Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: pomysł na zdobienia

  1. #1
    Początkujący Osadnik Awatar zajzaj
    Dołączył
    12.04.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Kolonia

    pomysł na zdobienia

    W sklepie ze zdobieniami pasował by mostek który można by umieścić na wyspie
    fajnie by wyglądał i brakuje mi takiego bajeru mógł by być dostępny za diamenty
    to taki mój pomysł

  2. #2
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    17.04.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Nowa Ziemia

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    23.05.2012
    Posty
    17
    Serwer
    Nowa Ziemia

  4. #4
    Osadnik Awatar Wolf43211
    Dołączył
    09.04.2012
    Posty
    54
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Ja bym proponował dorzucić więcej zdobień bo bida tam np. brak różnych odmian kwiatów ( białe by się przydały + w kilku kolorach /odcieniach pozostałe ), te " żółte " powinny być żółte bo wyglądają jak zielone a efekt na trawie znikomy , przydało by się kilka odmian fontann , cenę kwiatów nieco obniżyć bo problem je kupić nie słysząc w kółko tekstu " szukasz frajera " lub dodać możliwość zakupu za złoto .
    Przydało by się kilka odmian drzew , palmy dęby czy baobaby , prócz tego przydałby się karczownik do pozbywania lasu w określonych lokacjach/sektorach ,

  5. #5
    Osadnik Awatar Sedzia_Dredd
    Dołączył
    26.02.2012
    Posty
    157
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Wiesio-Lagoon Zobacz posta
    mój pojawił się jeszcze wcześniej...
    http://forum.thesettlersonline.pl/threads/16376-Most
    niestety chyba się nie spodobał, bo zamknięto. nie mniej pomysł mostów popieram aczkolwiek bardziej podobałyby mi się mosty za zwykłe surowce
    Ostatnio edytowane przez Dozymetryczny ; 27.05.2012 o 19:32
    ::. .:: Emotions... There oughta be a law against them ::. .::

  6. #6
    Osadnik
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    50
    Serwer
    Kolonia
    w większosci gier zdobienia sa dosć bogate, ale tez nie wszystkie sa tak horrendalnie drogie i sa tez zdobienia dostepne za walutę w grze obowiązującą...
    Ciekawe dlaczego tu nie ma....

  7. #7
    Osadnik Awatar Wolf43211
    Dołączył
    09.04.2012
    Posty
    54
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Może będą , ale na razie mają za dużo roboty event tuż tuż . Ja bym prosił o jakieś białe kwiaty bardzo by mi to życie ułatwiło przy planowanym projekcie i miodzio by bylo gdyby na handlu można było kupić zdobienia bo ludzie się boją sprzedawać w formie prezentu ( chyba fiskusa sie boją )

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.