Strona 6 z 36 PierwszyPierwszy ... 4 5 6 7 8 16 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 353

Wątek: powrót starych problemów na Nowej Ziemii

  1. #51
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    24.06.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Nowa Ziemia
    A ja od 9 rano nier moge się zaologować. Super informatyków mają, powinno iść zwolnienie grupowe i zatrudnić takich co potrafią coś robić.

  2. #52
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    28.02.2012
    Posty
    24
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Żenada do ****y nędzy, nie mam czasu żeby grać 24h na dobę, nie pamiętam kiedy już dało się normalnie przygodę zrobić żeby się coś nie wywalało, co konserwacja to psują, rzygać mi się chce, chyba po urlopie dam sobie z tą grą spokój.

  3. #53
    Osadnik
    Dołączył
    02.02.2012
    Posty
    143
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Chwila oddechu.... ale jak długo.

  4. #54
    Osadnik Awatar Buzia
    Dołączył
    16.03.2012
    Posty
    91
    Serwer
    Nowa Ziemia
    rozumiem, że w nagrodach za testy dostaniemy największy z możliwych pakiet klejnotów,choć nie wiem czy to wystarczająca rekompensata za to co tu się dzieję...

  5. #55
    Osadnik
    Dołączył
    26.02.2012
    Posty
    35
    Serwer
    Nowa Ziemia
    ja za testowanie, to nagrody powinnam dostać bez logowania się na serwer testowy,, tutaj czuje sie jak królik doswiadczalny...

  6. #56
    Osadnik
    Dołączył
    23.02.2012
    Posty
    40
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez marmurekkce Zobacz posta
    ja za testowanie, to nagrody powinnam dostać bez logowania się na serwer testowy,, tutaj czuje sie jak królik doswiadczalny...
    masz w 100% racje nagrody powinny byc takie jak na testowym za granie na tym swiecie , a tu sie szarpneli studnie dali , zeby chociaz rezydencje , atak to za troche jej i tak niebedzie , czyli mozna powiedziec ze studnia to nic

  7. #57
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    19.03.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ja mam problemy zalogowanie i z wyloogowaniem oraz częste wyrzucanie z gry ,ale dziś mam nową perełkę udogodnień tej gry. Wczoraj po stracie wojska na bloku gdyż gra się zawiesiła straciłem dużo wojska więc wrzuciłem do Koszar na 5 levelu wojsko o godzinie około 23 i powinno się skończyć dziś koło 13-14 bo pokazało zakończenie produkcji za około 14 godzin z minutami , dziś wstaje walka zalogowaniem około 30 minut potem kilka wyrzuceń z serwera gdy wszystko się ustabilizowawszy przy buffach znów kick off ,a potem gdy się zalogowałem patrze w koszarach około godziny 12 pokazuję ,że wczorajsza produkcja która miał trwać 14 godzin pokazuję ,że ma jeszcze 21 godzin i 30 minut WTF!!! Więc się zastanawiam czy czasem nie cofnąłem się w czasie lub już lagi są nawet w Koszarach. Nie mam zielonego pojęcia o co tu chodzi. Zgłupiałem jak mi dodało dodatkowe godziny do koszar. Nie mam sił na ten Serwer.

  8. #58
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    29.01.2012
    Posty
    325
    Serwer
    Nowa Ziemia
    teraz też nie działa

  9. #59
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    27.01.2012
    Posty
    23
    Serwer
    Nowa Ziemia
    wywaliło mnie i to co reszta wyżej nie idzie grać

  10. #60
    Osadnik
    Dołączył
    26.02.2012
    Posty
    35
    Serwer
    Nowa Ziemia
    No i znów w kolejce czekam... ehh no szkoda słów..

    Co z tego ,że przygode moge zrobic w godzine,jak zalogowac sie nie moge zeby skonczyc.. żenua

Strona 6 z 36 PierwszyPierwszy ... 4 5 6 7 8 16 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.