Zamknięty wątek
Strona 1 z 5 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 48

Wątek: Promocja klejnotów i co dalej...

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    02.02.2012
    Posty
    143
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Promocja klejnotów i co dalej...

    A dalej widać w sklepie... klejnoty podrożały... 17k kosztowało 200 PLN a teraz można tylko 12k.
    Czyli z tego wniosek, że jednak mimo wątpliwości musiało bardzo dużo Graczy kupić klejnoty na zakup kopalni klejnotów.
    Teraz kopalnia zdrożała o 40%.

    Czyli kto kupił wcześniej zarobił i jest szczęśliwy.
    Ostatnio edytowane przez slawekje ; 22.06.2012 o 23:37

  2. #2
    Początkujący Odkrywca Awatar Majamas
    Dołączył
    13.05.2012
    Posty
    387
    Serwer
    Kolonia
    to wyglada jak wpis sponsorowany, naganiacze, oj naganiacze, szukajcie dalej frajerów

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Kolonia
    Bardzo mi przykro ze podrozały klejnoty bo nie dosc ze podniesliscie cene to jeszcze zmniejszyliscie liczbe tych klejnotów za tą cene,szkoda bo polubiłem tą gre ale jak tak tearz klejnoty drastycznie podrożały to cieżko bedzie dalej grac;(

  4. #4
    Osadnik Awatar smolk20
    Dołączył
    31.01.2012
    Posty
    124
    Serwer
    Nowy Świat
    Jeżeli chodzi o zmianę cen to ktoś chyba nie pomyślał do końca.
    Za 20 zł przelewem gdzie 100% kasy dostaje BB mam 650 klejnotów (1 szt - 0,030zł) a za sms 23 zł mamy 900 (1 szt - 0,0259666...zł)

    Podobnie wysyłając 2 sms (30,75 i 23,37) kupujemy taniej klejnoty niż przelewem (0,02577 zł) a w przypadku przelewu za 50 zł (0,025)

    Albo BB dostaje 100% od operatora sms albo nie wiem
    youtube.com/watch?v=RLVRZ843L0g

  5. #5
    krzysztofit
    Promocja... coś rodem z Teskacza...
    Zerkam i zaczyna to wszystko tracić sens.
    Na razie najbardziej opłacalnym wydaje się zakup pudełka z kodami.
    Ale powoli i mnie cierpliwego zaczyna nudzić ta gra w której nie widzę sensu,
    a i ceny na zakupy robią się jak dla mnie zarabiającego minimum krajowe dość za duże.

  6. #6
    Początkujący Odkrywca Awatar kazuja
    Dołączył
    01.03.2012
    Posty
    363
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Gra pod kierunkiem dobrej rozgrywki rozwija sie w slimaczym tepie za to w strone domkow za klejnoty czy innych bajerow jest priorytetem w tej grze



    DAJCIE NAM JUŻ PVP BO NUDĄ WIEJE
    REKRUTACJA DO XIII Legionu
    Wymagania: 32 poziom i aktywność

  7. #7
    Osadnik
    Dołączył
    06.05.2012
    Posty
    208
    Serwer
    Kolonia
    Napisanie, że kupując pakiet za 200zł "zyskuje się" 5500 klejnotów podczas gdy właśnie obniżyli ich ilość o 5 tysięcy pokazuje gdzie ma nas bb Czyli jakby ktoś chciał kupić klejnoty na samego weta to płaci 100zł, a za niewyczerpalną kopalnię miedzi 333zł, cenią się

    Edit: I jeszcze na samej górze napis "Przedłużona oferta specjalna - ruszaj!", no nie mogę, już pędzę Ostatnie zmiany ostatecznie utwierdziły mnie w przekonaniu, żeby nie wydać na tę grę ani złotówki ;]
    Ostatnio edytowane przez Rashaz ; 23.06.2012 o 10:17

  8. #8
    Początkujący Odkrywca Awatar Herr_Uther
    Dołączył
    29.02.2012
    Posty
    369
    Serwer
    Nowy Świat
    Każdy kto liczył na to, że BB zaraz po wprowadzeniu kopalni da duży rabat zebyście się mogli nacieszyć nowymi budynkami był w błędzie - nie tylko nie dostaliśmy obniżki cen klejnotów ale nieładnie nas wrobiono w sporą podwyżkę...
    "We are monetizing all the weakness of people" - Teut Weidemann, lead designer of Settlers Online

  9. #9
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    10.03.2012
    Posty
    25
    Serwer
    Kolonia
    Ja juz ich cisne na fejsie zeby nikt nie kupowal klejnotow i nikt nowy nie zakladal konta a nawet usuwal
    przegieli pale po calosci

  10. #10
    Osadnik
    Dołączył
    28.02.2012
    Posty
    94
    Serwer
    Nowy Świat
    czym droższe są klejnoty tym większe "zyski" przynosi kopalnia klejnotów

Zamknięty wątek
Strona 1 z 5 1 2 3 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.