Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 34

Wątek: Złoto - kopalnia i złoża.

  1. #21
    Osadnik Awatar Baranicomber
    Dołączył
    07.05.2012
    Posty
    121
    Serwer
    Kolonia
    No właśnie o to mi chodziło, czy jesteś w stanie utrzymać 3 kopalnie, czy ledwo dwie utrzymujesz. No cóż, interes się kręci i tylko pogratulować przedsiębiorczości.
    Inteligentni ludzie robią inteligentne rzeczy żeby głupi ludzie mogli być jeszcze głupsi...

  2. #22
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    01.05.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Moim zdaniem w tym łańcuchu.
    Budowa kopalni dobra niech będzie taka kosztowna.
    Wytapianie 1 sztabki z 2 grudek to za mało. Powinno być 1 sztabka z 10 grudek.
    Jednakże wyrób jednej monety z 4 sztabek to idiotyzm, tutaj powinno być z jednej sztabki około 50 monet
    Z 4 sztabek można by wyrobić monetę wielkości talerza do pizzy.
    Nie wiem po co to piszę bo i tak rezygnuje z tej gry, szkoda mi czasu. To z złotem przelało czarę.

  3. #23
    Początkujący Odkrywca Awatar Porit
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    258
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez nienada Zobacz posta
    ... powinno być z jednej sztabki około 50 monet
    Z 4 sztabek można by wyrobić monetę wielkości talerza do pizzy...
    To są malutkie sztabki, bardzo malutkie

  4. #24
    Odkrywca Awatar spyderek
    Dołączył
    07.02.2012
    Posty
    877
    Serwer
    Nowa Ziemia
    ale przecież produkcja złota leci aż miło nawet dla takiego leszcza jak ja, wystarczy porozbudowywać te mennice i pilnować buffów. A doładowania złota zamiast drożeć to tanieją więc to coraz bardziej opłacalne.

  5. #25
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    01.06.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Słoneczny Gród
    bo tak ma być z ta ekonomią, masz kupić za ralne złotówki... to jest nonsens

  6. #26
    Odkrywca Awatar spyderek
    Dołączył
    07.02.2012
    Posty
    877
    Serwer
    Nowa Ziemia
    a po co za realne złotówki jak można od innych graczy którzy mają doładowania np z przygód?

  7. #27
    Osadnik
    Dołączył
    19.02.2012
    Posty
    48
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Handel papugami i doładowaniami kwitnie, więc produkcja złota to nie jest żaden wyczyn.

  8. #28
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    29.03.2012
    Posty
    12
    Serwer
    Kolonia
    A ja głupio spytam - jak się "handluje papugami"? Można je jakoś pozyskiwać od innych graczy? Tzn. - jeden gracz ma taka papugę i zasila nią MOJĄ kopalnię, a ja mu daję za to ileś tam czegoś?

  9. #29
    Odkrywca Awatar spyderek
    Dołączył
    07.02.2012
    Posty
    877
    Serwer
    Nowa Ziemia
    tak, albo też może ci przekazać papugę w postaci prezentu i wtedy to ty masz ją w swojej gwieździe.

  10. #30
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    01.06.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Nowy Świat
    Z tym sprzedawaniem materiałów to też nie jest tak różowo. Ludzie nie zawsze chcą płacić kasą, prędzej wolą wymieniać materiały na inne bardziej potrzebne (taka jest moja obserwacja). Do czasu, kiedy tak naprawdę potrzebujesz materiałów to proces ten jest ok ale jeśli potrzebujesz np. 800 złota na nowego odkrywcę lub marmur czy deski egzotyczne to spróbuj to wymienić na materiały - tylko kasa w wielu przypadkach wchodzi w grę lub oferty wymiany są dość niekorzystne. Jakby nie było warto mieć kopalnię złota na pełnym 6 godzinnym bufie, a jeśli możesz sobie na to pozwolić to i na wysokim lvl. Jeśli ma się gospodarkę dobrze rozwiniętą to 1000-3000 młotków nie jest wielkim problemem bo dużą część wyprodukujesz sam, a część uzyskasz z handlu. Równie dobrze można powiedzieć, że premia 6 godzin jest za droga. Oczywiście jest dla budynku na 1lvl bo zwrot jest marny. Wszystko zależy od tego, co produkujesz i na co się wymieniasz lub sprzedajesz. Obecnie sam zaciskam zęby za materiały na kopalnię ale dzięki niej zrobiłem upgrade kilku budynków za pieniądze i bardzo mi to odpowiada.

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.