Zamknięty wątek
Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 48

Wątek: Promocja klejnotów i co dalej...

  1. #31
    Początkujący Odkrywca Awatar Draxopix
    Dołączył
    23.03.2012
    Posty
    369
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez Herr_Uther Zobacz posta
    Umiejący liczyć nie wydają prawie 40 zł na grę "MMO" w której nie ma nawet trybu PvP :-)
    Daj juz spokoj z tym PVP w prawie kazdym poscie to piszesz nie zebym sie czepial.
    Pozatym nie kazdemu to PVP potrzebne.
    Jest wiele innych gier z trybem PVP zawsze mozna tam grac jesli ktos lubi

  2. #32
    Osadnik
    Dołączył
    28.02.2012
    Posty
    94
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez Herr_Uther Zobacz posta
    Umiejący liczyć nie wydają prawie 40 zł na grę "MMO" w której nie ma nawet trybu PvP :-)
    kto chce to wyda, kto nie to nie.
    Umiejący wybrać grę grają w to co im się podoba, a nie jęczą w co drugim poście że im się nie podoba bez PVP i baraków

  3. #33
    Początkujący Odkrywca Awatar Herr_Uther
    Dołączył
    29.02.2012
    Posty
    369
    Serwer
    Nowy Świat
    @ 2x up - kupując grę w postaci niedokończonej (a taką jest MMO bez choćby symbolicznego trybu PvP) płacicie pełną cenę za coś, co nie jest w 100% funkcjonalne - przypomina to kupno samochodu bez szyb, silnika i kół ale z solenną obietnicą sprzedawcy, że jak tylko te elementy przyjadą do salonu to je Wam zamontują. Sęk w tym, że nie wiecie kiedy przyjadą a płacąc temu sprzedawcy pełną cenę od ręki nie wywieracie na nim jakiejkolwiek presji żeby Wam te częsci sprowadził. Owszem, gra jest fajna, można sobie poklikać w wolnym czasie ale płacić? Za coś niedokończonego, kiedy nie macie nawet mglistego zarysu daty wprowadzenia PvP? Pakujecie setki złotych za to, żeby móc sobie od czasu do czasu puknąć przygodę choć nadrzędnym celem KAŻDEJ gry jest rywalizacja, a tej w TSO nie ma WCALE. No chyba, że kogoś podnieca przekomarzanie się ile monet wyciąga na godzinę albo ile ma piekarni...
    "We are monetizing all the weakness of people" - Teut Weidemann, lead designer of Settlers Online

  4. #34
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    11.03.2012
    Posty
    259
    Serwer
    Kolonia
    Herr_Uther, chyba umyka Ci proste prawo rynkowe: jeśli jest towar, za który ludzie chcą płacić, to ten towar się sprzedaje. Choćby nawet był to samochód bez szyb, silnika i kół - to skoro są tacy, którzy mają chęć i kaprys wydania 10 000 zł za taki towar, to producent byłby głupcem, gdyby nie sprzedawał. Podaż i popyt, po prostu. Nie piszę tutaj w niczyjej obronie, bo sama kupiłam sobie klejnotów na ledwie 10 patentów budowlanych i tyle, nie zamierzam wydawać więcej - chodzi mi tylko o to, że nie jest winą ani odpowiedzialnością sprzedawcy, że istnieją tacy klienci, którzy chcą mu płacić za niedokończony, jak sam ująłeś, towar. To ich sprawa, że chcą kupować, i ich będzie płacz, gdy się zorientują, że wydali tysiące złotych na grę przeglądarkową (co dla mnie jest po prostu niewyobrażalne).

  5. #35
    Początkujący Odkrywca Awatar Draxopix
    Dołączył
    23.03.2012
    Posty
    369
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez Herr_Uther Zobacz posta
    @ 2x up - kupując grę w postaci niedokończonej (a taką jest MMO bez choćby symbolicznego trybu PvP)
    1 Nie wiem jakim cudem udalo ci sie kupic ta gre (prawa autorskie?)
    2 Ta gra moze nigdy nie zostac skonczona nawet po wprowadzeniu tego twego PVP
    3 Gra ma sprawiac przyjemnosc jezeli komus sprawia (nawet bez PVP) to dlaczego nie moze "pakowac setek zlotych"(naprawde rozumiem ze to jest głupie twoim zdaniem ale to tylko twoje zdanie)
    4 Ja jakbym tak pragnął PVP to naprawde bym zmienil gre
    Ostatnio edytowane przez Draxopix ; 25.06.2012 o 00:56

