Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Android 4.0.3

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    21.02.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Android 4.0.3

    Witam serdecznie

    Kupiłem tablet z androidem w wersji 4.0.3 i sądziłem ze uruchomię The Settlers Online a tu psikus .

    I teraz takie pytanie czy ktoś próbował uruchomić bo generalnie zabawa się kończy przy wskaźniku ładowania gry . Chce zaznaczyć ze jeszcze nie mam żadnych aplikacji wgranych bo może w tym tkwi problem. Tablet to GoClever Tab R74.

    Pozdrawiam

  2. #2
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    26.01.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Nowy Świat
    Gra jest oparta na Flashu więc na pewno potrzebował będziesz "Adobe Flash Player 11" z Gogle Play, niestety Adobe zaprzestał rozwijania tej aplikacji więc może się okazać, że nie będzie się chciała zainstalować.

  3. #3
    Osadnik
    Dołączył
    27.01.2012
    Posty
    31
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Siemka to nie wina tableta tylko serwerów TSO dopóki nie naprawią tego problemu tak będziesz miał.Jedyne wyjście to próbowanie zalogowania aż do skutku

  4. #4
    pimpim72
    Problem leży w konfiguracji tableta i samego Androida. Ilość pamięci podręcznej przeglądarki jest zbyt niska aby uruchomić Nie da się ukryć obszernej aplikacji Flash jaką jest TSO. Na dziś dzień nie ma wsparcia dla platform mobilnych.

  5. #5
    daveandnokia
    No tak, jak ja zobaczyłem ile zabiera wtyczka Firefox przy uruchomionej grze - masakra...

  6. #6
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    18.04.2012
    Posty
    6
    Serwer
    Nowa Ziemia
    A ktoś próbował na mocniejszych sprzętach? SG2 ma 1GB ram, moze na nim pójdzie?

  7. #7
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    21.02.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Slicznie wszystkim dziekuje za odp lecz nie ukrywam ze jestem rozczarowany

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.