Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Czarci gaj -Sodoma I Gomora Modoretorów - List Otwarty

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    18.03.2012
    Posty
    22
    Serwer
    Czarci Gaj

    Czarci gaj -Sodoma I Gomora Modoretorów - List Otwarty

    Drodzy "Modzi" Czarciego Gaju.

    Na początku pragnę podkreślić, że jest mi niezmiernie przykro ze sytuacja stała się na tyle nie do zniesienia, że muśże napisać ten list otwarty.

    Jednak jestem osoba może w przeciwieństwie do Was wychowany w wolnej Polsce, w Polsce gdzie każdy ma prawo do wyrażania własnego zdania, własnej opinii - byle w sposób kulturalny. Gdzie za krytykę osób publicznych, nie dostajemy kar, gdzie każdy obywatel ma prawo do wyrażania własnej opinii nawet jeśli ona jest nieprzychylna władzy, a taką władze własnie na serwerach w jakimś sensie sprawują Moderatorzy, którzy jak Mi się zdaje hołdują zupełnie innym tradycją. Tradycji i Kultu władzy absolutnej, Władzy jednostki która zwykły szary user nie ma prawa skrytykować w kulturalny sposób. Gdyż za każda krytykę dostanie kare "Bana", a Wy Modzi godząc się na pełnienie funkcji moderatorów powinniście zdawać sobie sprawę ze stajecie się nijako osoba publiczna która może być krytykowana. A Wy tak naprawdę jesteście "kelnerami" a MY userzy klientami. To Wy powinniście być dla userów, a widzę ze userzy służą Wam do wyładowywania własnych frustracji dnia codziennego. Tak drodzy macie racje ze dostałem bana - za Co za to ze stanąłem w obronie koleżanki wcześniej z banowanej, gdzie ja zwykły śmiertelnik odważyłem się zakwestionować decyzje nieomylnego Moderatora - który mysli ze jest niczym "Bóg".

    Pragnę poinformować również ze dnia jutrzejszego składam oficjalna skargę na Polski zespól supportu - dlaczego na cały gdyż na poprzednia skargę na moderatora czatu nie dostałem żadnej odpowiedzi, dlatego czuje ze moje zastrzeżenia SA ignorowane przez Polski Zespól pracujący dla "thesettlersonnline" Jako klient mam prawo i zadam, poważnego traktowanie Wszystkich Userów. Pragnę podkreślić ze nawet w grach takich jak THeSettlersOnline - Twórcy gier oraz pracownicy tyczy się to również wolontariuszy maja obowiązek przestrzegania prawa powszechnie obowiązującego. Argument ze zaakceptowałem regulamin, nie trafia do mnie, gdyż każdy regulamin musi byc zgodny z aktami prawnymi wyższego rzędu. Dlatego akceptując regulamin mam prawo powołując się na akty wyższego rzędu nie przestrzegać tych postanowień regulaminu które są z nimi sprzeczne.

    Pozdrawiam.

    PS1: Jest mi przykro, że miejsce w którym każdy z Nas powinien czuć się swobodnie, gdzie powinien się relaksować staje się areną wzajemnych walk.
    Ostatnio edytowane przez Orbis ; 11.05.2012 o 14:54 Powód: dodanie PS1.

  2. #2
    Odkrywca Awatar spyderek
    Dołączył
    07.02.2012
    Posty
    877
    Serwer
    Nowa Ziemia
    zaraz zaraz grasz na serwerze Polska? nie słyszałem o takim, już nie oszukuj bo nawet widzę że grasz na Czarcim Gaju

    Na serwerze Polska możesz sobie gadać co chcesz ale tutaj akceptując regulamin obiecałeś tego nie robić. Za krzywoprzysięstwo tutaj dostajesz bana.
    myślę że wszystko wyjaśniłem, pozdrawiam

    /thread

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    18.03.2012
    Posty
    22
    Serwer
    Czarci Gaj
    Nic nie wyjasniles.....
    Mam prawo do dyskutowania, a za to dostalem ukarany kara w postaci "bana" na 240minut

    Pragnę zaznaczyć ze sprawa nie dotyczy tylko mojej osoby, ja znam przynajmniej 4 osoby które dostały bana w tym samym czasie za wyrażanie swojej opinii o pracy moderatorów.

