Strona 75 z 157 PierwszyPierwszy ... 25 65 73 74 75 76 77 85 125 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 741 do 750 z 1568

Wątek: problem z wejsciem dogry

  1. #741
    Osadnik Awatar costam
    Dołączył
    20.02.2012
    Posty
    39
    Serwer
    Nowa Ziemia
    eeeyyy ten no .... a bo ja wiem ?
    pewnie zaraz po tym jak nie bedzie mozna wejsc dluzej niz jeden dzien

  2. #742
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    17.04.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Też mam ten problem. Ciekawe tylko, że połączenie z serwerem zostaje przerwane wtedy, gdy z powodzeniem mogę ukończyć przygodę. Jest to denerwujące.Co mi da,że dostanę jakąś lichą rekompensatę jeżeli tracę co najmniej kilka razy więcej.

  3. #743
    Osadnik Awatar nosiekleeds
    Dołączył
    29.01.2012
    Posty
    131
    Serwer
    Nowa Ziemia
    jesli pierdykne tym to sie postaram w necie aby ludzie nie dali sie nabierac na ich tanie sztuczki
    USZKODZONY OBSZAR SERWERA!!! PROSIMY SPRÓBOWAC PÓŻNIEJ !!! Pacnął bym go w łeb , NIE MOGE

  4. #744
    Osadnik Awatar nosiekleeds
    Dołączył
    29.01.2012
    Posty
    131
    Serwer
    Nowa Ziemia
    i tak zapewne sie znajda naiwni
    USZKODZONY OBSZAR SERWERA!!! PROSIMY SPRÓBOWAC PÓŻNIEJ !!! Pacnął bym go w łeb , NIE MOGE

  5. #745
    Irenicus
    no i ****a znowu nie można grać!!!
    a BubelByte_xaar pewnie na pochodzie bożociałowym jest zamiast za*******ać przy usuwaniu błędów tego bubla!!
    ps. jak to dobrze że nie wydałem na ten bubel ani złotówki ale i tak szkoda straconego czasu

  6. #746
    Osadnik Awatar nosiekleeds
    Dołączył
    29.01.2012
    Posty
    131
    Serwer
    Nowa Ziemia
    BB_xaar na prezydenta !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    USZKODZONY OBSZAR SERWERA!!! PROSIMY SPRÓBOWAC PÓŻNIEJ !!! Pacnął bym go w łeb , NIE MOGE

  7. #747
    Osadnik Awatar nosiekleeds
    Dołączył
    29.01.2012
    Posty
    131
    Serwer
    Nowa Ziemia
    nikt tak skutecznie nie omamia tłumów jak on!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    USZKODZONY OBSZAR SERWERA!!! PROSIMY SPRÓBOWAC PÓŻNIEJ !!! Pacnął bym go w łeb , NIE MOGE

  8. #748
    Falcoon
    Cytat Zamieszczone przez Ania83 Zobacz posta
    Konserwacja nie mogła nic zmienić skoro maja takich informatyków którzy zegarka na forum nie umieją nawet przestawić
    Drugi raz to piszesz przy pierwszym razie powstrzymałem się od komentarza, teraz tego nie zrobię...

    Spójrz w prawy górny róg forum. Kliknij w 'ustawienia'. Następnie w menu po lewej 'ogólne ustawienia'. Teraz pokręć trochę kółkiem na myszce i... wszystko stanie się jasne

    Ehh Ci niedouczeni informatycy z BB :P
    A to wszystko wina Tuska


    U mnie po konserwacji jest dużo lepiej, większość rzeczy robię bez problemu, ale jak się porwałem na blok w przygodzie, to żołnierze poszli do piachu. Może musicie wyczyścić cache i ciasteczka? <hahaha>

  9. #749
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    10.05.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Słoneczny Gród
    ja nie moge wejsc pamiec cache wyczyszczona i po nakliknieciu GRAJ laduje sie i po zaladowaniu mam biale tlo co jest grane

  10. #750
    Początkujący Osadnik Awatar VejzaarPL
    Dołączył
    28.02.2012
    Posty
    23
    Serwer
    Nowa Ziemia
    No niestety.. Poczekamy zanim to ogarną;]

    Ps. Na zabicie czasu lola polecam

Strona 75 z 157 PierwszyPierwszy ... 25 65 73 74 75 76 77 85 125 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.