Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: [Program] TheSettlersOnline Helper (wersja pre-alfa tylko dla linuksa)

  1. #1
    natanielcz

    [Program] TheSettlersOnline Helper (wersja pre-alfa tylko dla linuksa)

    Jest to pierwszy zalążek dopiero pomocnika do settlersów dla systemów linux i windows mojego wykonania. Przepraszam, że to tyle trwa ale do tej pory pisałem jedynie w WinApi i .NET (dawno temu pisałem coś w pythonie + GTK) , więc muszę się dopiero nauczyć tworzenia okienek w GTK+ dla c++. Daję wam tym razem do wglądu jedynie spis jednostek. Nie wiem jakie są wymagane poziomy dla pierwszych z nich więc są wpisane "0". Jeśli ktoś z was wie, jakie powinny tam być dane - proszę o kontakt. Na aktualnym etapie jest także możliwość sortowania jednostek wg wszystkiego co jest w tabeli

    Link do pobrania: http://hostuje.net/file.php?id=2247c...85208a1d4464c1

    1. zrzut ekranu:


    W najbliższych dniach udostępnię także spis budynków oraz wymagania do ich ulepszeń, a w późniejszym czasie kalkulator surowców oraz kalkulator militarny i gdy tylko znajdę pojawią się także mapy na euro 2012. Praca, by szła szybciej, gdyby smolk20, który jest autorem pomocnika na windowsa udzielił mi kodu (wtedy kalkulatory pokazałyby się od razu po tym jak przyzwyczaję się do interfejsu, a w obecnych warunkach będę musiał przeprowadzić trochę testów na wszelki wypadek choć sądzę, że wiem jak to zrobić. Jeśli macie jakieś życzenia lub sugestie - proszę o kontakt.

  2. #2
    Osadnik Awatar NtGuilty
    Dołączył
    30.01.2012
    Posty
    36
    Serwer
    Nowy Świat
    smolk20 stworzył własny program i czerpie z niego korzyści finansowe - nie rozumiem dlaczego miałby ci za darmo udostępniać nawet część kodu. To tylko jego dobra wola.

    Jakkolwiek życzę powodzenia w tworzeniu programu.

  3. #3
    natanielcz
    Tego nie wiedziałem, że ma z tego jakieś pieniądze. Dzięki za informację i za życzenia.

  4. #4
    Osadnik Awatar smolk20
    Dołączył
    31.01.2012
    Posty
    124
    Serwer
    Nowy Świat
    Program jest całkowicie darmowy Nie czerpiemy z niego korzyści majątkowych. Ale musieliśmy poświecić sporo czasu by napisać np kalkulator. Dlaczego kto inny ma mieć łatwiej
    youtube.com/watch?v=RLVRZ843L0g

  5. #5
    Osadnik Awatar NtGuilty
    Dołączył
    30.01.2012
    Posty
    36
    Serwer
    Nowy Świat
    a faktycznie pomyliłem twój program z tym na allegro :P

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.