Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: Czy złodziejstwo jest w tej grze legalne ?

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    26.02.2012
    Posty
    14
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Czy złodziejstwo jest w tej grze legalne ?

    Witam
    Z tego co widzę ta gra toleruje złodziejstwo a nawet je pochwala kasując tematy gdzie nieuczciwi gracze są wymieniani.
    Pytanie tylko czemu support toleruje takich graczy ? Czemu nic z nimi nie zrobi mimo iż nie raz taki temat się pojawia na g7 i ludzie się bulwersują.
    Może z jednej strony to za mały dowód by kogoś wyeliminować z gry
    Pytanie zostaje jakie dowody są potrzebne by support coś zrobił z oszustami i złodziejami ?
    A jeśli nic nie zamierza z tym robić i nic ich nie przekona do tego że ktoś okrada innych to może należy zmienić nazwę gry na złodzieje i zasady kto więcej okradnie ten ma nagrodę

    Pozdrawiam

  2. #2
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Support nie siedzi na g7 oraz na tym forum, wiec jak ktos im nie dostarcza dowodów to skąd maja wiedzieć ?
    A odnośnie tych tematów to BB_xaar sie wypowiedział ze wszystkie takie sprawy maja byc kierowane bezpośrednio do supportu, dlatego zapewne tematy te znikają z forum. Trochę lipa bo szersze grono nie ma możliwości poznać tych delikwentów, ale taka jest polityka firmy, a Ty nic na nią nie poradzisz.

  3. #3
    Odkrywca
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    1,108
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Ale o co chodzi?
    Sprawa druga: tematy takie znikają, chociaż sam nie wiem czemu. Może prawo chroni złodziei, a może jest inny powód.
    Po trzecie: żeby złodziej Ciebie okradł na targu, "musisz" sam się na to zgodzić (akceptując umowę).
    Po czwarte: już wcześniej support czy strona BB się określiła, że jak chcemy iść z graczami na wymianę, to ryzyko jest po "naszej" stronie.

    Nie o to chodzi, że BB toleruje takie postępowanie tylko o to, że ryzyko jest po naszej stronie.
    i jak kolega wyżej napisał, temat pewnie zaraz zniknie, a te sprawy z dowodami do supportu kierować.

  4. #4
    Osadnik Awatar Strychnine
    Dołączył
    19.03.2012
    Posty
    97
    Serwer
    Słoneczny Gród
    W tej grze nic sie nie da ukrasc, co najwyzej 2-ga osoba nie dotrzyma obietnicy i nie wysle ci czegos tam co z nia ustaliles, ale to dalej jest blizej nie dotrzymania obietnicy, niz kradziez.

    I co ma support robic? Banowac za nie dotrzymanie obietnicy? No prosze cie...
    "Albo graj, albo pieniądze oddaj."
    Anonim
    Przysłowie polskie

  5. #5
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    26.02.2012
    Posty
    14
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Czyli wychodzi na to że towary które się uciułało a w większości są to monety jeśli stracimy przykładowo
    - dając wpisowe do gildii przekazując je założycielowi w formie monet a jutro czy pojutrze się wyleci to nie jest to złodziejstwo tylko nie dotrzymanie obietnicy jak dobrze rozumiem i jest to legalne zarabianie kosztem innych
    - albo ktoś kupuje od kogoś np. rezydencje, silos, młyn wodny i po zapłaceniu nie dostaje towaru to tez nic złego tylko nie dotrzymanie obietnicy
    Jak dla mnie to jest złodziejstwo a nie tak zwane dotrzymanie obietnicy no ale trudno takie rzeczy to chyba tylko w Polsce są dozwolone a ja dalej będę gnębił i nękał złodziej i tak ich będę nazywał

    Pozdrawiam

  6. #6
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    odnośnie gildii to juz chyba zależy od założyciela, zazwyczaj monety ida na certyfikat, a on po uzyciu nie może byc wycigniety z gildii, takie cos powinno sie ustali przy wstępowaniu, co sie stanie jeak zechce opusici/wylece z gildii, dostane zwrto czy monety ida w kosmos.

    druga sprawa z tymi rezydencjami/silosami etc. tu jak ktoś wyżej wspomniał handel ten nie jest wspierany przez interfejs gry i robimy to na własne ryzyko, gdzieś BB_xaar pisal ze jeśli ktos będzie to robil to druga osoba nie ma co sie spodziewać rekompensat, ale taki delikwent może zostać ukarany, oczywiście jak będzie to poparte dowodami.

  7. #7
    Banned
    Dołączył
    07.05.2012
    Posty
    58
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Wedlug tego co Xaar napisal w FAQ > http://forum.thesettlersonline.pl/th...ll=1#post26325

    Dlaczego nie można publikować "czarnych list"?
    Zespół The Settlers Online nigdy nie wspierał idei "czarnych list". Mimo tego, że ich idea jest dobra (ostrzeganie innych graczy przed oszustami), jest też druga strona medalu. Mianowicie: listy takie są tworzone przez pozostałych graczy, którzy nie zawsze są obiektywni i często mogą wykazywać się stronniczością. Właśnie dlatego zdecydowaliśmy się na likwidację tematów tego typu na forum oraz zabronienie zakładania nowych "czarnych list".


    Temat narazie zostawie Wam do dyskusji

    Pozdrawiam
    Cormax

  8. #8
    Osadnik Awatar shaqoore
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    115
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ja osobiście jestem po stronie Pixa i boli mnie, że za mój temat o kolesiu, który nabrał kilka osób dostałem jakieś tam punkty karne. Ja to rozumiem jako "zamknij się i graj albo spadaj gdzie indziej". Trochę bez sensu nie uważacie?
    Pisałem wcześniej, że nowy handel powinien umożliwiać wymiany wszystkiego co w grze, wtedy towar idzie równocześnie i nie ma oszustw. A tak pseudocwaniaki dorabiają się kosztem innych graczy.

  9. #9
    Początkujący Osadnik Awatar Scorpiuss
    Dołączył
    12.02.2012
    Posty
    20
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Moje zdanie jest takie, każda szanująca się gildia ma swoje forum które jest niezależne od forum TheSettlersOnline i w takim miejscu można robić tak długie czarne listy jakie tylko się nam podobają.

  10. #10
    Osadnik
    Dołączył
    23.02.2012
    Posty
    46
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Oto rozmowa z jednym z graczy z gildii elita, niestety nie dopisze komentarza bo zaraz znowu dostane ostrzezenie, ale kazdy kto przeczyta niech wyciagnie wnioski sam

    http://imageshack.us/photo/my-images/809/30037362.png/

Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.