Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Czy ktokolwiek na serwerze korzysta z czatu innego niż global-1 czy global-7?

  1. #1
    Początkujący Osadnik Awatar cn797
    Dołączył
    05.04.2012
    Posty
    7
    Serwer
    Słoneczny Gród

    Czy ktokolwiek na serwerze korzysta z czatu innego niż global-1 czy global-7?

    Odnoszę wrażenie, że używany jest tylko ten pierwszy czat... w takim razie po co jest ich więcej?
    Origin Of Symmetry

  2. #2
    Osadnik
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    33
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Jak to "więcej" - jest ich tylko 2 dodając czat Gildii lub w przypadku bycia Liderem dodatkowy czat Urzędników.
    Global 1 - głównie rozmowy o Dupie Marynie i sprzeczanie się z MOD_ lub "podryw" :P
    Global 7 przecież do Handlu jest ^^ niestety nie wchodzę, bo nie mam potrzeby.

    Elite of Eternity - "Jesteśmy Jednością"

  3. #3
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    na global-1 nawet nie wchodzę bo to, istna wylęgarnia trolli i jednym słowem syf jak nie ma nikogo z tagiem MOD_
    czat gildyjny & pomoc no i na g-7 zaglądam regularnie

  4. #4
    Osadnik Awatar Kfiatek6
    Dołączył
    01.03.2012
    Posty
    237
    Serwer
    Nowy Świat
    Oczywiscie, ze sa inne kanaly czatu, bo niby co by bylo z cyferkami od 2-6? Ostatnio ze znajomymi umowilismy sie na global-6, zeby sie dogadac w sprawie robienia przygody dla trzech osob. Wygodne, bo nie zasmieca sie pomocy, na szepcie nie pisze sie 2x to samo i nie trzeba korzystac z gg lub innych komunikatorow.

  5. #5
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    27.04.2012
    Posty
    6
    Serwer
    Słoneczny Gród
    kiedyś na global 2 wbiłem i tylko 2 osoby były, wszystko jest albo 1 albo 7 , lub czat gildyjny

  6. #6
    Banned
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    219
    Serwer
    Kolonia
    Kanałów globalnych jest od 1 do 30, dodatkowo jest czat pomocy, zaś gracze posiadający gildię mają też czat gildyjny, ewentualnie dodatkowo czat urzędniczy gildii w której są.

    Pozdrawiam Goya

  7. #7
    Osadnik Awatar Strychnine
    Dołączył
    19.03.2012
    Posty
    97
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Nikt nie korzysta z pozostalych bo na nich jest pusto, jakby mozna bylo miec 2 czy wiecej kanalow naraz odpalonych by mialo to wiekszy sens, ale widocznie przeroslo to programistow.^^

    Chociaz moze za jakis czas dodadza +1 kanal za klejnoty jak to ma miejsce z kolejka budowlana, to wie...
    "Albo graj, albo pieniądze oddaj."
    Anonim
    Przysłowie polskie

  8. #8
    Odkrywca Awatar Piotru70
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    1,840
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Ja jestem za tym aby wprowadzili ograniczoną ilość otwierania okien czatowych. Chodzi mi o to że tak jak jest na jakimś czacie wp czy onet. Czyli że otwierasz sobie okienko i tyle.

  9. #9
    Banned
    Dołączył
    07.05.2012
    Posty
    58
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Z powodu braku aktywności, temat zamykam.

    Wszelkie prośby i pytania proszę kierować na PW

    Cormax

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.