesz 400 drewna z rynku. W międzyczasie cwaniak wysyła Ci wiadomość że chce być Twoim znajomym, przyjmujesz go. Wtedy cwaniak wystawia Tobie ofertę lustrzana 400 marmuru (od Ciebie) za 40 drewna (cwaniaka), a Ty z rozpędu ją akceptujesz.

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    17.03.2012
    Posty
    8
    Serwer
    Kolonia
    tak tez wlasnie myslalam i natknelam sie na taka osobe ale zorientowalam sie ze to nie jest taka oferta jak moja i z miejsca wywalilam pana X

  4. #4
    Osadnik Awatar Wolf43211
    Dołączył
    09.04.2012
    Posty
    54
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez jml_32 Zobacz posta
    tak tez wlasnie myslalam i natknelam sie na taka osobe ale zorientowalam sie ze to nie jest taka oferta jak moja i z miejsca wywalilam pana X
    Do supportu zgłaszaj że kolegsa się pomylił . O temacie lustrzanek powinna być masa postów na forum , czarne listy gratulacje itp sprawdź w wyszukiwarce .

    P.S.
    Ten temat juz dawno powinien być zamknięty

  5. #5
    Banned
    Dołączył
    07.05.2012
    Posty
    58
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Z powodu braku aktywności, temat zamykam.

    Wszelkie prośby i pytania proszę kierować na PW

    Cormax

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.