Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16

Wątek: dołączanie do przygód

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    06.03.2012
    Posty
    129
    Serwer
    Nowy Świat

    dołączanie do przygód

    witam mam pytanie
    jestem na wiktorze teraz (3 osobowa)
    czy moge dołączyć do okradania i być pewien że nic mi sie z dropem nie podzieje ? bo gdzieś czytałem że podobno jak sie tak pójdzie to dziwne rzeczy z dropem wychodzą

  2. #2
    Odkrywca Awatar spyderek
    Dołączył
    07.02.2012
    Posty
    877
    Serwer
    Nowa Ziemia
    możesz robić sam przygodę i jednocześnie być zaproszony na drugą. O ile wykonasz atak to dostaniesz dropa niezależnie czy to twoja przygoda czy jesteś zaproszony
    (cyzli oczywiście nie możesz być zaproszony na dwie przygody jednocześnie)

  3. #3
    Początkujący Odkrywca Awatar cornflakes
    Dołączył
    19.02.2012
    Posty
    414
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Goldmano dobrze słyszałeś.. :/
    mi ostatnim czasy przepadły dwa dropy, jeden w czarnych rycerzach a jeden w ryczącym byku. jak? po zaakceptowaniu przygody, nie wyświetla się ona, chociaż u drugiego gracza pojawia się komunikat, że zaakceptowano i widniejemy jako aktywni w przygodzie. wyświetla się ona dopiero gdy ukończę swoją. problem pojawia się gdy się wymieniamy slotami w tym samym czasie, ja nie widze przygoda ziomka, a on mojej, jeden z nas musi skończyć żeby zobaczyć przygodę od drugiegp :/ a co za tym idzie jeden loot nam przepada, bo nie możemy wysłać żadnej armii do siebie póki przygody pozostają nie widoczne ( NIE, NIE ma ich książce zadań ;p). Ogólnie odradzam wymiane slotów w tym samym czasie, szczególnie w tych samych przygodach

  4. #4
    Odkrywca Awatar Fourola
    Dołączył
    24.02.2012
    Posty
    635
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez cornflakes Zobacz posta
    Goldmano dobrze słyszałeś.. :/
    mi ostatnim czasy przepadły dwa dropy, jeden w czarnych rycerzach a jeden w ryczącym byku. jak? po zaakceptowaniu przygody, nie wyświetla się ona, chociaż u drugiego gracza pojawia się komunikat, że zaakceptowano i widniejemy jako aktywni w przygodzie. wyświetla się ona dopiero gdy ukończę swoją. problem pojawia się gdy się wymieniamy slotami w tym samym czasie, ja nie widze przygoda ziomka, a on mojej, jeden z nas musi skończyć żeby zobaczyć przygodę od drugiegp :/ a co za tym idzie jeden loot nam przepada, bo nie możemy wysłać żadnej armii do siebie póki przygody pozostają nie widoczne ( NIE, NIE ma ich książce zadań ;p). Ogólnie odradzam wymiane slotów w tym samym czasie, szczególnie w tych samych przygodach
    Próbowałeś wejść przez księgę zadań?

  5. #5
    Osadnik Awatar Bluznierca
    Dołączył
    01.03.2012
    Posty
    235
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dziwne, juz kilka razy bylem na swojej przygodzie i jednoczesnie zaproszony do innej. W tym raz na takich samych przygodach na zasadzie wymiany. Nic sie nie dzialo, dropy byly normalne, kazdy kazdego widzial, nie bylo najmniejszych problemow.
    Nie swietuje w swieta z tego samego powodu z ktorego nie swietuje w dzien premiery "Gwiezdnych Wojen". Choc w tych drugich jest wiecej prawdy.

  6. #6
    Poznańczyk
    cornflakes opóźnienie z wyświetleniem przeważnie trwa 5minut, w tym czasie, wystarczy wrócić do siebie na widok wyspy, wejść w księgę, jeżeli nadal nie ma, zrobić relog i czynność powtórzyć. Działa bezproblemowo.

  7. #7
    Osadnik
    Dołączył
    06.03.2012
    Posty
    129
    Serwer
    Nowy Świat
    dzięki za odpowiedź wszystkim

  8. #8
    Początkujący Odkrywca Awatar cornflakes
    Dołączył
    19.02.2012
    Posty
    414
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Poznańczyk, nie zawsze działa prawidłowo ;p Nie gram od wczoraj i wiem co robić, żeby w końcu uzyskać pożądany efekt ale no cóż, wierz mi, że nie zawsze to działa, to tylko dwa przypadki na razie ale jednak ;p Przygoda wisiała niewidoczna ponad dobę, w tym czasie była masa relogów, czyszczenia pamięci, przechodzenia po wyspach i w księge zadań, to nie działa jak to mówisz "bezproblemowo" ;p Za drugim razem to samo. Jak komuś działa normalnie to dobrze, ja niestety musze wymieniać looty po kolei ;p

  9. #9
    Osadnik
    Dołączył
    13.02.2012
    Posty
    74
    Serwer
    Nowa Ziemia
    U mnie wcześniej też działało bezproblemowo, ale ostatni coś się stało i miałem ten sam problem co cornflakes. Na szczęście moja przygoda była na ukończeniu, więc dostałem drop z obu mimo że tej z zaproszenia nie mogłem nigdzie znaleźć dopóki nie zakończyłem swojej i Relog. Zauważyłem wtedy też, że mój generał znika i pojawia się nagle trochę wcześniej niż powinien być. Nie wiem jak to dokładnie wytłumaczyć, cofnął się w czasie. Na szczęście nie robiłem wtedy żadnych bloków, bo mogło być kiepsko.

  10. #10
    Odkrywca Awatar spyderek
    Dołączył
    07.02.2012
    Posty
    877
    Serwer
    Nowa Ziemia
    cornflakes support w tych sytuacjach zdaje się prosi o wzajemne wejście sobie na wyspę i rzucenie premii (nie znam przypadków by to pomogło, ale warto spróbować;] )

Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.