Strona 7 z 10 PierwszyPierwszy ... 5 6 7 8 9 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 100

Wątek: Mecze 1,2,3,4... [Generał: 200]-[R,K,WŁ,S]

  1. #61
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    17.03.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Nowy Świat
    Słuchajcie, jestem szczęśliwym posiadaczem lvl 35, brakuje mi niewielkiej liczby pkt. do kolejnego. Jestem w trakcie trzeciego meczu... i teraz pytanie, czy istnieje możliwość przesunięcia w czasie otrzymania pkt. doświadczenia za wykonany mecz nr 3?
    Wytłumaczę o co chodzi... otóż po wykonaniu określonego meczu otrzymujemy 90 piłek + kolejny mecz, z kolei w wiadomościach zostają nam przesłane punkty doświadczenia, które musimy zaakceptować, aby dodać je do swojego profilu. Czy gdybym nie zaakceptował tych punktów, tylko czynność tę odłożył na później to nie zablokowałbym sobie możliwości wykonania kolejnego meczu i otrzymania zań piłek oraz kolejnej przygody-meczu?
    Co o tym sądzicie?

  2. #62
    Osadnik
    Dołączył
    30.04.2012
    Posty
    55
    Serwer
    Kolonia
    jeśli boisz się iż po akceptacji PD zwiększy Ci się poziom trudności to Cię uspokoję
    nie zwiększa się, zadania idą tym poziomem na którym się zaczęły, nawet jak przekroczysz lvl 36 w ich trakcie
    rozmowa o tym była kilka/kilkanaście postów wyżej - sam zresztą byłem w tej sytuacji

    ---
    dodano zaawansowany mecz 4

  3. #63
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Booryss Zobacz posta
    tak obrażenia obu są takie same, żołnierz tylko w niektórych przypadkach jest jako bufor HP (przeważnie występuje wtedy w ilości 1 szt)
    jednakże celność żołnierza i ochotnika różnią się o 5% co może też mieć wpływ na przebieg walki
    zalecałbym wtedy sprawdzenie w symulatorze czy podmiana nie wpłynie na rezultat
    Nawet jeśli te różnice występują to i tak koszt pojedynczego ochotnika jest niższy niż żołnierza. Ale fakt - zapomniałem o tych 5% celności ale nawet gdy ma to wplyw na walkę to strata powiedzmy nawet i 15 ochotników chyba tak bardzo nie boli jak koszt żołnierzy

  4. #64
    Osadnik
    Dołączył
    30.04.2012
    Posty
    55
    Serwer
    Kolonia
    tyle że żołnierzy nie tracisz i będą walczyć w kolejnych walkach... więc jest to wydatek jednorazowy bez ukrytych późniejszych opłat ;)
    kwestia strategii... ja poradnik opieram na żołnierzach gdyż uważam iż lepiej opłaca się rekrutować coś trwałego co nie ginie ;)
    zresztą 200 żołnierzy to wręcz obowiązek przy niektórych przygodach i prędzej czy później trzeba będzie ich wyszkolić ;)
    ale jak napisałem można próbować różnych strategii tylko należy je wcześniej sprawdzić w symulatorze by potem nie było zaskoczenia ;)

  5. #65
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    11.04.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Czarci Gaj
    To jak to będzie w moim przypadku. Jak kupie pierwszy mecz a nie zaliczyłem tego eventu to dostanę doświadczenie czy tez piłki i dostęp do drugiego meczu??

  6. #66
    Osadnik
    Dołączył
    30.04.2012
    Posty
    55
    Serwer
    Kolonia
    jeśli nie masz w zadaniach tego, to pewnie dostaniesz już tylko exp (bez piłek i kolejnych meczy jako nagrodę)
    (gdyż jak pisałem piłki były za zadania które polegały na wygraniu meczu poprzez pokonanie wszystkich przeciwników)
    nie mam co do tego pewności oczywiście (zawsze warto spróbować, choćby po to by exp zgarnąć)

  7. #67
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    11.04.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Czarci Gaj
    W zadaniach dalej mam ten event. Spróbuje to tylko 100 złota w końcu. Dzięki wszystkim za odpowiedzi.

  8. #68
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    18.03.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Czarci Gaj
    jak na razie idę zgodnie z poradnikiem, został mi już mecz finałowy.

    Ukłony dla Autora!!
    Pozdrawiam.

  9. #69
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    28.01.2012
    Posty
    17
    Serwer
    Nowa Ziemia
    dzieki za poradnik i wklad wlozony w jego zrobienie. sam zrobilem poradnik dla meczu otwarcia
    korzystalem jak na razie z 2-4 i czekam na 5-6 mecz dla lvla 36+
    pozdrawiam!

  10. #70
    Osadnik
    Dołączył
    30.04.2012
    Posty
    55
    Serwer
    Kolonia
    dodano zaawansowany mecz 5

    ---
    dodano również linie pomocnicze poziome dla większej czytelności (na razie tylko w zm4 i zm5 w innych zmianę wprowadzę jutro)
    Ostatnio edytowane przez Booryss ; 05.06.2012 o 00:03

Strona 7 z 10 PierwszyPierwszy ... 5 6 7 8 9 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.