Strona 1 z 36 1 2 3 11 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 353

Wątek: powrót starych problemów na Nowej Ziemii

  1. #1
    Osadnik Awatar TITO_CFC
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    221
    Serwer
    Nowa Ziemia

    powrót starych problemów na Nowej Ziemii

    Witam,po dzisiejszych pracach konserwacyjnych powróciły stare problemy na serwerze Nowa Ziemia,a mianowicie znowu wywala po zalogowaniu, nie można wejść do przygody...a jak już się uda to wywala.Myślałem że już wszystko jest na dobrej drodze do normalności a tu znowu taka lipa...

  2. #2
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    13.02.2012
    Posty
    8
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Mam teraz dokładnie to samo, co chwile wywala mnie z serwera :/ A już było lepiej...

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    07.02.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Nowa Ziemia
    u mnie też problemy powróciły

  4. #4
    Osadnik
    Dołączył
    14.02.2012
    Posty
    173
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Już myślałem, żę sam mam te problemy - co chwilę mnie wywala .... Jak wymienić kosze itp. Tragedia

  5. #5
    Osadnik Awatar costam
    Dołączył
    20.02.2012
    Posty
    39
    Serwer
    Nowa Ziemia
    powtorka z rozrywki hehehe uwielbiam TSO:P

  6. #6
    Osadnik
    Dołączył
    31.01.2012
    Posty
    56
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Hm...., trudno nazwać to słowami bo należało by chyba rzucić siarczyście "mięchem". Tak jak wyżej, od kilku dni wydawało się że sytuacja na Nowej Ziemi wraca do normy (pozytywnie), a tutaj okazuje się, że zamiast iść do przodu znów się cofneliśmy do punktu wyjścia. Nie rozumiem po kiego diabła te konserwacje, skoro zamiast poprawić, to chrzanią to co uległo poprawie. Dziś odbyła się kolejna faza testów. Grupa dzieciaków (90%) wzięła w tym udział bo będą nagrody i tylko to się liczy. Nieistotne, że serwery (głównie Nowa Ziemia) to jedna wielka pomyłka i chyba powinny zostać zamknięte i dopóki nie zostanie to definitywnie naprawione , powinny być niedostępne. Ja naprawdę odnoszę wrażenie, że te testy na TSO nie mają nic wspólnego z sytuacją na Nowej Ziemi. A są jedynie okazją do sprawdzenie nowości jakie lada dzień zostaną wdrożone. Przypuszczam, że takie samo zdanie ma cała masa Ludzi, którzy obecnie borykają się z problemem logowania i rozłączania połączenia z serwerem.

  7. #7
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    23.05.2012
    Posty
    7
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Też to samo wróciło jest 23 od 2h nie mogę się zalogować nic nie działa, widzę za***iste prace konserwacyjne i super próby serwerów a gówno zostaje gównem. Tak można nazwać granie w tą grę ponownie.

    PS Produkcja monet chodzi mi tylko na buffach tak jak u wszystkich to kto mi zwróci utracone surowce bo nie mogę zbuffować albo nawet uśpić produkcji
    Ostatnio edytowane przez Kolcok ; 29.06.2012 o 00:35

  8. #8
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    31.01.2012
    Posty
    10
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Normalnie kaszana, te serwery to chodzą na starych procesorach 486. Jak raz udało się zalogować, to po chwili już mnie wywaliło i wisi od godziny na kolejce logowania, prace konserwacyjne to tylko chyba kasują pliki temp, a mogli by dołożyć z kilka pamięci SIMM tak z 4 MB ;]

  9. #9
    Osadnik
    Dołączył
    19.02.2012
    Posty
    184
    Serwer
    Nowa Ziemia
    nie mogę się zalogować , co jest?? Jest przed 1 w nocy !

  10. #10
    Osadnik
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    226
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dolacze sie do w/w postow_prawie 2 w nocy,wiec o przeciazeniu mowy nie ma a po wywaleniu nie mozna sie zalogowac??????????? to juz naprawde przestaje byc smieszne....

Strona 1 z 36 1 2 3 11 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.