Zamknięty wątek
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Ban - UnBan - WTF?

  1. #1
    Początkujący Osadnik Awatar Tymko01
    Dołączył
    17.03.2012
    Posty
    11
    Serwer
    Kolonia

    Ban - UnBan - WTF?

    Ja mam pytanko do Administracji, piszę na forum ponieważ chcę żeby każdy gracz zobaczył że są ludzie równi i równiejsi.

    Mianowicie serwer Kolonia. Jest koleś co ma Gildię. Klakier666 - Pajacyk - Dyktator. Myśli że nie ma sobie równych.

    Idzie zgłoszenie do supportu za multi konta tego gościa. Ma ich MINIMUM 3 , ale pewne jest że ma ich znacznie więcej - głównie w celu szpiegowania w innych Gildiach, ale również dla surowców.

    Gość dostaje bana na wszystkie konta.

    I ja się teraz pytam. Dlaczego jego główne konto zostało odbanowane?

    Z tego co słyszałem okazał skruchę... ALE ŻE CO?

    To jak sobie założę 50 kont i skapnie sie ktoś za miesiąc a ja zdążę wbić 52 LVL za ten czas to mi zbanujecie tylko konta pomocnicze a główne zostawicie na słowa: Przepraszam już nie będę?

    KPINA!

  2. #2
    Odkrywca Awatar Fourola
    Dołączył
    24.02.2012
    Posty
    635
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Zgodzę się, nawet nie ma tu czego dodawać, jeżeli rzeczywiście tak jest.

    Tak samo ludzie, którzy oszukiwali na handlu zostali zmuszeni/poproszeni, żeby oddali należność i to trzeba walczyć o to długo jak ktoś pisał. A sam oszut nic nie stracił, nawet zyskał, bo nie wszystkim musi oddać. Beznadziejnie.

  3. #3
    Retired CM Awatar BB_xaar
    Dołączył
    17.01.2012
    Posty
    1,958
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Jeśli ktoś ma jakieś zastrzeżenia co do pracy Supportu, proszę je zgłaszać bezpośrednio tam (najlepiej w odpowiedzi na otrzymaną wiadomość e-mail) - forum to nie miejsce na takie coś. Choćby dlatego, że pozostali gracze nie mają wglądu w cały proces, nie znają też okoliczności, mogą jedynie zgadywać co było, jakie kroki zostały podjęte, i jak wygląda "ostateczny" wymiar kary.

    Temat zamykam.

Zamknięty wątek

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.