Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17

Wątek: [Konkurs] Pytania: Moja gildia, moja drużyna

  1. #1
    Retired CM Awatar BB_xaar
    Dołączył
    17.01.2012
    Posty
    1,958
    Serwer
    Nowa Ziemia

    [Konkurs] Pytania: Moja gildia, moja drużyna

    W tym temacie można zadawać pytania związane z konkursem "Moja gildia, moja drużyna".

  2. #2
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    02.03.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Gracze mają być podpisani z nicka?

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    27.01.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Przykładowo: jest gildia składająca się ze 100 osób. Ile osób musi się znaleźć na zdjęciu, aby każdy gildiowicz dostał piłki (zakładając, że zdjęcie trafia na podium) - 5? :P

  4. #4
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    08.02.2012
    Posty
    27
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam, rozumiem ,że np. jak wygra się 100 piłek czyli drugie miejsce ,a gildia ma 98 osób to wszyscy dostaną piłki ?

  5. #5
    Retired CM Awatar BB_xaar
    Dołączył
    17.01.2012
    Posty
    1,958
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Asatarean Zobacz posta
    Gracze mają być podpisani z nicka?
    Nie, nie jest to wymagane.

    Cytat Zamieszczone przez bufy Zobacz posta
    Przykładowo: jest gildia składająca się ze 100 osób. Ile osób musi się znaleźć na zdjęciu, aby każdy gildiowicz dostał piłki (zakładając, że zdjęcie trafia na podium) - 5? :P
    5 osób z pewnością tworzy grupę, chociaż wiadomo, im więcej osób, tym lepiej.

    Cytat Zamieszczone przez Szpieg Zobacz posta
    Witam, rozumiem ,że np. jak wygra się 100 piłek czyli drugie miejsce ,a gildia ma 98 osób to wszyscy dostaną piłki ?
    Tak, wszyscy członkowie zwycięskiej gildii otrzymają wygraną nagrodę.

  6. #6
    Początkujący Osadnik Awatar Tymko01
    Dołączył
    17.03.2012
    Posty
    11
    Serwer
    Kolonia
    Trochę mało czasu daliście, ciężko na szybko zorganizować zlot, wiadomo że ludzie w Gildiach rozsiani po całej Polsce, a konkurs był by atrakcyjniejszy gdyby jednak nie były to kolarze Myślę że powinien on potrwać przynajmniej do końca Euro.

  7. #7
    Retired CM Awatar BB_xaar
    Dołączył
    17.01.2012
    Posty
    1,958
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez TymkoIzowaty Zobacz posta
    Trochę mało czasu daliście, ciężko na szybko zorganizować zlot, wiadomo że ludzie w Gildiach rozsiani po całej Polsce, a konkurs był by atrakcyjniejszy gdyby jednak nie były to kolarze Myślę że powinien on potrwać przynajmniej do końca Euro.
    W związku z tym, że nagrodami są właśnie Futbolówki, chcemy, by zwycięzcy mogli z nich w pełni skorzystać. Jeśli ktoś nie będzie chciał wykorzystać ich w Sklepie, zawsze będzie mógł je sprzedać - gdy nadal będą miały wartość.

  8. #8
    Odkrywca Awatar Hakardrag
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    772
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Czy w pracy konkursowej wysłanej do oceny muszą być koniecznie nasze fotki, czy mogą być to nasze awatary w Grze?
    Rozumiem, że ewentualne wykorzystanie w pracy wszelkich materiałów pochodzących z The Settlers Online jest dozwolone?

  9. #9
    Retired CM Awatar BB_xaar
    Dołączył
    17.01.2012
    Posty
    1,958
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Hakardrag Zobacz posta
    Czy w pracy konkursowej wysłanej do oceny muszą być koniecznie nasze fotki, czy mogą być to nasze awatary w Grze?
    Rozumiem, że ewentualne wykorzystanie w pracy wszelkich materiałów pochodzących z The Settlers Online jest dozwolone?
    Na pracy konkursowej muszą być widoczne osoby, niestety awatary z gry nie mogą ich zastąpić. Dodawanie do pracy konkursowej elementów związanych z grą The Settlers Online (np. z fansite kit`ów) jest oczywiście dozwolone.

    Ważna informacja: podczas tworzenia/edycji pracy konkursowej, proszę nie dodawać logo EURO/UEFA.

  10. #10
    Nowicjusz
    Dołączył
    13.03.2012
    Posty
    0
    Serwer
    Kolonia
    gdzie dokładnie mamy wyrażać zgodę na publikacje? Może jakiś link?

Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.