Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19

Wątek: śmieć a nie weteran

  1. #11
    Osadnik Awatar mack0wski
    Dołączył
    04.04.2012
    Posty
    74
    Serwer
    Czarci Gaj
    Witaj mac1o,

    Uprzejmie informuję, iż weteran powinien przemieszczać się krócej niż normalny, lecz niestety czasem zabiera mu to więcej czasu, natomiast cały czas trwają prace nad poprawą jakości gry co również sprawi, że gra stanie się bardziej satysfakcjonująca.

    Bardzo przepraszamy za wszelkie niedogodności i dziękuję za cierpliwość.

    Pozdrawiam,
    Gosia
    Zespół The Settlers Online

  2. #12
    Początkujący Osadnik Awatar tionia
    Dołączył
    12.03.2012
    Posty
    14
    Serwer
    Kolonia
    to jeszcze nic, nie dość że często idzie dłużej niż 15 min, to zdarza się, że on razem z całą świtą zwykłych generałów idzie dłużej na przygodę niż 30 min XD

  3. #13
    Osadnik
    Dołączył
    12.04.2012
    Posty
    87
    Serwer
    Kolonia
    ja zauwazylem ze jak "odeslij armie" klikne to idzie 15min+czas na zebraie obozu, natomiast 22 min zajmuje mu podroz jezeli zakoncze przygode zanim go odesle

  4. #14
    Początkujący Osadnik Awatar AirHawk
    Dołączył
    20.05.2012
    Posty
    18
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez mac1o Zobacz posta
    Witaj mac1o,

    Uprzejmie informuję, iż weteran powinien przemieszczać się krócej niż normalny, lecz niestety czasem zabiera mu to więcej czasu, natomiast cały czas trwają prace nad poprawą jakości gry co również sprawi, że gra stanie się bardziej satysfakcjonująca.

    Bardzo przepraszamy za wszelkie niedogodności i dziękuję za cierpliwość.

    Pozdrawiam,
    Gosia
    Zespół The Settlers Online
    hehe - to cała wymówka maja w logo słowo BETA wiec moi drodzy zrozumcie to. Wydawajcie prawdziwa kasę na klejnoty kupujcie i nie odnieście korzyści ale nie miejsce do nas pretensji, gdyż to ciągle gra w fazie testowej. Więc jak stracicie to nie nasza wina przecież wszystkich o tym jawnie poinformowaliśmy umieszczając w logo słowo beta. - własnie tak można rozumieć te wyjaśnienia które mac1o otrzymał od zespołu The Settlers Online. Ogólnie porażka takie wyjaśnienia - standardowa przygotowana formułka i tylko skopiowana. Dosyć że łaskali odpowiedzieć ja trzy razy do nich napisałem i nie otrzymałem żadnej odpowiedzi.

  5. #15
    Odkrywca Awatar Piotru70
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    1,840
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Standardowa porada set2g. "wyczyść cookie" -,-

  6. #16
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    28.01.2012
    Posty
    23
    Serwer
    Nowa Ziemia
    No najlepiej od razu jadem polać. Co dziwnego w tym, że mają formułkę? Mają Ci za każdym razem jakieś sprawozdanie własnymi słowami wypisać? Jak więcej jest takich inteligentów co z jednym problemem po kilka razy piszą to nie dziw się, że musisz czekać...

  7. #17
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    19.03.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Czarci Gaj
    beta betą, ale jest to irytujące! gdzie przed np miesiącem generałowie normalnie się zachowują (przynajmniej tak było w moim przypadku), a teraz jest gorzej niż poprzednio! to chyba jakaś wersja zeta musi teraz obowiązywać.

  8. #18
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    18.03.2012
    Posty
    22
    Serwer
    Czarci Gaj
    U mnie tez niestety wystepuje czasami blad z czasem podrozy
    zwykly general potrafi isc 60 min
    weteran 30 min

  9. #19
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    18.03.2012
    Posty
    22
    Serwer
    Czarci Gaj
    Od jakiegos tygodnia notorycznie wystepuje u mnie problem z czasem podrozy generala
    weteran idzie 30 min, normalny 45 min

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.