Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 11 do 18 z 18

Wątek: Ulepszanie budynków za Klejnoty

  1. #11
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    27.01.2012
    Posty
    14
    Serwer
    Nowa Ziemia
    no ja jestem raczej bym optował za tym że UbiSoft/BB mają programistów gdzieś poza Polską (najpewniej w Niemczech)... a tylko dodatkowo ludzi którzy zajmują się lokalizacją aplikacji

    a jeśli chodzi o programistów w Polsce to Ci którzy znają się na fachu zarabiają uczciwe pieniądze za swoje umiejętności i wiedzę...

  2. #12
    Odkrywca Awatar spyderek
    Dołączył
    07.02.2012
    Posty
    877
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez nogrip Zobacz posta
    @RychoDiuk
    place programistow w Polsce to grosze...
    spadaja non-stop gdzies od ok 2000 moim zdaniem
    a do tej gry i technologii nie potrzebujesz inzynierow oprogramowania
    choc kto wie, moze i BB jest wyjatkowa oaza i nie mam tu racji...
    ale z doswiadczenia zawodowego wiem ile sie placi w Polsce w
    przemysle developerskim i nie sa to zadne kokosy wbrew ogolnym opiniom
    no chyba ze maja dev za granica to inna kwestia, tam przykladowo w temacie aplikacji/systemow finansowych
    zarabia sie gdzies , ja wiem...zalezy... ale powiedzialbym ze 1.5-2x tyle ze...dodatkowo w EUR
    co ja czytam.

    Programista w Polsce 2k? Chyba praktykant, nawet młodszy programista (czyli student/zaraz po studiach) śmiało może liczyć na 5-6k brutto.

  3. #13
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    09.04.2012
    Posty
    28
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez spyderek Zobacz posta
    co ja czytam.

    Programista w Polsce 2k? Chyba praktykant, nawet młodszy programista (czyli student/zaraz po studiach) śmiało może liczyć na 5-6k brutto.
    cos zle czytasz jednak
    albo ja...niejasno sie wyrazilem
    mialo byc "od 2000 roku"
    nie zgadzam sie z kwotami ktore podajesz i przekonac sie nie dam bo mam takich absolwentow w biurze ze 30
    co pol roku z 10 zostaje 1 bo sie nie nadaja do zawodu. i nie zarabiaja w zyciu takich pieniedzy na start
    dzis rynek tak padl ze takie pieniadze to dostanie prawdziwy developer ale od hll a nie webdeveloper
    zarobic to sie w tym da tylko "na kontrakcie" i tez nie latwo bo cwaniacy oferuja kontrakty za granica ale za polskie pieniadze
    wciaz przyzwyczajeni ze jak nie z tej strony Odry to bedze robil za pol darmo i jeszcze bedzie szczesliwy
    Ostatnio edytowane przez nogrip ; 06.07.2012 o 01:56

  4. #14
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    09.04.2012
    Posty
    28
    Serwer
    Kolonia
    ale chyba nie od php,ajax,mysql itp...w czym/na czym ta gra niby jest napisana ?
    z tego typu wiedza ludzi jest na tony w Polsce, klepaczy kodu jeszcze wiecej

  5. #15
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    27.01.2012
    Posty
    14
    Serwer
    Nowa Ziemia
    well interface jest zrobiony we flashu, zatem część rzeczy to pewnie action script plus jakiś backend w Java plus nomen omen wydajna baza danych (chociaż słowa wydajna mam wrażenie że używam na wyrost...) plus serwer Jabber do chatow

    jesli sie myle i macie lepsze info to prosze o korekte...

  6. #16
    Osadnik
    Dołączył
    19.04.2012
    Posty
    142
    Serwer
    Kolonia
    Wszystko jest tak przemyślane jak kopalnia klejnotów która pierwszy zysk przynosi dopiero po roku...co mnie akurat cieszy

  7. #17
    Osadnik Awatar Wolf43211
    Dołączył
    09.04.2012
    Posty
    54
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez weedget Zobacz posta
    no ja jestem raczej bym optował za tym że UbiSoft/BB mają programistów gdzieś poza Polską (najpewniej w Niemczech)... a tylko dodatkowo ludzi którzy zajmują się lokalizacją aplikacji

    a jeśli chodzi o programistów w Polsce to Ci którzy znają się na fachu zarabiają uczciwe pieniądze za swoje umiejętności i wiedzę...
    Nie sposób się nie zgodzić

  8. #18
    Osadnik Awatar Misiunator
    Dołączył
    03.05.2012
    Posty
    38
    Serwer
    Nowy Świat
    zobaczcie sobie koszary na 5 lvl :P
    OBRAZEK WYCIĘTY PRZEZ ADMINISTRACJĘ

    Prawda jeszcze ze szkoły:

    Dziewczyny mają wyższe średnie, ale to faceci zostają naukowcami.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.