Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 42

Wątek: Radio Graczy The_Settlers_Online

  1. #21
    Osadnik
    Dołączył
    23.05.2012
    Posty
    91
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Ładnie, muza różnorodna to co lubię Polecam!

  2. #22
    Osadnik
    Dołączył
    23.05.2012
    Posty
    91
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Takie pytanie, jeżeli na GG was nie można złapać i szept odpada, to jest inny sposób? Tak pytam, ja nowy i trochę zakręcony

  3. #23
    Osadnik Awatar NtGuilty
    Dołączył
    30.01.2012
    Posty
    36
    Serwer
    Nowy Świat
    Też się nad tym zastanawiałem :P

  4. #24
    Osadnik Awatar Matre
    Dołączył
    06.04.2012
    Posty
    41
    Serwer
    Nowy Świat
    Skoro już cały tydzień odzyskujecie hasło do gg to czy nie prościej założyć nowe?:>

  5. #25
    Początkujący Odkrywca Awatar Kylar_Slyterin
    Dołączył
    10.04.2012
    Posty
    279
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Sulimo Zobacz posta
    Drogi kolego, dobra rada kogoś kto od dłuższego czasu zajmuje się radiami internetowymi. Nawet nadając w niższej jakości, musisz posiadać licencję. Oczywiście zrobisz co uważasz, ale uważaj bo któregoś dnia komuś się temat nie spodobać i podrzucą Was do ZAIKSU czy innej OZZPA. Ostatnio była głośna afera, bo aresztowano kilku studentów za nadawanie bez licencji, mimo że grali w obniżonej jakości nadawania.

    Pozdrawiam,
    Sulimo
    Chyba ktoś tu nielubi radia bez Licencji ;] Twórcy pomyśleli o wszystkim więc czemu się czepiasz ? Może jest jakiś powód ;] ?

  6. #26
    Początkujący Osadnik Awatar bloodwitcher
    Dołączył
    15.04.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Czarci Gaj
    Wszystko już działa, zapraszamy do słuchania podczas grania, jak i zamawiania utworków na własne życzenie z poziomu Panelu Słuchacza jaki został wstawiony w stronkę.
    Każdy znajdzie coś dla siebie.

    Pozdrawiam
    Bloodwitcher
    Ostatnio edytowane przez bloodwitcher ; 26.07.2012 o 14:54
    Zapraszam wszystkich Graczy oraz Moderatorów do sluchania Radia_The_Settlers :

  7. #27
    Początkujący Osadnik Awatar Rof_Woof
    Dołączył
    01.04.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Czarci Gaj
    @ Kylar_Slyterin - Sulimo tylko napisał, zgodnie zresztą z literą polskiego prawa, jakie mogą grozić konsekwencje.

    A co do zmiany częstotliwości, próbkowania etc. to nic nie zmienia. Nadal jest to granie bez licencji. Przecież tworzenie mixu nawet w czasie rzeczywistym, bez posiadania pozwolenia jest zabronione. Choćby nawet był tylko 10 sekundowy sampel. Tak w woli wyjaśnienia.

  8. #28
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    10.05.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Czarci Gaj
    Siemka Blod Pablo Diabel i Grabarz

  9. #29
    Odkrywca Awatar anael6669
    Dołączył
    05.09.2012
    Posty
    723
    Serwer
    Nowa Ziemia
    napisze ktoś do mnie na PW, jak to włączyć, bo wszedłem na stronę i nie wiem co dalej???

  10. #30
    Osadnik Awatar Sam_O_tnosc
    Dołączył
    26.04.2012
    Posty
    33
    Serwer
    Kolonia
    Tia... to oczywiście jest popierane przez support... bo te radio to cześć gry.. hmmm w zasadach ogólnych jest chyba wyraźny zakaz promowania linków zewnętrznych na forum / czacie ... chyba, że się mylę.. zasady ogólne paragraf 1 pkt 8...

Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.