Strona 3 z 10 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 100

Wątek: Mecze 1,2,3,4... [Generał: 200]-[R,K,WŁ,S]

  1. #21
    Osadnik Awatar Steelkill
    Dołączył
    29.04.2012
    Posty
    247
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Borys używanie Excella nie zwalnia od myślenia popraw sobie ilość Rekrutów na 296 (84 to alternatywa - wtedy to 325R potrzeba). GL

  2. #22
    Osadnik
    Dołączył
    30.04.2012
    Posty
    55
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Steelkill Zobacz posta
    Nie wiem czy alternatywa, która podałeś ze stratą 40 konnych jest sensowna bo koszt produkcji i czas produkcji 1 konnego to tak jak 4 rekrutów. Ale poza tym ładnie opracowany poradnik z tabelkami i innymi wodotryskami . Borys jak korzystasz z wyliczeń innych autorów warto o tym wspomnieć. (BTW już kończę 6 mapkę więc wyliczenia moje możesz za chwilę sprawdzić)
    wszystkie wyliczeni mam własne nie korzystam z wyliczeń innych osób, jak zresztą zaznaczyłem na początku iż wartości są podawane wg kalkulatora
    a co do alternatywy to nie każdemu widzi się uśpić generała na 4h i dla niektórych jest to opcja w sam raz... szczególnie jak ma się więcej konnicy niż trzeba
    konnica w koszarach poziomu 3'ciego w ilości 40szt zrobi się w 4h (tak samo jak uśmierceni generałowie) ale oczywiście można wybrać np opcję ze jednego generała się uśmierci a w kolejnym ataku poświęci się konnicę (tu kwestia ilości posiadanych generałów ma wpływ)


    ---
    thx za zwrócenie uwagi
    faktycznie zapomniałem ich odjąć na koniec ;d

    ---
    poprawione
    Ostatnio edytowane przez Booryss ; 02.06.2012 o 21:13

  3. #23
    Osadnik Awatar Steelkill
    Dołączył
    29.04.2012
    Posty
    247
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Skoro wywołałeś temat do tablicy odpowiem - inna alternatywa czyli strata 74R +126Ż (74R) czyli w sumie 148R bez czekania tez istnieje jak wiesz. Temat czy każdy ma 1.6k koni, żeby wyprodukować 40 konnych (o napitku nie wspomnę) straconych na zyskanie 4h pozostawiam innym do oceny.
    Temat czy korzystasz z innych poradników zamieszczonych przez innych ludzi pozostawiam twojemu sumieniu do oceny. Ja tylko zauważę, że zebrałeś pierwsze 3 do kupy i napisałeś w jednym poście (Cześć Ci i chwała). W międzyczasie ukazywały się taktyki na forum już wcześniej na co zwróciłem ci uwagę jak przepisałeś ode mnie złą wartość expa sprawdź parę postów wyżej.
    Suma Sumarum - odwaliłeś kawał dobrej roboty, ale z tą skromnością nie przesadzaj;P Ja też korzystam z innych poradników i mam odwagę się do tego przyznać, A na zakończenie skoro wszystko robisz sam skąd miałeś mapki 4,5,6 skoro jeszcze nie zacząłeś wtedy tam przygody? Pozdrawiam.
    Nie musisz odpowiadać żeby nie powstała jakaś kłótnia . Forum jest po to żeby pomagać sobie
    Ostatnio edytowane przez Steelkill ; 02.06.2012 o 21:47

  4. #24
    Osadnik
    Dołączył
    30.04.2012
    Posty
    55
    Serwer
    Kolonia
    napisałeś mi bym poprawił, tak pamiętam, ale nie skomentowałem tego ponieważ ja miałem miejsce puste (nie wpisywałem expa póki nie zakończyłem zadania)
    uznałem iż Twój post mówiący o błędnym expie tyczy się pustego pola... bo takowe zostawiłem dopóki sam nie ukończyłem meczu...
    mapki dodawałem na bieżąco jak do nich dochodziłem... (spoilery były na początku puste bez mapek...)
    jak łatwo było zauważyć np dodawałem mapkę ale nie dodawałem wyliczeń, te pojawiały się dopiero po jakimś czasie aż je zrobiłem...
    tak samo jak moje straty podmieniałem obrazek jak już je znałem...

