Zamknięty wątek
Strona 1 z 4 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 36

Wątek: Pytanie ws Nowej Ziemii

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    59
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Pytanie ws Nowej Ziemii

    Od ponad tygodnia gra na serwerze Nowa Ziemia jest parodią, polegającą na nieustannym zmaganiu się z lagami i brakiem dostępu do serwera przez większą część dnia. Robienie przygód wymagających stabilnej pracy gry (szczególnie tych z blokami i odwoływaniem armii) jest często samobójstwem.

    Mam więc pytanie do szefostwa: kiedy sytuacja wróci do normy? Dostajecie realne pieniądze od graczy, więc gracze mają prawo oczekiwać jasnych i konkretnych odpowiedzi.

  2. #2
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    14.02.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Nowa Ziemia
    przylaczam sie do pytania i tez chce w koncu zobaczyc konkretna odpowiedz: kiedy bedzie mozna grac normalnie bez ciaglych DC i tracenia armii z powodu gigantycznych lagow?!

  3. #3
    Odkrywca Awatar Piotru70
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    1,840
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Dostaliście nagrodę betatestera to teraz żałujcie że jesteście na tym serwerze bo u nas na słonecznym gra śmiga rewelacyjnie pomimo że nie dostaliśmy upominków. :*

  4. #4
    Osadnik Awatar Bluznierca
    Dołączył
    01.03.2012
    Posty
    235
    Serwer
    Nowa Ziemia
    ja tam nic nie dostalem i nie testowalem, ale z drugiej strony nie mam zadnych problemow

  5. #5
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    23.02.2012
    Posty
    20
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Piotru70 Zobacz posta
    u nas na słonecznym gra śmiga rewelacyjnie
    Do czasu
    Również przyłączam się do pytania autora wątku - kiedy będzie normalnie?

  6. #6
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Piotru70 Zobacz posta
    Dostaliście nagrodę betatestera to teraz żałujcie że jesteście na tym serwerze bo u nas na słonecznym gra śmiga rewelacyjnie pomimo że nie dostaliśmy upominków. :*
    przeszukaj forum to znajdziesz tematy w których poruszane sa kwestie z problemowym działaniem każdej krainy, a Nowa Ziemia utrzymywała dość długo dobrą jakość gry, od niedzieli coś sie poknociło

    A jakiegoś pomnika też nie posiadam i z tego powodu kompleksów nie mam.

    Może po dzisiejszej konserwie coś poprawią <oby>

  7. #7
    Osadnik
    Dołączył
    28.02.2012
    Posty
    94
    Serwer
    Nowy Świat
    u mnie cały czas śmiga, nie mam żadnych problemów

  8. #8
    Osadnik Awatar TITO_CFC
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    221
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez smerdajajeczny Zobacz posta
    u mnie cały czas śmiga, nie mam żadnych problemów
    Z tego co widzę to ty jesteś na Nowym Świecie a nie Nowej Ziemii...chyba że masz więcej kont

  9. #9
    Retired CM Awatar BB_xaar
    Dołączył
    17.01.2012
    Posty
    1,958
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ostatnie problemy techniczne na serwerze Nowa Ziemia miały miejsce w poniedziałek - od tego czasu serwery są stabilne i nic nie wskazuje na to, by coś było "nie tak".

    Natomiast jeśli chodzi o problemy z przygodami - jeśli ktoś z Was z powodu "weekendowych" problemów technicznych utracił jakieś jednostki, może starać się o rekompensatę. Wystarczy opisać dokładnie sytuację (im więcej szczegółów tym lepiej) i skontaktować się z Supportem. Niestety nie mogę zagwarantować, że każdy kto się zgłosi otrzyma jakiś zwrot (każda sytuacja jest analizowana indywidualnie), jednak na pewno warto spróbować.

  10. #10
    Osadnik Awatar imaniek
    Dołączył
    14.02.2012
    Posty
    82
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ostatnie problemy techniczne na serwerze Nowa Ziemia miały miejsce w poniedziałek - od tego czasu serwery są stabilne i nic nie wskazuje na to, by coś było "nie tak".
    pozostawię to bez komentarza

Zamknięty wątek
Strona 1 z 4 1 2 3 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.