  6. #36
    Osadnik
    Dołączył
    14.03.2012
    Posty
    46
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez Draxopix Zobacz posta
    3 Gra ma sprawiac przyjemnosc jezeli komus sprawia (nawet bez PVP) to dlaczego nie moze "pakowac setek zlotych"(naprawde rozumiem
    Mi tą przyjemność sprawia i sądzę że wystarczającym kosztem na to są pieniądze wydane z prądu, dodatkowych setek płacić nie zamierzam. o ile zarabiasz sam na siebie to jak dla mnie możesz sobie te klejnoty kupować bo to twoje pieniądze i sam je zarobiłeś ale wydając kase rodziców nawet nie wiesz co wydajesz i jak to jest to zarobić, ja puki co na tą grę nie wydałam ani grosza, nawet tych wersji pudełkowych nie kupiłam, teraz gdy będę chciała tą grę zostawić to zrobie to z czystym sumieniem, a z pewnością to zrobie bo gra zaczyna nudzić, każdy gada o tym pvp bo to by jakoś zaciekawilo dalszą rozgrywkę, puki co zabawa z settlersami u mnie jest na 50 % wyczerpaniu o ile czegoś nowego nie wprowadzą
    ps. dodam też że moja ,, przygoda ,, z tą grą rozpoczęła się z otwarciem serwera Czarci Gaj a już nudzi, mimo że jestem dość wytrzymała na tym punkcie, największymi zwycięzcami są BB bo dzieciaki kase wydają mimo że sami nie zarabiają i do tego większość z nich pewnie po kilku miesiącach już przestanie tu wchodzić
    Ostatnio edytowane przez SoiFon ; 25.06.2012 o 01:16

  7. #37
    Początkujący Odkrywca Awatar Draxopix
    Dołączył
    23.03.2012
    Posty
    369
    Serwer
    Czarci Gaj
    @ up
    Tak zarabiam sam na siebie(jak dzieci maja normalnych rodzicow to o 1 w nocy postow nie pisza) i jak pisalem o "pakowaniu setek zlotych " nie pisalem ze ja to robie bo wieksza przyjemnosc sprawia mi picie piwa niz ta gra(co nie znaczy ze innym rowniez).

    A co do zwyciezcow BB i wydawania kasy przez dzieci na ta gre
    W wiekszosci rodzin dzieci dostaja kieszonkowe(wieksze mniejsze ale dostaja),moje rowniez dostaja i ja naprawde bym byl najszczesliwszym ojcem na swiecie jakby moje dzieci przeznaczaly je na ta gre(a nie na to na co ja przeznaczalem kieszonkowe w ich wieku).Naprawde nie widze zadnej roznicy w tym czy moje dziecko wyda swoje kieszonkowe na ta gre czy kupi lodow tyle az mu sie zrobi niedobrze a ty to tak napisalas jakby placenie na gre przez dzieci bylo jakims zlem
    Ostatnio edytowane przez Draxopix ; 25.06.2012 o 02:02

  8. #38
    daveandnokia
    A ja zadam takie pytanie, czy brak PvP to oznaka, iż gra jest niedokończona?? Nie rozumiem właśnie ludzi, którzy tak twierdzą. Ta gra tak naprawdę nie ma końca z pomysłami, a nigdzie nie pisze kiedy ta gra przeistoczy się z Beta na zwykłą grę. Więc przestańcie pisać już o tym tak twierdząc. I słusznie niektórzy wypisali w postach, jak brakuje ci PvP to zmień grę i tyle....

  9. #39
    Początkujący Odkrywca Awatar Herr_Uther
    Dołączył
    29.02.2012
    Posty
    369
    Serwer
    Nowy Świat
    Brak trybu PvP oznacza że gra jest niedokończona, bo jaki jest sens grania w MMO jeżeli nie jest to MMO tylko single player z opcją handlowania, rozmowy i uczestniczenia we wspólnych przygodach? Za darmo owszem, może to być pasjonująca rozrywka na parę wieczorów ale żeby płacić za to i planowac granie latami?
    "We are monetizing all the weakness of people" - Teut Weidemann, lead designer of Settlers Online

  10. #40
    Osadnik Awatar smolk20
    Dołączył
    31.01.2012
    Posty
    124
    Serwer
    Nowy Świat
    Ja wydałem trochę kasy i nie żałuję. Jest to dla mnie odskocznia od rzeczywistości. Na razie brak walki pvp jest plusem. Bo na spokojnie można poznawać grę, rozbudowywać się, ćwiczyć rożne warianty.

    PvP będzie bardzo trudno wprowadzić o ile wo gule im się to uda.
    youtube.com/watch?v=RLVRZ843L0g

Zamknięty wątek
Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.