Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Wypożyczanie geologa

  1. #1
    Osadnik Awatar Wolf43211
    Dołączył
    09.04.2012
    Posty
    54
    Serwer
    Słoneczny Gród

    Wypożyczanie geologa

    Pomyślałem że skoro moje stadko geologów nie ma za bardzo co robić , to dobrze by było je jakoś wykorzystać .I tu pomysł wprowadzenia możliwości wynajmu geologa za drobna opłatą na określony czas 30min /1h /2h/itd. , opłaty za usługę do uzgodnienia miedzy stronami . Tyle z mojej strony i dziękuje za uwagę ciekaw jestem czy pomysł wam się podoba .

  2. #2
    Osadnik Awatar mack0wski
    Dołączył
    04.04.2012
    Posty
    74
    Serwer
    Czarci Gaj
    to ilu ty masz tych geologow ze nie maja co robic? 30?

  3. #3
    Początkujący Odkrywca Awatar Herr_Uther
    Dołączył
    29.02.2012
    Posty
    369
    Serwer
    Nowy Świat
    Pomysł niezbyt przemyślany: na niskich poziomach gdy ma się jedynie 1 geologa ma się małe potrzeby, na wyższych poziomach każdy ma już minimum 2-3 geologów i z taką ilością pięknie się wyrabia, wątpię by komukolwiek opłacało się co raz wynajmować geologa jeżeli może sobie go po prostu kupić za niewygórowaną cenę kilkuset monet
    "We are monetizing all the weakness of people" - Teut Weidemann, lead designer of Settlers Online

  4. #4
    Osadnik Awatar Wolf43211
    Dołączył
    09.04.2012
    Posty
    54
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Nie byłbym do końca przekonany do tego typu argumentacji choć jest w tym sporo racji , nie sprawdzałem ale każdy geolog to -1 osadnik ,mi osobiście bardziej by pasowało kupić doświadczonego geologa niż zwykłego a do tego czasu można by było sobie wypożyczać takiego specjalistę , no chyba że będzie opcja kasowania jednostek specjalnych . Mi zawsze zostaje jeden czy dwóch bezrobotnych więc chętnie bym ich komuś wynajął a i na pewno znalazło by się kilku chętnych .
    Nie wątpię że gracze z wysokim zasobem monet mogą sobie pozwolić na kilku geologów i pewnie każdy będzie zmuszony tak postąpić ale do tego czasu można by było low lvl zaoferować alternatywę .

    Idąc dalej w tym kierunku można by było najmować od kogoś wojska ( w końcu gra była by bardziej realistyczna - w składzie niejednej armii pewną część stanowiły wojska najemne które dołączały za niewielką opłatą i udział w zyskach .
    Ostatnio edytowane przez Wolf43211 ; 21.06.2012 o 22:10

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.