    przykładowo obecnie jestem w trakcie meczu finałowego...
    swoich strat nie znam więc ich na obrazku nie ma...
    expa też nie znam więc też go nie wpisałem...
    dopiero jak ukończę mecz wtedy edytuje 1 post i podmienię obrazek... na taki który te dane będzie miał...

    jeśli kogoś oskarżasz (a twój post szczerze powiedziawszy jest oskarżeniem o plagiat) to miej pewność że masz rację...
    i to potrójnym:
    - kopia 3 poradników (nie wiem o których 3 mówisz, wiem że były już jakieś zanim ja dałem swój ale i tak ręcznie wklepywałem w symulator dane)
    - kopia Twojego expa (miejsce puste)
    - kopia map... (to że był napis np mecz 5 i spojler pod nim nie znaczy że coś tam było poza trzema kropkami "...")

    jak już coś robię robię to sam bo nie potrzebuję xxx postów na forum co zresztą widać
    sam miałem robić te mecze to uznałem że przy okazji podam innym moje wyliczenia których sam używałem
    wiadomo wyliczenia innych mogą być wręcz identyczne jak korzystają z tego samego symulatora
    jedynie wybranie opcji które zaproponował symulator się różni i format w jakiej się je pokaże


    a i jeszcze jakbym kopiował czyjeś mapy to bym miał też je do meczu 1 i 2giego... ;>
    a jak napisałem dodam je dopiero jak będę robił je ponownie
    Ostatnio edytowane przez Booryss ; 02.06.2012 o 22:15

  5. #25
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    26.02.2012
    Posty
    6
    Serwer
    Nowa Ziemia
    chciałam zobaczyć przygody powyżej 36 lvl nic się nie wyświetla... znakiem tego nie ma poradnika, czy tylko u mnie błąd jakiś?

  6. #26
    Osadnik Awatar Steelkill
    Dołączył
    29.04.2012
    Posty
    247
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Booryss Zobacz posta
    napisałeś mi bym poprawił, tak pamiętam, ale nie skomentowałem tego ponieważ ja miałem miejsce puste (nie wpisywałem expa póki nie zakończyłem zadania)
    LOL - Pamięć coś zawodzi miałeś wpisane 10.250 przed ukończeniem meczu bo ja też miałem błędnie wpisane i poprawiłem sobie na 10.100. (ponieważ podmieniasz obrazki jak sam napisałeś nie do udowodnienia ale mniejsza z tym)

    Odnośnie twojej odpowiedzi - z "plagiatem" wyjeżdżasz a to mocne słowa . Człowieku to tylko gra - i na dodatek dla "fanu" -więc jeśli masz z tego jakieś pieniądze cześć ci i chwała. Po to wrzuca się temat na forum by komuś pomóc - albo leniwym albo takim co nie wiedzą i im się nie chce samemu liczyć. Ale są pewne zasady tzw. dobrej Net etykiety - jak coś skopiujesz zapożyczysz nie zapomnij o tym wspomnieć i tyle. Ale skoro wszystko robisz sam gratulacje. Pewnie Kalkulator walk też sam skonstruowałeś w Excellu (żeby nie być złośliwym .

    Powtórzę zatem bo chyba nie ZROZUMIAŁEŚ - ODWALIŁEŚ KAWAŁ dobrej roboty (mnie by sie tam nie chciało tego składać do tyłu), bo zastosowałeś również mimo wszystko trochę inne taktyki z innymi jednostkami. Proponuje ci jednak żebyś pewne rzeczy sobie przemyślał. Skoro mówisz, że nie zaglądałeś do żadnych innych postów na tym Forum wypada ci WIEZRZYĆ ;P

