Strona 4 z 9 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 6 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 87

Wątek: Wszystkie mecze lvl 25-36, generał 200 według Unnash

  1. #31
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    03.02.2012
    Posty
    11
    Serwer
    Nowy Świat
    straty po ok 27 rekrutow w 2 przypadkach a nie jak to pisze po 58

  2. #32
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    04.05.2012
    Posty
    17
    Serwer
    Kolonia
    Nie wiem jak to jest ale sprawdzając w symulatorze mecz pierwszy obóz 1 nie traci się tylko 11 rekrutów ale także 49 konnych więc nie wiem co jest wreście prawdą. Inne obozy także zabieraja konnych.

  3. #33
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    10
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dajcie mi godzinkę i poprawię linki z mapkami oraz odpowiem na pytania, które pojawiły się w międzyczasie.

  4. #34
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    03.02.2012
    Posty
    11
    Serwer
    Nowy Świat
    konie nie gina cos zle na symulatorze robisz moze \

  5. #35
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    10
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Poprawiłem linki z mapkami, winny już działać.

    Cytat Zamieszczone przez Niilan Zobacz posta
    Nie wiem jak to jest ale sprawdzając w symulatorze mecz pierwszy obóz 1 nie traci się tylko 11 rekrutów ale także 49 konnych więc nie wiem co jest wreście prawdą. Inne obozy także zabieraja konnych.
    Mogę zapytać, jaki masz level Niilan?

    Cytat Zamieszczone przez smokeweed Zobacz posta
    ja to samo , 5 mecz , , tam gdzie 24 R + 160k straciłem po 15 k ;/ lipsztyk
    Możesz smokeweed podać dokładnie ilość wojska, jakie się broniło w 5 i 6 obozie oraz podać dokładnie, jakie ataki przeprowadziłeś?

    Cytat Zamieszczone przez keplik03 Zobacz posta
    w meczu drugim obronas 5i6 mozna straty zminimalizować o polowe wysylajac po 1 fale z 24 rekrutami a nastepnie 2;20r i 180k w oby dwu przypadkach
    Faktycznie, można też posłać podwójne ataki na te obozy. Przegapiłem ten fakt, gdyż nie myślałem o takim wyjściu w drugim meczu.

    Przyznam, że faktycznie sporo zamieszania powstało przez symulator. Miałem na myśli przeliczyć wszystko ręcznie, ale może zrobię tak w przyszłych poradnikach.
    No chyba, że znajdę wolną godzinę, żeby przeliczyć 66 walk
    Dziękuję wszystkim za uwagi powstałe do tej pory, sporo się dzięki nim nauczyłem i oczekuję następnych, by nauczyć się jeszcze więcej.

    Pozdrawiam,
    Unnash.

  6. #36
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    17.02.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Wrzuć proszę nowe obrazki

  7. #37
    Osadnik
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    50
    Serwer
    Kolonia
    Poradnik jest koszmarny - jak to możliwe ze wysyłasz konie na napastników i nie masz start w koniach???
    Dzieki temu poradnikowi straciłam 150 koni, bo po prostu nie pomyslałam, ze to nonsens jest.

  8. #38
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    03.02.2012
    Posty
    11
    Serwer
    Nowy Świat
    ja akurat idę zgodnie z poradnikiem i jest wszystko ok jak w opisie.. patrzcie na to ze sa do każdego meczu 2 rozne trudnosci .
    a wiarze sie to z większą obrona i troche pomyslunku . a gdy wychodza duze straty to zawsze mozna cos wymyslec w symulatorze .
    ja zawsze przed wyslaniem ataku sprawdzam w symulatorze bo czlowkiek blad moze zawsze popelnić

  9. #39
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    06.03.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Nowy Świat
    Dobra mój błąd . Za bardzo przyzwyczaiłem się do czytania wg. np . 1. 24R (strata) 24 2.160 (strata) 0 , albo jakos tak

  10. #40
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    20
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Unnash, bardzo dobry poradnik. Jestem leniwa i nie chciało mi się bawić w symulatorze dlatego skorzystałam z Twojego gotowca. Wszystko ładnie i przejrzyście

    Gratulacje także za postawę - pomimo głosów krytyki (głównie osób, które nie doczytały Twoich wskazówek) nie napuszyłeś się i zachowałeś spokój, dystans i wysoką kulturę osobistą.

    Miło mi było skorzystać z Twojej pomocy i mam nadzieję, że na tym poradniku nie poprzestaniesz.

    Pozdrawiam Martyna112

Strona 4 z 9 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 6 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.