Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 18

Wątek: Ulepszanie budynków za Klejnoty

  1. #1
    Początkujący Odkrywca Awatar kazuja
    Dołączył
    01.03.2012
    Posty
    363
    Serwer
    Słoneczny Gród

    Ulepszanie budynków za Klejnoty

    Tak sie zastanawiam kto za tyle diamentow bedzie ulepszal te budynki
    Na 5 poziom mennica to 17000 klejnotow ;] hehe sam 2 poziom juz troche za duzo 1400



    DAJCIE NAM JUŻ PVP BO NUDĄ WIEJE
    REKRUTACJA DO XIII Legionu
    Wymagania: 32 poziom i aktywność

  2. #2
    Odkrywca Awatar Fourola
    Dołączył
    24.02.2012
    Posty
    635
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Zależy od budynku, pewnie jest to liczone według surowców. To źle, że się nie opłaca? Dla BB pewnie tak, ale dosłownie nikt nie będzie tego kupował.
    500 klejnotów, żeby zaoszczędzić 100 monet i 200 marmuru i 2min 30 sekund [lowca na lvl2].. Porażka. ; D

    Już bardziej opłaca się kupić doładowania złota, sprzedać je na handlu.. I ulepszyć i kupić tyle mięsa, ile wyprodukuje w ciagu tych 2:30 minut.

    Tak samo z lvl5. 17k klejnotow? spokojnie mozna za to tyle miesa kupic ile by sie zrobilo w ciagu tygodnia. hahah.

    Nie wiem kto to wymyśla. ; D

  3. #3
    Osadnik
    Dołączył
    21.02.2012
    Posty
    233
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Fourola czemu się dziwisz? Ostatnie zmiany są takie same - nieprzemyślane. Wartości klejnotów z kosmosu, nierealne.

  4. #4
    MG1988PL
    W tym przypadku akurat ich pazerność wyjdzie na dobre. Obecnie i tak jest duża przepaść między osobami które kupiły patenty budowlane, generałów dodatkowych, etc. Jakby dodać jeszcze ulepszanie budynków w "rozsądnej" cenie to by sobie niektórzy zaraz podnieśli całą wyspę.

    Są też zmiany na plus; możliwość przypięcia interfejsu budynków, droga do magazynu, szybsze wyburzanie budynków, potwierdzenie ulepszenia, spis ludności (szkoda tylko że nie w nowym okienku), produkowane ilości w koszarach, mag prowiantu.

  5. #5
    Początkujący Odkrywca Awatar Herr_Uther
    Dołączył
    29.02.2012
    Posty
    369
    Serwer
    Nowy Świat
    Z grami F2P już tak jest, że każdy narzeka na ceny, że drogo, że nieopłacalnie a mimo to jest spore grono osób, które kupują premkę i tym samym utwierdzają firmę w przekonaniu, że wszystko jest ok. Urok F2P jest taki, że w sumie utrzymanie serwera to marne grosze, wystarczy więc że na cały serwer ledwo kilka osób kupi premkę raz na jakiś czas i już cel jest osiągnięty, reszta to czysty zysk firmy.

    Choć z drugiej strony w grze jest sporo nieprzemyślanych rzeczy które są całkowicie nieopłacalne, nawet z punktu widzenia osoby która jest gotowa płacić regularnie po 50-100 zł na grę np. powiększenie ilości slotów czy właśnie to ulepszanie budynków bo łatwiej jest zebrać surowce czy nawet męczyć się z małą ilością slotów niż wydawać kilkaset złotych na bzdurne ulepszenia...
    "We are monetizing all the weakness of people" - Teut Weidemann, lead designer of Settlers Online

  6. #6
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    07.05.2012
    Posty
    13
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Herr_Uther Zobacz posta
    w sumie utrzymanie serwera to marne grosze, wystarczy więc że na cały serwer ledwo kilka osób kupi premkę raz na jakiś czas i już cel jest osiągnięty, reszta to czysty zysk firmy.
    Zapomniałeś o takim drobiazgu jak płace programistów, a ci nie są tani (i klejnotami ich nie opłacają

  7. #7
    Osadnik
    Dołączył
    24.03.2012
    Posty
    43
    Serwer
    Kolonia
    jeszcze trochę a gra upadnie z takimi upami, wygląd interfejsu mi się nie podoba, ceny upów masakryczne i zwiększają się wraz z jakości budynku, kopalnia miedzi i klejnotów to masakra.

    Jedynie podoba mi się czas produkcji podczas stawiania budynków (tylko trochę zbyt późno bo mam już budynki zrobione i ogarniam to bez tego bajeru) i czas buffa
    4 Propozycje - Propozycja na zastępstwa, urlopy, dzielenie łączem i stały dostęp do konta.
    Surowce Kopalniane - Propozycja zmiany surowców kopalnianych
    Marmurem i kamieniem - Propozycja wbudowana możliwości usuwania tymczasowego bloku surowca marmuru i kamienia
    Paczki produkcyjne, łączenie przygód - Propozycja mająca na celu zwiększenie paczek produkcyjnych i łącznie przygód w gwiazdce.

  8. #8
    Osadnik
    Dołączył
    12.02.2012
    Posty
    40
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez ToRsTeN Zobacz posta
    Fourola czemu się dziwisz? Ostatnie zmiany są takie same - nieprzemyślane. Wartości klejnotów z kosmosu, nierealne.
    One są przemyślane bardzo głęboko Wszystko co ma związek z klejnotami wprowadzane jest po to, żeby ludzie ich kupowali jak najwięcej a nie żeby było im łatwiej
    Pewnie z tego właśnie względu trzeba tyle samo zapłacić za zakończenie budowania budynku który ma 1% zaawansowania jak i tego który ma 99% Dla gracza idiotyczne ale kabzę firmie nabija.
    Pozdrawiam
    Paul_Raven

  9. #9
    Osadnik
    Dołączył
    21.02.2012
    Posty
    233
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Paul_Raven mylisz się bo widziałem podobne działania na innych takich grach które upadły.
    Ja nie mam nic przeciw temu aby firma zarobiła przy pomocy klejów ale są pewne granice i rozsądek.
    Wielu z nas zainwestowało i inwestuje w grę ale ostatnie nowości są chyba tylko dla kilku osób a dla reszty?

  10. #10
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    09.04.2012
    Posty
    28
    Serwer
    Kolonia
    @RychoDiuk
    place programistow w Polsce to grosze...
    spadaja non-stop gdzies od ok 2000 moim zdaniem
    a do tej gry i technologii nie potrzebujesz inzynierow oprogramowania
    choc kto wie, moze i BB jest wyjatkowa oaza i nie mam tu racji...
    ale z doswiadczenia zawodowego wiem ile sie placi w Polsce w
    przemysle developerskim i nie sa to zadne kokosy wbrew ogolnym opiniom
    no chyba ze maja dev za granica to inna kwestia, tam przykladowo w temacie aplikacji/systemow finansowych
    zarabia sie gdzies , ja wiem...zalezy... ale powiedzialbym ze 1.5-2x tyle ze...dodatkowo w EUR
    Ostatnio edytowane przez nogrip ; 05.07.2012 o 16:58

Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.