Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3
Pokaż wyniki od 21 do 24 z 24

Wątek: Permanentne problemy techniczne

  1. #21
    Osadnik Awatar ania123
    Dołączył
    27.01.2012
    Posty
    50
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Od wczoraj nie da się grać , cały czas wywala. Ciagle cos niby jest robione ale bez efektu, Wydałam kase na zakup gry gdzie nie pisze że jest Beta a nie mozna grać.
    Ile czasu nasi wspaniali informatorzy potrzebuja na załatwienie tych usterek ?

  2. #22
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    29.02.2012
    Posty
    9
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Nie wiem co sie dzieje z dostępnością tej gry, to już nawet nie jest śmieszne ,a żenujące .Kasę łupicie a wbić sie na serwer nie można,nie mówiąc o ciągłych lagach na serwerze. Nie pozdrawiam

  3. #23
    Osadnik Awatar Sedzia_Dredd
    Dołączył
    26.02.2012
    Posty
    157
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez zaczad Zobacz posta
    Nie wiem co sie dzieje z dostępnością tej gry, to już nawet nie jest śmieszne ,a żenujące .Kasę łupicie a wbić sie na serwer nie można,nie mówiąc o ciągłych lagach na serwerze. Nie pozdrawiam
    Kupowanie klejnotów nie jest obowiązkowe, więc łupieniem bym tego nie nazwał. przypominam, że to wersja beta a nie wersja pełna, więc problemy to normalka. nie mniej problem jest i oczywiście przydałoby się go naprawić, choć chyba ostatnio pojawia się dość rzadko (na szczęście).
    ::. .:: Emotions... There oughta be a law against them ::. .::

  4. #24
    Banned
    Dołączył
    07.05.2012
    Posty
    58
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Z powodu braku aktywności, temat zamykam.

    Wszelkie prośby i pytania proszę kierować na PW

    Cormax

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.