Strona 39 z 157 PierwszyPierwszy ... 29 37 38 39 40 41 49 89 139 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 381 do 390 z 1568

Wątek: problem z wejsciem dogry

  1. #381
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    14.04.2012
    Posty
    6
    Serwer
    Nowa Ziemia
    a ja właśnie wysłałem wojsko żeby skonczyc pierwszą przygodę eventową... godzina mi została i myślałem, że zdążę... no i się grubo przeliczyłem widzę... I co będę teraz musiał pewnie wydac 100 sztuk złota, żeby kupic przygodę? Chyba mam gdzieś ten ich event...

  2. #382
    Osadnik
    Dołączył
    20.02.2012
    Posty
    121
    Serwer
    Nowa Ziemia
    rozumiem że należy się wolne, ale gra pracuje 24h więc nawet w domu jakiś cieć powinien mieć wgląd do tego co się dzieje 24h

  3. #383
    Osadnik
    Dołączył
    03.02.2012
    Posty
    34
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Należy się wolne? To zamknijcie grę w weekendy. Jeśli gra działa, to powinien być ktoś odpowiedzialny za jej stan. Wolne może mieć w poniedziałek, kiedy pracuje ktoś inny. Właśnie dostałam automatyczną odpowiedź, że działają w poniedziałki od 11 i mi się ciśnienie podniosło. To znaczy, że do jutra nie dam rady grać? Hmm, ok, pa, hang on and thanks for all the fish

  4. #384
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    31.05.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Kolonia
    o rany............. mam dzien wolny a tu.....

  5. #385
    Początkujący Osadnik Awatar majka1987gno
    Dołączył
    12.05.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Nowa Ziemia
    hej wam, ja równierz mam problemy z zalogowaniem sie- próbuje juz 2 godziny i nic. w tym momencie zazdroszcze tym co się zalogowali i wywaliło ich z przygody bo ja nie mogę nawet wejść do siebie na mape. i pytam się grzecznie kto mi zwróci surowce/zasoby z tych kopalń które mi w między czasie padły?? pół?? czy studnii?? mogłabym je postawić ale nie moge!! eh

  6. #386
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    13.02.2012
    Posty
    11
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Znowu nie działa!!!!! Wy k...y do miotły a nie do komputera! Jak się nie znacie to się zwolnijcie.

  7. #387
    Osadnik
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    69
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Od rana albo niemiłosierny lag albo wywala z komunikatem "Połączenie z serwerem zostało zerwane". Tak się nie da grać. W tego typu usługach powinna być przynajmniej jedna osoba pełniąca dyżur w weekend.

  8. #388
    Początkujący Osadnik Awatar zb63sgt
    Dołączył
    09.04.2012
    Posty
    10
    Serwer
    Kolonia
    wczoraj wywalało, dzisiaj wywala, och!!! i jak tu żyć ???

  9. #389
    Osadnik
    Dołączył
    14.02.2012
    Posty
    173
    Serwer
    Nowa Ziemia
    mega problem z wejściem od 2 godzin - masakra

  10. #390
    Osadnik Awatar TITO_CFC
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    221
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Potwierdzam znowu nie da się wejść do gry...a tam dogorywa mi kopalnia złota 5 lvl. Żądam zwrotu kasy za kupno wersji pudełkowej gry, jeżeli wypuszczacie coś na rynek za co trzeba płacić to pomyślcie o tym żeby to było dopracowane w 100 % a nie ludzi naciągneliście na kasę a teraz w czterech literach macie graczy...teraz żeby pokryc straty juz nie wystarczy że dacie nam po 20 piłeczek i koszyczek ...Mam juz dość tej niekompetencji załogi BB

Strona 39 z 157 PierwszyPierwszy ... 29 37 38 39 40 41 49 89 139 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.