    Ps: Gdzie napisalem ze gram na serwerze Polska?
    Ostatnio edytowane przez Orbis ; 11.05.2012 o 14:37

  4. #4
    Odkrywca Awatar spyderek
    Dołączył
    07.02.2012
    Posty
    877
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Orbis Zobacz posta
    w Polsce gdzie każdy ma prawo do wyrażania własnego zdania, własnej opinii
    tutaj napisałeś
    Na Czarcim Gaju nie masz prawa wyzywać moderatorów, a dyskusje na ich temat prowadź z supportem

  5. #5
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    18.03.2012
    Posty
    22
    Serwer
    Czarci Gaj
    Tu pisałem o Polsce jako państwie a nie serwerze Polska;/ nie wiem skąd w ogóle przyszło Tobie to na myśl, błędna interpretacja. Na czarcim gaju nie wyzwalem ani razu moderatora, wiec nie pisz czegoś co nie miało miejsca.

  6. #6
    Początkujący Osadnik Awatar Gabka
    Dołączył
    21.03.2012
    Posty
    14
    Serwer
    Czarci Gaj
    a kto przepraszam MODa wyzywał ?? Moderatorzy powinni być od tego żeby pomagać graczom a nie jeszcze im utrudniać grę, jeśli coś im nie pasuje, bo ktoś nie tak się odezwał w ich kierunku - do wora (ban) co to ma być ?? A kiedy się zgłasza skargi na nich do supportu to dostaje się odpowiedź że "widocznie zasłużyłeś na bana" i tyle koniec tematu. Żenada

  7. #7
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    18.03.2012
    Posty
    22
    Serwer
    Czarci Gaj
    Albo jak się pisze bardziej ambitna i uzasadniona skargę to wcale nie odpisują, dlatego jutro oficjalnie przesyłam skargę do siedziby Firmy listem poleconym.

  8. #8
    Odkrywca Awatar spyderek
    Dołączył
    07.02.2012
    Posty
    877
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Brawo za umiejętne wychwycenie ironii. Doskonale zdaję sobie sprawę że modzi często bez zastanowienia rzucają banami ale uwierz mi bez powodu tego nie robią, ja jakoś ani razu bana nie miałem a czasem coś tam się odezwę na czacie.
    Aha i moderatorzy nie są od tego by pomagać, tylko od pilnowania porządku (nie wiem po co to piszę i tak nie zrozumiecie)

    PS nie chce mi się już więcej tu pisać więc proszę mnie nie prowokować, uznaję wyższość twych argumentów, uciekam z podkulonym ogonem itp. itd
    Pozdrawiam

    PPS aha może i trochę przesadziłem z tym wyzywaniem modów, ale jeśli nie ty to ktoś inny, nie bierz tego tak do siebie

  9. #9
    Retired CM Awatar BB_xaar
    Dołączył
    17.01.2012
    Posty
    1,958
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Z przykrością stwierdzam, że ponownie zostały złamane obowiązujące zasady.

    Wszelkie zastrzeżenia co do pracy moderatorów należy kierować bezpośrednio do supportu, ani forum ani gra to nie miejsce na zgłaszanie takich rzeczy.

    Nie wiem też skąd pojawiło się stwierdzenie, że support odpisuje "widocznie zasłużyłeś na bana" - do tej pory w żadnej odpowiedzi nie użyłem takiego zdania.

    Temat oczywiście zamykam, a w przyszłości z takimi problemami proszę pisać bezpośrednio do supportu.

    Proszę pamiętać też, że niektore sytuacje, przed udzieleniem odpowiedzi, muszą zostać dokładnie przeanalizowane, w związku z tym odpowiedź może zostać udzielona z lekkim opóźnieniem.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.