    Koniec tematu z mojej strony. I naprawdę pozdrawiam bez złośliwości

  7. #27
    Osadnik
    Dołączył
    30.04.2012
    Posty
    55
    Serwer
    Kolonia
    mówisz że koniec tematu a i tak dalej twierdzisz iż kopiuję i nie podaję od kogo...
    piszesz tez że jednak używam innych jednostek (co wyklucza kopiowanie, ale mniejsza z tym...)
    expa nie daję dopóki sam nie skończę... przykład... ostatni finałowy mecz jeszcze go nie skończyłem
    dlatego też nie ma moich strat i expa jaki się za niego dostaje...

    nie symulatora nie zrobiłem ale jakbyś nie widział podaję w temacie jakiego używam
    więc nie przypisuję sobie zasług za określanie jakie to jednostki on podaje...
    plagiat może być wszędzie nawet na forach z tematyką gier...
    a poradnik robię dla innych nie dla siebie...

    dziękuję za wyrazy uznania iż odwaliłem "kawał dobrej roboty" miło mi to słyszeć,
    jednakże w dalszej części twierdzisz iż to "poskładałem do tyłu" co jednoznacznie
    mówi iż rzekomo korzystałem z innych poradników... (nie będę już tego komentował)

    prośba na przyszłość jak kogoś oskarżasz to pokaż dowody, ja również mogę rzucić słowa na wiatr że tylko kopiujesz

    ---
    iwek, nie na razie część 36+ jest pusta gdyż jeszcze jej nie zrobiłem,
    dopiero jutro pewnie zacznę mecze na tym poziomie i wtedy zacznie powstawać poradnik

  8. #28
    Osadnik Awatar Steelkill
    Dołączył
    29.04.2012
    Posty
    247
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Nie dostrzegasz Sarkazmu. Odpowiadam bo mnie ubawiłeś
    Cytat Zamieszczone przez Booryss Zobacz posta
    (w 1 i 2 nie ma mapy boiska [nie planowałem robić poradnika] dodam przy drugim podejściu za monety)
    // dziękuję wszystkim za opinie jak i za ewentualne poprawki
    Zdecyduj się czy planujesz, czy nie planujesz robić Poradniki i czy wszystkie opinie nawet zwracające ci na coś uwagę ci pasują.
    i NIE OSKARŻAM cię bo jak sam powiedziałeś nie ma DOWODÓW (bo wszystko podmieniasz ). Mnie się nie chce pisać poradników bo jestem za leniwy za to lubię poczytać inne . Ponieważ na 36+ lvl już są nie omieszkam skorzystać ale jak chcesz pisać na nowo droga wolna chętnie zajrzę i zobaczę. Proponuje również byś napisał Poradniki na wszystkie przygody od nowa ;D

  9. #29
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    13.03.2012
    Posty
    8
    Serwer
    Kolonia
    Dużo nie będę pisał bo nie ma sensu...
    Pytanie do Autora postu - Kiedy zrobisz rozpiskę meczy 36+ gienek zwykły bez kusz ???

  10. #30
    Osadnik
    Dołączył
    30.04.2012
    Posty
    55
    Serwer
    Kolonia
    jutro prawdopodobnie zacznę rozgrywać mecze więc od jutra zaczną się pojawiać
    ile meczy rozegram jutro tego nie wiem ale myślę że przynajmniej ze 2

    ---
    co do poradników przygód może zrobię do tych które sam będę robił, ale tylko wtedy gdy będą się różniły np blokami etc.
    mecze wstawiłem w takiej formie gdyż jak zaczynałem widziałem iż były ale na gen(250) bądź gen(200) tyle że z kuszami
    które nie każdy posiada... to że teraz już np może jakiś być już nie gra roli dla mnie, gdyż jak coś zaczynam
    to doprowadzam to do końca...
    opinie pozytywne i negatywne mile widziane ale opinia jest np informacja o kiepskich mapach czy ładnym wykonaniu etc
    a wałkowanie cały czas tematu który poruszyłeś znacznie odbiega od wyrażania opinii na temat wykonania (czytelności) o którą chodzi

Strona 3 z 10 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.